Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

bu konuyla ilgili başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum bundan 5 6 yıl evvel çıkmaya başladık derken iş ilerledi evlenmek istedik ailelerimiz olmaz dedi erkek arkadaşımın ailesi hemen akraba kızlarından biriyle nişanladı onu bende o gün nişana davet edildim ailecek görüşüyoduk çünkü istemeyerekte olsa gittim onları dans ederken görünce beynimden vurulmuşa döndüm eve geldim intihar ettim ama ölmeyi bile beceremedim neyse aradan 1 kaç ay geçti bende hırs yaptım inadı bi nişanlanacam dedim tabiki bu arada erkek arkadaşım devamlı ben onu istemiyorum gel gidelim felan dedi bende ısrarla hayır dedim neyse nişanlandım bende yakın arkadaşlarımızdan duydum o gün kahrolmuş neyse ondan önce ben evlendim yapma etme dedi dinlemedim sonra o evlendi tabi ben mutlu olamadım ayrıldım eşimden sonra karşıma çıktı benim konuştuk falan biz tekrar çıkmaya başladık 3 ay boyunca gezdik felan derken aileler duydu olayı geri çekildi benimki sonuçta o evliydi aramadı sormadı çekti gitti ben bunada bozuldum tabi tekrar eski eşimle barıştım aradan yine 2 sene geçti tekrar aramaya başladı o zaman sessiz çekilmek zorundaydım falan filan dedi tel görüşmeye başladık biz bi gün ben onu kırdım çok kırdım hemde dedi olmayacak böyle bitsin gitsin gitti yine bi daha aramadı sormadı yani diyeceğim o ki ben uğraşmadım ama her dönüşleri bana çok büyük acı verdi keşke ilk bittiğinde öylece kalsaydı ama şuda var o anki mutluluk herşeye değer şuan benimde çok karışık kafam gitsem konuşsammı diyorum yoksa böyle olmasımı iyi karar veremiyorum biliyorum zamanla buda geçecek

eski sevqiLiniz hayaTınıza kaRısırsa bu ne demek oLur peki .s

haddini bil dengesiz sen kim oluyorsunda hayatıma karışıyorsun denir, yüz ifadesine bakılır :S böyle olduysa tam hız devam edilir hala eskisin eskiliğini bil diye devam edilir.Sen benim hayatıma karışmamak için şuan eskisin biliyorsun değil mi? diye sorulur üstüne..Eskiydide yeni olmak niyetindeyse bunun için böyle davranıyorsa yine haddini bil bu işler böyle olmaz dur bi dinlen nefes al koş bi peşimden sonra bakarız karışılıyormu karışılmıyormu bunada ben karar veririm denilir..sabah öğlen akşam bir ölçü :)) alınmayacağını düşünerek espri ile cevap vermek istedim ama olayın seyri aynen bu şekilde gelişmelidir bence..hala onu seviyorsan senin kişisel düşüncen olayı tamamen değiştirir burada tabi ki.

ah bi düsünebiLme yeTeneqimi kaybeTmemis oLsam cok quzeL haReekeT eTcem ama Tık yok .d bende soRuyum bkLm ne dicekLEr dedim saqol :-)

ah bi düsünebiLme yeTeneqimi kaybeTmemis oLsam cok quzeL haReekeT eTcem ama Tık yok .d bende soRuyum bkLm ne dicekLEr dedim saqol :-)

:) üzülme zamana bırak hiç acele etme ona cevap vermek için zamanla düşünme yeteğin geri gelir güzelim acele karar verip hatalı olacağına kendine zaman ver herşey yoluna girer bırak anlasın kıymetini :KK66: anlamış gibi zaten adım atmaya başlamış sana doğru sen ağırdan al daha iyi...

ahh hayaTım keskee keskeee :-) saqol senin dediğin qibi yapcam :-) zamana bırakcm

benim derdim çok başka :gitme:
beni aldattı hemde kardeşim dedği yakın bi kızla :1no2:
onu öyle çok seviyorum ki ''dön afettim dön'' nolur geri dön dedim senağlama inthr ederm ölürüm dedim yaşayamam sensiz dedim
ama dönmedi soutuosun kendinden dedi ve gitti o kıza senağlama
1 saat önce konuştuk ve çıkıyorlarmış :a015:
bana ''beni hep bekleyeceğini biliyorum'' dedi :çok üzgünüm:
hoşçakal ceyda bitti dedi :a015:
5 günde 4 kilo verdim ağlamaktan öldüm o kıza da saldırdım :çok üzgünüm:
offf ben onu çok seviyorum ondan başkasıyla evlenmek istemiyorum :1no2:
kızlar yardım edin yoksa ben ölürüm bu hasretten :gitme:

benim derdim çok başka :gitme:
beni aldattı hemde kardeşim dedği yakın bi kızla :1no2:
onu öyle çok seviyorum ki ''dön afettim dön'' nolur geri dön dedim senağlama inthr ederm ölürüm dedim yaşayamam sensiz dedim
ama dönmedi soutuosun kendinden dedi ve gitti o kıza senağlama
1 saat önce konuştuk ve çıkıyorlarmış :a015:
bana ''beni hep bekleyeceğini biliyorum'' dedi :çok üzgünüm:
hoşçakal ceyda bitti dedi :a015:
5 günde 4 kilo verdim ağlamaktan öldüm o kıza da saldırdım :çok üzgünüm:
offf ben onu çok seviyorum ondan başkasıyla evlenmek istemiyorum :1no2:
kızlar yardım edin yoksa ben ölürüm bu hasretten :gitme:

şuan aldatılmanın ve terk edilmenin vermiş olduğu şokla böyle davranıyosun. bu acı belki hiç geçmiycek hep için yanacak ama emin ol şuan ki tepkileri vermiyceksin.

daha iyleri çıkacak karşına ve onlarda devam edemiycek. aradan yıllar geçince anlayacaksın.

şuan aldatılmanın ve terk edilmenin vermiş olduğu şokla böyle davranıyosun. bu acı belki hiç geçmiycek hep için yanacak ama emin ol şuan ki tepkileri vermiyceksin.

daha iyleri çıkacak karşına ve onlarda devam edemiycek. aradan yıllar geçince anlayacaksın.
yok ben 2 aylık deil tam 4 yıldır sevdğim ve bekledğm brinden bahsediorm onunla tam 9 bk aydr çkıoduk ben onu 3 yıl bekledim :çok üzgünüm: onu kaybedemem senağlama naparsam geri gelir senağlama

yok ben 2 aylık deil tam 4 yıldır sevdğim ve bekledğm brinden bahsediorm onunla tam 9 bk aydr çkıoduk ben onu 3 yıl bekledim :çok üzgünüm: onu kaybedemem senağlama naparsam geri gelir senağlama

gelsede sana faydası olmaz. ben bu filmi gördüm daha önce. yaşadım. ama geçiyor. affettim yine aldatıldım 4 kez. en sonunda bitii 39 kiloya düşmüştüm. çok kötü zamanlardı. sonra üzerinden yılllar geçti.. neler gelip neler geçti. şimdi iyi ki kocamla tanışmışım. onu bulmuşum diyorum.

sabret çok acısada geçecek.

2li 3lü aldatacak seni sürekli seni garanti görüyor. kendine bu kötülüğü yapma.

gelsede sana faydası olmaz. ben bu filmi gördüm daha önce. yaşadım. ama geçiyor. affettim yine aldatıldım 4 kez. en sonunda bitii 39 kiloya düşmüştüm. çok kötü zamanlardı. sonra üzerinden yılllar geçti.. neler gelip neler geçti. şimdi iyi ki kocamla tanışmışım. onu bulmuşum diyorum.

sabret çok acısada geçecek.

2li 3lü aldatacak seni sürekli seni garanti görüyor. kendine bu kötülüğü yapma.

nasıl geçer ablcım bu acı ya daha 17 dimdeyim ve ölseydm de duymasaydım diorum ayrılsak geri gelrdi bu kadar koymazdı ama aldattı senağlama

nasıl geçer ablcım bu acı ya daha 17 dimdeyim ve ölseydm de duymasaydım diorum ayrılsak geri gelrdi bu kadar koymazdı ama aldattı senağlama
başka şeylerle oyalanmaya çalış. gerçekten geçecek.
yeni bir erkek arkadas edin. seni sürekli arayıp görüştüğün biri olursa daha çabuk unutabilirsin.

yanına gtsem okulumu onun yanında okusam öl dese ölürüm yok böle bi aşk vermem onu kimselere ben :gitme:

şuan ki acınla böle konuşuyorsun. gururunu düşün. kuma gibi mi gidicen şimdi zaten çıkıyolarmış.

bence şuan başkasıyla olması canını yakıyor.

canım senin yaşındaki aşklar hep böyle derin ve güçlü olur genelde çok can yakar.

geçeceğini düşün.

bebeğim sen böle davranırsan hiç dönmes cünkü sen ona böyle davranarak onun egosunu tatmın edioyprsun bu kız beni seviyor nası olsa dönünce kabul eder dior ve dönmüyorda bırak konuşma kes bağlantını üzül ama içinde dışarıya vurma beni aldatand aoldu inan bende 8 sene sevdim ama snra noldu geldi pişman oldu ben hiç takmadm şuanki biten ilişkimide takmadm ve 3 gün önce sevdiğini söyledi erkekler böyleidr ayrılık acısını sonra anlıyorlar değerini sonra biliyorlar:gitme:

Son düzenleme:
aramıyordum ama arkadaşım intihar edince bende kuzenime dedim msj at die oda bna msj attı söledm nler oldğnu snra by ddm ''noldu laf sokmuosun flan ddi bi sürü şey söledi cvp vermedim...

aramıyordum ama arkadaşım intihar edince bende kuzenime dedim msj at die oda bna msj attı söledm nler oldğnu snra by ddm ''noldu laf sokmuosun flan ddi bi sürü şey söledi cvp vermedim...

canım bende lise çağında birini sevmiştim. Ki bende çok kötü bi huy,çok çabuk bağlanırım yıllrca sürer sevdam ya da acım... 1 gün bile ayrı kalmaya dayanamazdım gururumu çiğner geri dön derdim.. ama sonunda noldu? ben bu şekilde davrandıkça daha da uzaklaştı.. ta ki geri dönmek istemeyene kadar,arayıp sormayana kadar.. ulaşabileceği her yolu engelledim ama yinede buldu beni af diledi ağladı.... ki ben aldatılmadım dönebilridim.. ama içim çok yanmıştı.. yine eskisi gibi olacaktı ve ben yine üzülecektim. çoğu defa ne olursa olsun,sevmese bile,kötü davransa bile dönmek istedim ama tuttum kendimi,acının dibine vurdum resmen..

Ben kimsenin dediklerini dinlemedim o dönem.. keşke dinleseydim keşke.. tabi bu acı bana çok şey öğretti. yapma,üstüne gitme,aşağılatma kendini.. inan tekrar sevebiliyor insan.. evet zor ama çoğu insan yaşıyor bunları... dayan.. aldatan birinden asla hayır gelmez!!:eek:lmaz: ..(Allah sevgisi herşeyin üstündedir.. O'na dayan,acın hafifleyecektir canım.)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bundan 2,5 ay önce sevgilimle kavga ettik benim hatam yüzünden ve benden ayrıldı 1 gün boyunca yalvardım ona bitmesin diye dinlemedi beni okulda beni hep ağlayarak görüyodu hayır bitti geri dönüşü olmuycak dedi ondan birkaç gün sonra arkadaş kalmaya karar verdik ama sonra yine küstük.Küstükten 5 gün sonra ''Her geçen gün seni daha çok özlüyorum daha da özlüceğimden eminim'' diye mesaj attı barışalım bırak şu inadı artık dedim hayır olmaz dedi arkadaşlarım tuğçe'yi unuttun mu deyince evet diyo ama biraz daha zorlayınca hayır unutmadım diyor.Okulda onu umursamayınca ona hiç bakmayınca sürekli bana bakıyor ve biz birlikteyken bana ''ılk defa bir kız için içki içtim, ılk defa bir kız için ağladım, ılk defa bir kıza yalvardım, Seninle aşkı tattım ve sen benim ruh eşimsin seninle evlenmek istiyorum diyordu beni unutmadığını biliyorum ben de onu deli gibi seviyorum bana geri dönmesi için ne yapmalıyım?? :KK43:

benim hayat felsefem daima sudur ki gidenin pesinden gitmem arkana baktikca onunu goremezsin.keinlikle bittigi yerde kalmali diye dusunuyorum benim hayatimdan ciktigi an bitmistir ve o dosya kapanmistir istisnalar haric kesinlikle sans verilmemeli diye dusunuyorum.

X