Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

:KK53:
canım farkında msın sürekli çelişkili mesajlar yazıyosun..bi gün kutlamıycam diyosun kesinlikle diyosun..diğer gün kutlayayaım mı diyosun..biliyorum karar vermek zor ama sen uzun süredir bu arada gidip geliyorsun..kutlasam mı kutlamasam mı..yok kutlamıycam acaba kutlasa mıydım..:KK19:

bir karar ver artık..ve kutlama bence..benim fikrim bu:KK55:

eveet kafamm karmakaerısıkk... ama kutlamıcam sanırım.. offf offf:KK43:

arkadaşlar biz ayrılalı 2 sene oldu ama hala aklımdan atamıyorum onu.daha doğrusu o kendşini sürekli hatıratıyo.daha 15 gün önce mesaj attı naptığımı merak ettiğimden.ama gerisi gelmiyo.faceden başka isimle profil açmıştım onu ekledim ordan takip ediyorum ama çok saçma yaptığım biliyorum ve baktıkça üzülüyorum sinir oluyorum.her şeyiyle çıksın istiyorum hayatımdan bu karanlık kuyudan kurtulmak istiyorum...

bu arada doğumgünün kutlasam mı diye soran arkadaşım sakın kutlama ben de senin gbiydim ama ilk defa kutladım bir ay sonra benim doğumgünümdü o kutladı.kutlama en büyük intikam karşındakini "değersizleştirmek"tir...bi de ben yapabilsem:KK43:(

arkadaşlar biz ayrılalı 2 sene oldu ama hala aklımdan atamıyorum onu.daha doğrusu o kendşini sürekli hatıratıyo.daha 15 gün önce mesaj attı naptığımı merak ettiğimden.ama gerisi gelmiyo.faceden başka isimle profil açmıştım onu ekledim ordan takip ediyorum ama çok saçma yaptığım biliyorum ve baktıkça üzülüyorum sinir oluyorum.her şeyiyle çıksın istiyorum hayatımdan bu karanlık kuyudan kurtulmak istiyorum...

bu arada doğumgünün kutlasam mı diye soran arkadaşım sakın kutlama ben de senin gbiydim ama ilk defa kutladım bir ay sonra benim doğumgünümdü o kutladı.kutlama en büyük intikam karşındakini "değersizleştirmek"tir...bi de ben yapabilsem:KK43:(

Nasıl ayrıldınız bilmiyorum ama ne olursa olsun sana onu unut, sevme diyemem.
Bilirim insan kalbine söz dinletemez.
Ama onun sana ulaşmasına izin verme, onun her aradığında sana ulaşabilmesine izin verme.
Böyle yaptıkça ne zaman egomu tatmin etmek istesem nasıl olsa orada diye düşünecek unutma.

Nasıl ayrıldınız bilmiyorum ama ne olursa olsun sana onu unut, sevme diyemem.
Bilirim insan kalbine söz dinletemez.
Ama onun sana ulaşmasına izin verme, onun her aradığında sana ulaşabilmesine izin verme.
Böyle yaptıkça ne zaman egomu tatmin etmek istesem nasıl olsa orada diye düşünecek unutma.

malesef kalbe söz geçmiyo.biz 4 seneden sonra ayrıldık o ayrıldı açıkçası.aslında bakarsan saçma sapan bahaneleri vardı.ama bu iki senede hep biyrlerde oldu.3 ay önce mail attı sanırsınki çok pişman geri dönüyo hep bi umut ama gerisi yok işte.her kandilde bayramda arasırada nasılım diye mesaj atar.her şeyimden sildim bitek hattımı değiştirmedim.ben de her seferinde mesajlarına cevap verdim.son olarak kpss yi sordu atanabiliyomusun diye.ne istediğini o bilmiyo..

kızlar cıldırmak üzereyim ne olur bir yorum yapın ama gercekci... 35 yasındayım .. 1 ay once 43 yaşında biriyle tanıstım.. kalktım gittim yasadıgı sehre..10 gün kadar kaldım yanında.. hersey cok güzeldi.. sürekli evlilikten bahsetmeler..beni arkadaslarıyla tanıstırmalar falan..hatta annesi yolculuk yaparken onun bulundugu sehirden geciyordu..benide annesiyle tanıstırdı..yani 10 gun boyunca muhtesemdi hersey.. sonra ben döndum kendi yasadıgım sehre..telefonlasıyoruz askım balım gülüm vs. neyse sonra bayram tatiline yalnız basına cıktı..ki benimde gidebilmem musait olmasına rağmen..o tatildeyken bir gece 2 saat boyunca telefonu acmadıgı için ona ''hoslanmadıgım birsey yapıyorsan bir daha beni arama '' diye mesaj attım..telefonunu kapatmıstı ve ertesi gün ulaştı mesaj.. sonra cevap vermediğinden ben yine duramadım ''mesajımı gormedinmi demekki beni gozden cıkartmıssın aramadığına gore'' diye mesaj attım..yine cevap yok...ben bunun uzerine 1 gun sonra tekrar mesaj uzerine mesaj attım..hırsımı alamıyordum cevap vermediği için.. ama onda hala tık yok..aramıyor ve mesajlarıma cevap vermiyor..biraz evvelde ''bu gece beni ara, hata bende ilişkimize tekrar devam edelim aramazsan telini rehberimden sileceğim söz'' diye mesaj attım..ok demiş.. ama aramadı tabii...Sizce ben hatalımıyım.. cok mu uzerine dustum? ararmı beni tekrar..geri gelirmi sizce?

kızlar cıldırmak üzereyim ne olur bir yorum yapın ama gercekci... 35 yasındayım .. 1 ay once 43 yaşında biriyle tanıstım.. kalktım gittim yasadıgı sehre..10 gün kadar kaldım yanında.. hersey cok güzeldi.. sürekli evlilikten bahsetmeler..beni arkadaslarıyla tanıstırmalar falan..hatta annesi yolculuk yaparken onun bulundugu sehirden geciyordu..benide annesiyle tanıstırdı..yani 10 gun boyunca muhtesemdi hersey.. sonra ben döndum kendi yasadıgım sehre..telefonlasıyoruz askım balım gülüm vs. neyse sonra bayram tatiline yalnız basına cıktı..ki benimde gidebilmem musait olmasına rağmen..o tatildeyken bir gece 2 saat boyunca telefonu acmadıgı için ona ''hoslanmadıgım birsey yapıyorsan bir daha beni arama '' diye mesaj attım..telefonunu kapatmıstı ve ertesi gün ulaştı mesaj.. sonra cevap vermediğinden ben yine duramadım ''mesajımı gormedinmi demekki beni gozden cıkartmıssın aramadığına gore'' diye mesaj attım..yine cevap yok...ben bunun uzerine 1 gun sonra tekrar mesaj uzerine mesaj attım..hırsımı alamıyordum cevap vermediği için.. ama onda hala tık yok..aramıyor ve mesajlarıma cevap vermiyor..biraz evvelde ''bu gece beni ara, hata bende ilişkimize tekrar devam edelim aramazsan telini rehberimden sileceğim söz'' diye mesaj attım..ok demiş.. ama aramadı tabii...Sizce ben hatalımıyım.. cok mu uzerine dustum? ararmı beni tekrar..geri gelirmi sizce?

bu nasıl vurdumduymazlık..adam dalga geçiyo sanki..dengesiz şey..:KK4:

siz de hiç mesaj atmayın artık..bu dengesiz adamla da uğraşmayın daha fazla belli ki amacı farklıymış..belki tatilde başkasını buldu:KK22:

kızlar geçen gün normal bi erkek arkadaşımla konuştum..bu ayrılık konusunda erkeğin ne hissettiğiyle ilgili..
o da 1 buçuk yıl süren ilişkisini bitirmiş kızın ailesi kendisini pek onaylamadığı için:KK19:

sordum ona neler hissettiğini..tabi genelleme yapmak yanlış ama yine de erkek gözünden anlattı işte..dedi ki ayrılmayı istedim yalvardı ağladı kabul etmedim diyo çok uğraştı diyo ama yine de geri adım atmamış kız kaç kez tekrar başlayalım demiş ama kabul etmemeiş..ama diyo ki insan boşkluğa düşüyo duygusal bi anında da kabul edilebilir aslında çok ısrar edince diyo..

ama şöyle de olmuş bi dönem çok pişman oldum diyo her nefesimde onu düşünüyodum çalışmadığım bi dönemdi..ya arasam acaba köpek gibi pişmanım mı desem diyodum diyo..ama dönmemiş yine..

velhasıl kız bayağı bi uğraştıktan sonra bir gün tamamen ortadan kaybolmuş telini kapatmış msn değiştirmiş face kapatmış..tüm ulaşabileceği yolları kapatmış..işte o zaman asıl anladım sevip sevmediğmi çok kötü oldum diyo..ama olmayacak bişeydi kendisi için dünyanın en iyi şeyini yaptı diyo...

işte böyle ama üzülmüş belli bunu anladım..:26:

bu nasıl vurdumduymazlık..adam dalga geçiyo sanki..dengesiz şey..:KK4:

siz de hiç mesaj atmayın artık..bu dengesiz adamla da uğraşmayın daha fazla belli ki amacı farklıymış..belki tatilde başkasını buldu:KK22:

bencede baskasını buldu..:KK43: kıskanclık yapmam işine gelmedi..

ıste 2 gun sonra dogum gunu.. bılmıyorum kafam karmakarısık. kalbım onu ıstıyo. mantıgım olmaz dıyo.

kızlar ben bır sure gıremeyecegım ama gelısmelerınızı merak edıyor olacagımD::KK70: tatıle cıkıyorum sonra okuluma gıdecegım sze gıdınce gelısmelerı yazarm en gec 3 hafta sonra gorecegım onu olacakları analtırım sız de analtın kendnıze cok ıyı bakın cok da dusunmemeye calısın sızı terkedenlerı

onla bi ortak arkadasımız var ve slow bi parca paylasmıs..3 kisi begenmis ..kim begnmis diye baktıgımda sadece 2 kisiyi görebliyorum..1 kisiyi neden göremiyorum :KK43:(( o bi kisi o mu bilmek istiyorum ama arkadasada sormak istemıyorum..baska birisi olsaydı görürdüm heralde..cünkü o benı facede engelledı ondanmı göremiyorum acaba o oldugunu

arkadaslar denedim ben annemin facesinden...engelledim annemi ve kendı facemden bısey begendım annemın facesınden baktım ve göremedım kendımı..

acaba bu herangı kendını gızleyen arayınca bulunmayan bırıde olabılırmı ?

arkadaslar denedim ben annemin facesinden...engelledim annemi ve kendı facemden bısey begendım annemın facesınden baktım ve göremedım kendımı..

evet cnım karşındaki seni engellediyse onu göremiyosun. 3 kişi beğenip 2 gözüküyosa üzgünüm ama engellemiş demektir :KK50:

Bende anlamıyorum.) ya seni bırakıp qiden adamı kıskandırcanda nolcak. diyelimki kıskandı o kıskanclıktan sana ne hayır qelcek. bunun adı intikammı.. adam sewse zaten qitmez sewmiyen adamdan ne intikamı. zannediyormusunuzki böyle yaparak sizi terkettiqi qibi onunda ici yancak. bosuna zaman kaybı we kendine zarar wermekten, acılarını tekrar hatırlamaktan baska birsey deqil. bırakın kendi haline ne warsa qörsün.

We ben su söze cok inanıyorum bu hayatta kime ne yasatırsan qün qelir aynı seyleri sende yasarsın.. O da size yaptıklarını elbet yasıyacak boswerin..

evet çok haklısın ama yeni birisi çıkana kadar ne yazıkki unutamıyorusn silemiyorsun kafandan..

evet cnım karşındaki seni engellediyse onu göremiyosun. 3 kişi beğenip 2 gözüküyosa üzgünüm ama engellemiş demektir :KK50:

evet canım benı engelledigini biliyorum zaten..pekı diyelımkı tanımadıgım bı ınsan gızledıyse kendını ve bende eklı degılsede arkadsın paylastıgı sarkıyı begenıncedemı goremem

Ben olsam o kadar mesaj üztüne mesaj atmazdım.
İyice kendini bişey sanmış. Bence hiç ilgilenme ne hali varsa görsün.
Ben de buna benzer bi olay yaşadım. Erkek arkadaşımla 10 aydır çıkıyoruz
1 gün öce görüşmüştük. ertesi gün onu aradım telefonu açmadı. Akşama tekrar aradım ne oldu aceba diye merak ettim
telefonuma ne olursa olsun dönerdi, dönmedi. Mesaj attım ne oldu niye açmıyorsun diye
Hiç sallamadı. 2 gün sonra mesaj attım sana çok kırıldım ortada bişey de yok ne yapmaya çalışıyorsun dedim
yine umursamadı. 1 hafta geçti aradan evine çat kapı gittim. uyuyordu niye aramadın dedi. Arayınca telefonu mu açıyorsun sanki dedim. 1 hafta önceydi o dedi. neyse biz tartıştık bayağı uzattıkça uzattı.
Ben de aramam seni başka dedim. Hala tavır yapıyorsun dedi. ve oradan ayrıldım. 4 gün sonra arıyor beni
yani dün akşam. Uykuluydum kusura bakma diyorr.
Bu kadar yani. Erkekler böyle canım bir daha eski beni bulamayacak o ayrı konu tabi

Son düzenleme:
Sitede ve forumda çok yeniyim. Genelde konuşmayı pek sevmem ama konu bir çok kadının yaşadıkları ile ilgili olunca ister istemez okuyorsunuz.
En az 10 sayfayı okudum aşağı yukarı dertler aynı. Ama çözümler..(kıskandır, cevap verme, beklet vs.)
Ben terk edilen kadınların istisnalar hariç erkeklerin gözden çıkardıkları kadınlar olduğunu düşünüyorum. Zira erkek evlenmeye karar verdiğinde gözü dönüyor ve buradaki arkadaşların yaşadıkları gibi yıllar süren flört dönemi yaşamıyorlar. Genelde 1 ay içinde evliliğe karar veriyorlar..
Sevdiğinden ayrılan herkes için bu durum çok üzücü bir süreç. Ne yazık ki içinizdeki yara biraz iyileşecek ama hiç bir zaman kapanmayacak. Gerçekten çok sevenler için diyorum tabii ki..
Kimseye şöyle yap böyle yap demek hiç bir sorunu çözmüyor. Erkekler ilişkiyi bitirdi mi çok çabuk kestirip atıyorlar. Bakmayın siz ayrılınca acı çektiklerine filan. Mutlaka bir yedeğiniz vardır. Doğaları gereği yalnız kalamıyorlar.
Velhasılı giden erkeğin ardından bence ağlayacaksanız ağlayın küsün hayata vs. ama uzatmayın bu durumu. En iyisi kabullenmek ve olabildiğince başka şeylerle ilgilenmek.
Facebook'ta beğenip beğenmediğini kontrol etmek veya msn de bir selam verecek diye günlerce beklemek, sildi mi engelledi mi diye hırpalanmak vs.
ilişkiler bu kadar basit değil ya. Başka bir hayat yok.
Aslında yazacak çok şey var da yazı yazma yeteneğim yok.
Beddua edin gitsin nereye gitmek istiyorsa oraya..

Sitede ve forumda çok yeniyim. Genelde konuşmayı pek sevmem ama konu bir çok kadının yaşadıkları ile ilgili olunca ister istemez okuyorsunuz.
En az 10 sayfayı okudum aşağı yukarı dertler aynı. Ama çözümler..(kıskandır, cevap verme, beklet vs.)
Ben terk edilen kadınların istisnalar hariç erkeklerin gözden çıkardıkları kadınlar olduğunu düşünüyorum. Zira erkek evlenmeye karar verdiğinde gözü dönüyor ve buradaki arkadaşların yaşadıkları gibi yıllar süren flört dönemi yaşamıyorlar. Genelde 1 ay içinde evliliğe karar veriyorlar..
Sevdiğinden ayrılan herkes için bu durum çok üzücü bir süreç. Ne yazık ki içinizdeki yara biraz iyileşecek ama hiç bir zaman kapanmayacak. Gerçekten çok sevenler için diyorum tabii ki..
Kimseye şöyle yap böyle yap demek hiç bir sorunu çözmüyor. Erkekler ilişkiyi bitirdi mi çok çabuk kestirip atıyorlar. Bakmayın siz ayrılınca acı çektiklerine filan. Mutlaka bir yedeğiniz vardır. Doğaları gereği yalnız kalamıyorlar.
Velhasılı giden erkeğin ardından bence ağlayacaksanız ağlayın küsün hayata vs. ama uzatmayın bu durumu. En iyisi kabullenmek ve olabildiğince başka şeylerle ilgilenmek.
Facebook'ta beğenip beğenmediğini kontrol etmek veya msn de bir selam verecek diye günlerce beklemek, sildi mi engelledi mi diye hırpalanmak vs.
not: bir mesaj atmayı beceremedim:p

not: bir mesaj atmayı beceremedim:p

Sana hem hak veriyorum hem de vermiyorum.
Ayrılan erkek çoğu zaman gerçekten bunu istediğinden yapuyordur.
O yüzden takip etmek, nerede ne yapıyor araştırmak kesinlikle gereksiz.
Hak veriyorum ki gerçekten sevince kolay kolay unutulmaz ki genelde istemez de insan.
8 ay kadar bir süre ayrıydık erkek arkadaşımla ve hiç takip etmememe rağmen hep çok sevdim hep özledim .
O yara gerçekten kapanmıyor, hatta hatırlıyorum o sırada aldığım bir evlenme teklifine aşık olduğum birisi var diye cevap vermiştim.

Her zaman yedekleri var konusu bence çok genelleme.
Çok iyi biliyorum o süre içinde bırak birisiyle olmayı benim rahatsız olduğumu bildiğinde istisna durumlar haricinde kızlarla bile konuşmamış.

Eğer gerçekten bir sevgi varsa ve aradaki saygı yitirilmediyse her zaman tekrar başlama ihtimali vardır diye düşünüyorum ama bazı durumlar da vardır ki kendinden çok karşındakini düşündüğün ne kadar sevsen de çıkmasa da aklından dönüşü olmaz, olamaz ..

Alakasız Not : Olumlu yönden bakarsam; eğer ayrılık varsa sevdiğin adamla çok gereksiz konularda tartışılmaz. ( dertliyim de .. )

arkadasımı annemden ekledim ve baktım begenen o..normalde begenmez herseyi ve anlamlı bi parca begenmis( nev sen gibi) parcalar bizede uyuyor.. bence bilerek begenmis ve hala resim facede duruyo...bence herseyi bilerek yapıo beni kendisinden sogutmak istiyo..

X