azerbeycanlı erkekler nasıldır . Sevgililik teklifini kabul eder misiniz

Profilinize göre 18 yaşında görünüyorsunuz. Konu etiketlerinizden biri : Uzak mesafe ilişkisi. Bu adamlarla nereden ve nasıl tanıştınız ? Bu adamlar yaşça sizden büyükler mi ?

Bu adamlarla internet üzerinden tanışıp, yazışıyorsunuz sanırım. Her ikisinden de uzak durun. Bu adamlarla buluşmanız çok riskli olur.
1 Tanesi ile aynı yaştayım diğeri de benden 2 yaş büyük sadece internetten tanıştım normal arkadaş gibi kötü olan insanları hepimiz fark edip engelliyoruz. Kötü olduklarını düşünsem engellerim ama değiller çok sağolun dedikleriniz için Bende pek güvenemedim uzakta olmasının etkiside var , arkadaş kalmak istiyorsa kalır yoksa bende daha konuşmayacağım galiba

Orada yaşamiyorsunuz neden devamli oradan birileriyle tanisiyorsunuz? 😀
Orada yaşamıyorum haklısınız ama tanıştığım bütün Türk erkekleri biraz kötü çıktı tabi asla milletimi kötülemem ama belkide bende şans yoktu bu zamana kadar hiç ilişkimde olmadı belkide ilgi görmek hoşuma gitti ama bir gerçek var ki Türk erkeklerinde daha kibarlar

18 yaşında bir genç kızsın insanlar etrafındakine güvenemezken başka devletten 2 kişiyle görüşüp laflarına nasıl bu kadar anlam yukleyebildin hayret. Nette tanıştığınız insanlar nereli olursa olsun güvenmeyin.
Haklısınız cidden belkide benim gözüm kördü hemen inandim yada cidden çok safım

1 Tanesi ile aynı yaştayım diğeri de benden 2 yaş büyük sadece internetten tanıştım normal arkadaş gibi kötü olan insanları hepimiz fark edip engelliyoruz. Kötü olduklarını düşünsem engellerim ama değiller çok sağolun dedikleriniz için Bende pek güvenemedim uzakta olmasının etkiside var , arkadaş kalmak istiyorsa kalır yoksa bende daha konuşmayacağım galiba
Burda geçmiş tecrübelerine dayanarak birisi iyi der, diğeri kötü. burdaki yorumlara göremi tercihini yapacaksınız? siz kendiniz analiz etmeyi deseniz?
uzak ilişki yaşamak istemiyorsanız kendi şehrinizden birilerini seçin. Siz önce kendiniz ne istediğinize bir karar verin.

Orada yaşamıyorum haklısınız ama tanıştığım bütün Türk erkekleri biraz kötü çıktı tabi asla milletimi kötülemem ama belkide bende şans yoktu bu zamana kadar hiç ilişkimde olmadı belkide ilgi görmek hoşuma gitti ama bir gerçek var ki Türk erkeklerinde daha kibarlar

Kötüleri çekiyorsaniz başka ulkeden deneyince en iyileri mi gelecek bilemedim. 😀 iyi ve kötü her yerde var.
Şuradaki konulari bekarken ve Turk erkek hic tanimadan okusam Turk erkekten korkardim ben de. 😄 Ama hepsi kotu değil.

Nasıl bu kadar koşulsuz guvenıyorsunuz? biri diğerini afadersiniz boklamış sende hangisni tercih etsem diye düşünüyorsunuz? Safsınız bana kalırsa kandırıyorlar sizi

Bende Azerbaycanlıyım bu siteye girdigimden beri türk kadinlarınin çoguna şiddet var aṣaglama var.Şiddet yapan erkek her ülkede var.Ben mutluyum eşimle ve arkadaşlarimda öyle şiddet olayina o kadarda denk gelmedim ama illaki biryerlerde var bunu inkar eden yok zaten.Ama genelleme yapılması hiç doğru degil.
Çoguna değil iyi bak. Uzun aralarla şiddet içerikli konu aciliyor. Acilanlarin çoğu da Türk ise bosanacagim tek basima ayaklarımın üzerinde duracağım diyor. Ama sen kendini tersine inandırmak istiyorsan sen bilirsin.
Bu şey gibi. Mesela bizde de doğudaki aileler daha çok gelinlerine karışır bunu herkes bilir ama "genelleme yapmayalim" desek de demesek de bu böyle. Sizinki de o iş.
Aslında Azerbaycanli erkeklerin geneli şiddet uyguluyor demek yerine Azerbaycanli kadınlar şiddet için boşanmak istemiyor aileleri geri almıyor demek daha doğru olabilir

Çoguna değil iyi bak. Uzun aralarla şiddet içerikli konu aciliyor. Acilanlarin çoğu da Türk ise bosanacagim tek basima ayaklarımın üzerinde duracağım diyor. Ama sen kendini tersine inandırmak istiyorsan sen bilirsin.
Bu şey gibi. Mesela bizde de doğudaki aileler daha çok gelinlerine karışır bunu herkes bilir ama "genelleme yapmayalim" desek de demesek de bu böyle. Sizinki de o iş.
Aslında Azerbaycanli erkeklerin geneli şiddet uyguluyor demek yerine Azerbaycanli kadınlar şiddet için boşanmak istemiyor aileleri geri almıyor demek daha doğru olabilir
Bana diyorsunda sen nerden bile bilirsinki Azerbaycanli kadinlarin nasil yaşadigini ya başina ne geldigini senin dedigin gibi konu açan Azerbaycanli kadinlar şiddet goruyor bende diyorumki bende hergun burda turk kadinlarin açdigi şiddet konularini goruyorum.Ben azerbaycanliyim bizde öyle genelleme şiddet yok öyle söylemeyezsin bende genelleme her turk şiddet yapiyor diyemem bu haksızlik olur.Önce kendi söylediklerinizle çelişmeyin lutfen.Ve bizim boşanan kadinlarda çalişiyor burda yaşamiyosun ama yaşamiş gibi konuşuyorsun.Nasil sizin kadinlar mecbur kalip bazilari ayrilamiyorsa aynisi bizdede var ama guçlu kadinlarda var.Bu ulkede yok o ülkede var söylenemez.

Kars Iğdır tarafına okumaya giderseniz bol bol arkadaşlıklar edersiniz onlarla

Ne kadar çok çoğul kullanıyorsun

Türk erkekleri

Bütün erkekler

Erkekler

Azeriler

Kesin Türklerin de kibarlar

Lar lar ler ler leeerr

Bu zamana kadar ilişkim olmadi derken cinsellik sanırım

Yoksa baya ilişkin olmuş ki kıyaslama yapıyorsun

Ne kadar çok çoğul kullanıyorsun

Türk erkekleri

Bütün erkekler

Erkekler

Azeriler

Kesin Türklerin de kibarlar

Lar lar ler ler leeerr

Bu zamana kadar ilişkim olmadi derken cinsellik sanırım

Yoksa baya ilişkin olmuş ki kıyaslama yapıyorsun
Cinsellik konusunda bir kelime yazmadım lütfen dikkatli okuyun . Hiç ilişkim olmadı ama herkesin etrafında arkadaşları var neler olduğunu aşağı yukarı biliyoruz .

eskiden tanıştığım bir azeri çocuk vardı onunla haziranda konuştuk ama sonra konuşmamız kesildi flört tarzı yazıyordu bana 1 hafta önce tekrar yazmaya başladı bu sefer daha imalı konuştu dün de ben başka bir azeriyle tanıştım ve o çocuğun yaşadığı yeri söyleyince bana orda adanadakiler gibi keko yaşıyor dedi ve böyle birine güvenmemem gerektiğini orda yaşanların sadece karı kız peşinde olduğunu ve beni aldatacağını dedi . Yeni tanıştığım çocuk çok iyi kibarda biri ve bana bugün konuşman sardı daha ileri boyutta tanışalım mı dedi ben de daha dün tanıştık dedim o da bana ben net bir insanım hissetiklerimi söyledim dedi ne yapmalıyım sizce benden 1 şans istiyor ayrıca çocuğun ablası bursada tıp okuyor buraya gelecek ve istanbula gelirse bi kahve içmek istediğini söyledi . KIZLAR BİR FİKİR VERİN NE YAPAYIM
Erkekler diğer erkeğe b...k atıyorsa o erkeklw işin olmamalı bence! Tehlikeli gruptan

X