Bacağıma yağ enjeksiyonu yaptırdım

tazeuye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
1
0
28
Merhabalar 24 Ocakta dr Ali M. ne ameliyat oldum. Öncesinde forumdan faydanmıstım şimdi de başkalarına faydası olur diye deneyimlerimi paylaşmak istiyorum Sorunum x ve ince bacaktı. 158 49 kiloydum. Belim ince ama simitlerim vardı sadece. Görüşmeye gittim silikona önermıuorum yağ enjeksiyonu yapalım dedi. Zayıf olman biraz korkutuyo sadece dedi. Bir ay sonrasına ameliyat günü aldım ve bir ay boyunca yemeğe gömüldüm 1 buçuk kılo aldım. Yağ alınan yerlerim göbek bel simidi ve diz içiydi. Uyandığımda deli gibi titredim çok üşüdüm bir de boğazım tahriş olmuştu biraz. Korse giydirmişlerdi göğüs altından ayak bileğime kadar. Bacaklarım düz ve iyi görünüyordu ama erime olursa yine eğri olabilir fazladan koymamıs bence. Bugün 4. Günüm o kadar da basit bi ameliyat değilmiş her yeriniz hamlamış gibi hareketsizken iyi ama hareket etmesi çok güç kalkarken otururken karın bölgesinde acı hısssdıyprsun. Tabi nereden yağ alındığı çok önemli basende böyle ağrı olmuyormuş sanırım. Yağ koyulan bacak kısımları çok sıkıntı değil biraz doluluk hissediyorum yürürken. Ayakta dik durmakta zorlanıyorum iki büklüm nineler gibi yürüyorum. Günden güne iyi olurum umarım ki bugün düne göre daha iyiyim. Ha bir de korse konusu biraz sıkıntı hiç çıkarmıyoruz. Sorularınız olursa cevaplarım. Bir de burayı okuyup geçmişte bu ameliyatı olanların da deneyimlerini merak ediyorum. Erimenin minimum olması için ne yapmalıyım? Sizlerde ne kadar erime oldu? Yağ alınan yerlerde sıkıntı yaşadınız mı özellikle zayıf olanlar? Ben ne kadar gün sonra normal yürümeme dönebilirim? Sizlerden de sonraki süreç için deneyimlerinizi bekliyorum

Deneyimini paylastigin için teşekkür ederim. Geçmiş olsun umarım istediğin sonucu almışsındır. Bende bu operasyonu yaptırmak istiyorum. Ne kadar bir ödeme yaptığını özelden yazabilir misin acaba? Doktorunun ilgisi nasıldı çok korkularım var pıhtı atması vs. beni çok korkutuyor. Doğrusu bacak egriliği ameliyatı yüzünden ölmek istemem

X