Bacak ağrısı belirti mi

Masumm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
243
44
30
Arkadaşlar bacağımın arkası sanki çığlık olmuş gibi ağrıyor 4 gündür belimde öyle ama bacak daha çok hamilelik belirtisi olabilir mi sizce yaşayan var mi

Arkadaşlar bacağımın arkası sanki çığlık olmuş gibi ağrıyor 4 gündür belimde öyle ama bacak daha çok hamilelik belirtisi olabilir mi sizce yaşayan var mi
Aynisini yaşiyorum 2 haftadir. Adetime 2 gun kaldi ilk defa bole oluyor. Normalde adetimden 2 gun once falan baslardi bacag sizlamasi falan. Umarim hamileyizdir🙏

Ben toplamda 4 gebelik yasadim hepsi dogumla sonuçlanmasa da
4 gebelikte de hic belirtim olmadi
Adet belirtileri yaşadim sadece
Rabbim gönlünüze gore versin insallah🤲

Ben toplamda 4 gebelik yasadim hepsi dogumla sonuçlanmasa da
4 gebelikte de hic belirtim olmadi
Adet belirtileri yaşadim sadece
Rabbim gönlünüze gore versin insallah🤲
Dediginiz gibi herkesin farkli belirtileri oluyor. Belkide bizimkisi avuntudur 🙂 herşeyi hamilelige yoruyoruz 😁

Akşam uyuyamadım gece birden uyandm 10 dk daldktan sonra ve 4 lere kadar uyuyamadım uyandıktan sonra bacaklarım sızladı. Bende huysuz bacak sendromu var eyvallahta epeydir olmuyordu ve vücudum yandı resmen sabaha kadar. Sabahta belime doğru böyle çok şiddetli olmayan ağrı oldu. Hafif kısa süreli. Son 3 adetimi 2 ayda bir oluyorum korunmayı bırakmıştım(hapı) yani geri çekilmeyle oluyordu diyim 3 aydır. Ama Sadece bu ay bi 5 gün önce içime boşaldı ve ilk 3 gün sağ kasığımda sızlama oldu ara ara. Bugün ise bel, yanlar yani. 1 hafta bekleyeceğim test için.

Poponuzdan bacaginiza inen bir agri mi?

Çiglik olmak nedr bu arada?

Akşam uyuyamadım gece birden uyandm 10 dk daldktan sonra ve 4 lere kadar uyuyamadım uyandıktan sonra bacaklarım sızladı. Bende huysuz bacak sendromu var eyvallahta epeydir olmuyordu ve vücudum yandı resmen sabaha kadar. Sabahta belime doğru böyle çok şiddetli olmayan ağrı oldu. Hafif kısa süreli. Son 3 adetimi 2 ayda bir oluyorum korunmayı bırakmıştım(hapı) yani geri çekilmeyle oluyordu diyim 3 aydır. Ama Sadece bu ay bi 5 gün önce içime boşaldı ve ilk 3 gün sağ kasığımda sızlama oldu ara ara. Bugün ise bel, yanlar yani. 1 hafta bekleyeceğim test için.
Ay yoksa bendede mi huzursuz bacak sendromu var 😳 2 haftadir kasigimdan dizime kdr sizlama oluyor

Ay yoksa bendede mi huzursuz bacak sendromu var 😳 2 haftadir kasigimdan dizime kdr sizlama oluyor
Huysuz bacak sendromunda sızlar bacak evet ve geceleri olur genelde ve sürekli gerdirme hareketleri yapmak istersiniz. Nöroloji parkinson ilacı verecektir ama bence kullanmayın ben çekmeye razıyım kullanmadm almadm

Huysuz bacak sendromunda sızlar bacak evet ve geceleri olur genelde ve sürekli gerdirme hareketleri yapmak istersiniz. Nöroloji parkinson ilacı verecektir ama bence kullanmayın ben çekmeye razıyım kullanmadm almadm
Cok gecmis olsn. Ya bende geceleri deil gun icinde oluyor evet sizladikca bacaklarimi hareket ettirme istegim oluyor. Genelde bu sizlama adetime 2 yada3 gun kala olurdu. Bu ay baya erken basladi. Acaba hamilemiyim die dusundum ama farkli biseyde olabilir tabi. Tekrar cok gecmis olsun

Cok gecmis olsn. Ya bende geceleri deil gun icinde oluyor evet sizladikca bacaklarimi hareket ettirme istegim oluyor. Genelde bu sizlama adetime 2 yada3 gun kala olurdu. Bu ay baya erken basladi. Acaba hamilemiyim die dusundum ama farkli biseyde olabilir tabi. Tekrar cok gecmis olsun
Test yaparsanız haber verin mutlaka. Bir de adetinize kaç gün var ?

Sizi üzmek istemem ama böyle kendinizi dinleyip belirti beklemeniz yoksa sizi üzer. Zor ama akışına bırakmanızı tavsiye ederim. Ben hamile kaldığım ay hiçbir belirti yaşamadım

İş tutmayipda birden tutunca bacakların ağrıması
Hic duymamistim neyse yoresel bi deyim herhalde.

Poponuzdan bacaklariniza inen bir agri mi diye sordum orayi cevaplamamissiniz, eger oyle bir agriysa gebelikle bi alakasi yok, bahsettiginiz agrinin da alakasi yok aslinda.

Gebelik istiyorsaniz umarım olur..

X