Göğüs hamilelik belirtileri

Rmysa27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
86
16
25
Kızlar göğsüm ağrıyor dokununca çok ağrı hissediyorum sanki göğüslerim bana ağırlık yapıyor fazla geliyor gibi dolgunlastı gıbı bide böyle belırtıler yaşayan var mı adet belırtısı de olabılır ama fazla hassasiyet var suan bende insallah hamıleyımdır

Kızlar göğsüm ağrıyor dokununca çok ağrı hissediyorum sanki göğüslerim bana ağırlık yapıyor fazla geliyor gibi dolgunlastı gıbı bide böyle belırtıler yaşayan var mı adet belırtısı de olabılır ama fazla hassasiyet var suan bende insallah hamıleyımdır
Bende gebeliğimi öğrenmeden önce yaşamıştım bunları. Ama test yapmadan bilemeyiz bazen adet önceside böyle olabiliyor

Evet hatta ben hiç gebe olduğumu düşünmemiştim acıyor diye aynada bi bakaykm dedim şok olmuştum korkmuştum 😀
Ya benimde önce hiç yoktu yeni oldu gecikmedyim bugün etken gebelk testi yaptım comforrt marka çıkmadı napcam bilmiyorum beyqz akıntım oluyor ara ara

Benim de aynı sorunlarım vardı gebe olduğumu hissediyordum ama bi türlü teste çıkmıyordu önemsemiyordum adetim gün geçtikçe gecikiyordu en son bir test daha deniyim dedim silik bir cızgı vardı flaş ile anlaşılıyordu

Benim de aynı sorunlarım vardı gebe olduğumu hissediyordum ama bi türlü teste çıkmıyordu önemsemiyordum adetim gün geçtikçe gecikiyordu en son bir test daha deniyim dedim silik bir cızgı vardı flaş ile anlaşılıyordu
Canım baksana böyle cıkıyor

Eklentiler

• IMG_7622.jpeg
    IMG_7622.jpeg
    137 KB · Görüntüleme: 50
X