Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Doğum günün kutlu olsun canım. yağ mı silikon mu kararını sen vericeksin. acelen yoksa loli ve leydiyi bekle çok erime oluyor mu? hoş bunlar tamamen bünyeye ait birşey ama genelde fb nin yağları daha kalıcı. benim idolüm ikcanımvar:)) :nazar::nazar::nazar:şimdi daha iyi olmuştur eminim.
ikicanımvar bana mail atar mısın yeni halini canım?

Kanatcim küçük bir enfeksiyon problemi yaşıyorum bu yüzden bacagim baya bir şişti. Galiba 1 hafta sonra duzelmis olur o zaman seve seve fotograf gonderirim.

Loli ile makyajda yaptık oturuyoruz birde cayimiz olaydi iyiydi:))))

Maşallah benim arkadaşlarıma kendilerine gelmislerde birde makyaj yapmışlar. Süslü hatunlar sizi artık bacaklarda tamam oohhhh hayat size güzel valla:21::21:
ayy keşke evim hastaneye yakın olsaydı yine gelirdim yaniniza hem size çayda getirirdim oturur bir güzel kaynatirdik. Leydicim bacakların çok güzel oldu canım artık o yağ hucrelerine sıkı sıkı tutunacaksin ve hiç birakmayacaksin. Unutma artik onlar senin kiymetlin:KK1: Ikinizide çok öpüyorum güzel bacakli arkadaşlarım

Canim bu benim 3.operasyonum:))) yasemin hanım doktorun asistanı fiyat oyle 5000 ama ufak rotus istersen o konuda arkamizda durucak doktorumuz acele etme canim bizim surecimizi bekle

İnşallah son olur canım en güzel en istediğin hâllerine kavuşursun bununla:)) ben eylülden önce yaptıramazsam eğer gelecek seneye kalacak:KK43:(( seneye mi bıraksam o zaman napsam ???:KK43:( ama ben gelecek sene tatile gitmek istiyordum:KK43:((

Bugün ilginç birşey yaşadım ve bu olay beni üzmeye fazlasıyla yetti. Biz burada iyi ve kötüsüyle çok şeylerimizi paylaşıyoruz. Dr. seçimine kadar birbirimize yardımcı oluyoruz keza ameliyat sonrası da öyle. Ben ve benimgibi birçok arkadaş yaptıran arkadaşlardan cesaret alarak ameliyat masasına yatıyoruz. Hatta buraya üye olmadığı halde sadece açıktan yazılanlara bakıp gidip op. geçirenler de var.
iyi sonuçlar alınan ve kişiyi memnun eden sonuçlar olabileceği gibi memnun olmadığımız şeyler de var. Buraya sedece memnun olduğumuz şeyleri yazıyorsak o zaman burası tamamen dr.ların reklem alanı gibi olacaktır. haa reklam yapan, sahte isimlerle üyelikler açan ve bizlere dr. öneren kişiler yok mu var tabi. zaten belli de oluyor bu kişiler. bazılarını da anlayamabiliyoruz. anlayamamışım demek ki. burası değişik bir yer oldu artık.
şimdi sorun şu ki bizim burda açıktan paylaşmadığımız şeyler var. bazen foto koyuyoruz ki benim de var arkadaşlarımın ısrarı üzerine koyduğum fotom var. bana dediler ki hep belki sana öyle geliyordur. arkadaşlarımızın yorumları bizim için çok önemli. kimsenin kimseden bir çıkarı yok. eğer gerçekten samimi olarak burdaysa ne çıkarı olabilir.ha yok amacı dr.lara buradaki olan biteni yetiştirmekse ki bunlar ancak özel yazışmalara girer o zaman şüphe etmek lazım. Arkadaşlarım objektif bir şekilde yorumlarda bulundular. evet dediğim sorunlar var gerçekten. olmayan birşeyi üretmiyorum.
benim mutsuzluğuma mutsuzluk katınca çok mu mutlu oldun sahi söylesene?
benim yazışmalarımdan fotolarıma kadar neden dr.um biliyor? eğer iyi niyetliyse sorunuma çözüm aramalıydı dr. a yetiştimek değil. bu arada zaten saklamıyorum dr.um da memnun olmadığımı bizzat biliyor. estetik bu sonuçta sonuç istenilenle aynı olmayabiliyor. bunun için ameliyat olmuyor muyuz zaten?
hangi akla ve vicdana sığar bu davranış? Eline ne geçti beni daha fazla mutsuz etmekle?

gerçekten samimi olan birinin bunu yapacağına inanmıyorum.
yapanı da Allah' a havale ediyorum. o kendini biliyor zaten tahmin etmek ben ve arkadaşlarım için zor olmasa gerek.
Ne yani biz reklam panosu muyuz? Kendimi böyle hissettim resmen!!!Ben neyin derdindeyim sen neyin derdindesin?
Eğer ben sağlığınız nasıl, iyi oldunuz mu gibi bir mesaj alsaydım çok daha güvende hissederdim kendimi. dr.la bu kadar samimiysen sorunumu çözmesi için uğraşsaydın!!!
samiminin başına gelen şeyin aynısı bu.
lütfen arkadaşlarımıza dikkat edelim. bazıları gerçekten bacak sorunu değil sırf bilgi almak isteyen kişiler bunlar. ne gibi bir çıkarları olabilir? şimdi iyi mi oldu. Burdaki herkes yeterince bilinçli herkes anlayacağını anlamıştır!!!

Sanırım tahmin ettiğim kişi??????terbiyeszlikten başka bir şey değil.ispiyonlayınca dr indirim mi yapıyor acaba?????????????

Sanırım tahmin ettiğim kişi??????terbiyeszlikten başka bir şey değil.ispiyonlayınca dr indirim mi yapıyor acaba?????????????

Tahmini zor değil ama ikiyüzlülük karakter meselesi.
Tahmini zor değil anlamışsındır.
Ama bu bir tecrübe oldu. Bazı hayali karakterler de gelmiyor değil buralara biliyorsun.

Loli ve Leydi çok geçmiş olsun size. çok sevindm adınıza enaz kendim kurtulmuş kadar.Allah tadını aldırsın inşallah.:nazar::nazar::nazar:

İkicanımvar geçmiş olsun canım. umarım önemli birşey değildir çabucak geçer. Bizi durumundan haberdar et lütfen iyi hissetiğinde.
yakın olsaydık çay getirirdim size yaa.

Elsacım seni çok merak ediyorum umarım op. çok başarılı geçmiştir. ağrın sızın olmadan ayağa kalkarsın inşallah biran önce.
Bugün ne bereketli birgünmüş yaaa:)

İnşallah son olur canım en güzel en istediğin hâllerine kavuşursun bununla:)) ben eylülden önce yaptıramazsam eğer gelecek seneye kalacak:KK43:(( seneye mi bıraksam o zaman napsam ???:KK43:( ama ben gelecek sene tatile gitmek istiyordum:KK43:((

heysenhacettepeli, sana bir tavsiye op. sıkışık bir zamana alma ve acele etme... burda farklı dr.lara op. geçiren ark.lar var ve onların sonucunu bekle derim. bunca zaman beklemişsin biraz daha beklersin. kafanda iyice tart olgunlaştır. tatile yine gidersin bazı şeylerin dönüşü zor oluyor.

heysenhacettepeli, sana bir tavsiye op. sıkışık bir zamana alma ve acele etme... burda farklı dr.lara op. geçiren ark.lar var ve onların sonucunu bekle derim. bunca zaman beklemişsin biraz daha beklersin. kafanda iyice tart olgunlaştır. tatile yine gidersin bazı şeylerin dönüşü zor oluyor.

Sağol kanatçım ama insan sabırsızlanıyor işte

Yarın ameliyatı olan arkadaşlar şimdiden çok geçmiş olsun benim doğum günüm yarın oruç tutucam inşallah ama akşama pasta kesersek mumları hepimiz için üfleyeceğim kızlar merak etmeyin :)) Allah yardımcımız olsun inşallah..bu arada ben uzun zamandır giremiyordum geçenlerde f.bye foto göndermiştim.bugün o aradı aklıma geldi de girdim şimdi kaldığım yerden devam ederek okudum:)) h.f ile f.b arasında kararsız kaldım..bana da bir akıl verin lütfen yaa h.f silikon yapacak şeytan diyor yap kurtul ama iz kalıcak ve onu da sorun edersem diye korkuyorum..f.b hem ankarada yani bir problem olduğunda gidip görüşmem daha rahat olur ama o da yağ enjekte edecek ve eriyecekler sonra bir daha yaptır falan filan..işte bilemedim...:KK43:(
:KK9:
doğum günün kutlu olsun, nice yıllara sağlıkla inşaallah, karar çok önemli, yağ enj.sorun yok zahmetinle kalırsın ama silikonda daha ciddi bence

arkadaşlar silikon ameliyatı izleri kaç yılda belirsiz hale gelir, sezeryan çizgisi gibi kalıyor herhalde bu konuda cevaplarınızı bekliyorum.
benim muhtemelen silikon olucak çünkü bacaklarım çok ince ben kimsede bu kadar ince bacak görmedim, 6 yaşındaki kızların blekleri gibi bleklerim 21 cm

Ohhh mis :) çok cok gecmiş olsun kizlar hersey gönlünüzce olsun insaallah
Leydicim genel anestezi altındami oldu ameliyatınız ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben çok yeniyim biliyorum, beni arkadaş olarak eklemenizi isyorum özellikle silikon konusunda fotoğraflarınızı görmek istiyorum

X