Bacak dolgusu yaptıran var mı?

bir de şu var tabii: o kadar ağrı, onca para, biraz daha fazla çek, silikonla sonuç garanti olsun, erimesin :) bu da kulağa hoş geliyor, silikon göz kırpıyor :) acaba birine silikon birine yağ mı koydursam :) kendimden sıkıldım ya!!!

ikicanımvar, ben daha önce senin çektiğine benzer foto göndermiştim e-posta yoluyla, bütün bedeni görmek lazım demişti. senin için de aynısını dedi. yeterli yağ var mı, bütün bacak nedir görmek gerek dedi, özetle durmumuz aynı, basende yeterli yağ varsa alır. aşağıyı doldurur :)

yenide, yeterince yağ var bundan fazlasıyla eminim:))

merhaba arkadaşlar...uzun zamandır forumda yoktum(eskiler hatırlar....)ameliyat olan arkadaşlara ve olacaklara şimdiden çooook geçmiş olsun.ankara'da ameliyat olan veya olacak arkadaşlar,hangi dr.da karar verdiniz.özelden yazabilirseniz,sevinirim.benim ankara işi kesinleşti....haberlerinizi bekliyorum,çünkü ben istanbulda olurum diye ankarada hiç araştırma yapmamıştım....
:KK34:

bir de şu var tabii: o kadar ağrı, onca para, biraz daha fazla çek, silikonla sonuç garanti olsun, erimesin :) bu da kulağa hoş geliyor, silikon göz kırpıyor :) acaba birine silikon birine yağ mı koydursam :) kendimden sıkıldım ya!!!

İnşallah kolayca atlatırsın operasyonu. Resimleri koy merakta bırakma bizi

İnşallah kolayca atlatırsın operasyonu. Resimleri koy merakta bırakma bizi

amylee ya, inceldi deme :) ben korktum yağ enj. dedim. bir daha da yapamam bu işi, artık olduğu kadar...
çok teşekkür ederim, haber veririm, anneme çektircem fotoğrafı :)

sılası merhaba, teşekkür ederim, özelden yazamıyorum, doktorum bağdat caddesinde, operasyon altunizadede bir hastanede olacak.

amylee ya, inceldi deme :) ben korktum yağ enj. dedim. bir daha da yapamam bu işi, artık olduğu kadar...

yenide; hakkında hayırlısı olsun inşallah... Umarım bacakların çookkk güzel olur fotoğraflarınıda bizimle hemen paylaş olurmu. Birde hiç korkma sadece birkaç gün canın acıyacak okadar. Sonrasında etekleri dar pantolonları giydiğinde ooohhhh dünya varmış diyeceksin. Sen en zor kısımları atlattın darısı benim başıma inşallah.

merhabalar,
ağustos 10'da ameliyat olmuştum. ameliyat sonrası fotoğrafımı az önce cep telefonumla ayna karşısında çektim. net değil ama değişimi görmeye yeter :)
olası sorulara cevap yazayım :)
doktorum deniz işcen, istanbulda muayenehanesi. basen civarından ve diz kapağımın içlerinden yağ alıp bacak içlerini doldurdu. yağ alabileceği başka yer yoktu, bu kadarıyla bile baya başarılı oldu bence :) ameliyat sonrası çok çok az ağrım oldu. hareketlerimde zorlanma olmadı. küçük ameliyat izleri bir kaç yerde var hala ama pek önemli değil bence :) ameliyatta doldurulan kısımlarda erime olmadı sanırım, olduysa da baya az olmuştur.
hepinize iyi şanslar. umutlu olun!

Eki Görüntüle 571507 Eki Görüntüle 571508

arkadaşlar bu mesajı yeni okudum ve bayıldımmm yaşasın çok güzel olmuş ve erimemiş yuppiiiiiiii :KK3:

İnceldi ama tayt giydiğimde düz ayakkabı ile çok tatlı oldu:)))

arkadaşlar cuma günü operasyona giriyorum. öncesi sonrası fotosu hazırlayacağım sizin için. sorun şu ki yarım saatte bir karar değiştiriyorum. en son silikon istiyorum dedim doktora. şimdi yine ağrısından korkuyorum yağ düşünüyorum. off offf....
sonuçta doktorlar hafifleterek anlatıyorlar süreci. silikon biraz ağrılı oluyor demek, bizim için aşırı ağrı durumu olabiliyor. neticede korkuyorum. eşime anneme karşı acı çekiyor olmak istemiyorum, işe çabuk dönebilmek istiyorum, evet kararım yine yağ enj. sanırım :)
iyi dileklerinizi bekliyorum, internete kolay ulaşamayabilirim. en kısa zamanda haber veririm.

allah yardimcin olsun.insallah cok kolay atlatir ve arzu ettigin bacaklara kavusursun.darisi basimiza.en kisa zamanda durumunu bildir lütfen.bizi merakta birakma

İnceldi ama tayt giydiğimde düz ayakkabı ile çok tatlı oldu:)))

benim sorunum da bacak ve basenlerde lutfen bana hangi dr ameliyat oldugunuzu yazarmisiniz cok zor durumdayim hangi dr gidecegimi bilmiyorum arastiriyorum ama kafam coook karisti.yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

herkese iyi akşamlar ve geçmiş olsun .ben de sizin gibi aynı problemı yaşıyörum ve bu benimde kabusum.inanırsanız eğer her sokağa çıktığımda tek işim başkaların ayaklarına yani bacaklarına bakmak:KK43:.dışarıya çıkmak bile istemiyorum.ya o mağazalar.girmek bile istemiyorum.her girdiğimde moralim dahada bozuluyor.bir kaç haftadır buraya keşfettim ve sizlerin sayesinde biraz umut geldi bana.(bu arada sizlerden özür dilemek istiyorum bazı kelimeleri yanlış yazabilirim.ben türk değilim ama 14 senedir türkiyedeyim ve evliyim).bende ameliyat olmak istiyorum ama ortalama ne kadar olur bilemiyorum.eşim sağ olsun asğeri ücretlede olsa yinede bana destek oluyor.sen araştır bakarız biçaresini diyor.hayirlisı.beni de aranıza alırmısınz çok memnun olurum tşkrler şimdiden

allah yardimcin olsun.insallah cok kolay atlatir ve arzu ettigin bacaklara kavusursun.darisi basimiza.en kisa zamanda durumunu bildir lütfen.bizi merakta birakma

çok teşekkür ederim bibi71, ben de rahat edip darısı başınıza demek istiyorum en kısa zamanda, internete ulaşınca yazacağım.

herkese iyi akşamlar ve geçmiş olsun .ben de sizin gibi aynı problemı yaşıyörum ve bu benimde kabusum.inanırsanız eğer her sokağa çıktığımda tek işim başkaların ayaklarına yani bacaklarına bakmak:KK43:.dışarıya çıkmak bile istemiyorum.ya o mağazalar.girmek bile istemiyorum.her girdiğimde moralim dahada bozuluyor.bir kaç haftadır buraya keşfettim ve sizlerin sayesinde biraz umut geldi bana.(bu arada sizlerden özür dilemek istiyorum bazı kelimeleri yanlış yazabilirim.ben türk değilim ama 14 senedir türkiyedeyim ve evliyim).bende ameliyat olmak istiyorum ama ortalama ne kadar olur bilemiyorum.eşim sağ olsun asğeri ücretlede olsa yinede bana destek oluyor.sen araştır bakarız biçaresini diyor.hayirlisı.beni de aranıza alırmısınz çok memnun olurum tşkrler şimdiden

dipuka hoş geldin, öncelikle türkçe yazma konusunda tebrikler :) bu forum sayesinde yalnız olmadığımızı öğrendik.kendi adıma etrafta benim gibi bütün yaz uzun elbise arayan kimse yok :) istediğimiz sonucun da ulaşılmaz olmadığını gördük burada. bu nedenle umutlanmak için doğru yerdesin, hele eşin de destek oluyorsa :)

uyku tutmuyor... arkadaşlar iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür ederim. başarılı olmak zorundayım :)

düşündüm de benim hiç kilotlu çorabım (lisede mecburen giydiklerim hariç- o zaman pantolon özgürlüğü yoktu ki) taytım olmamış, hala da yok... ameliyat bitip, iyileşip, bacaklarımı görene kadar inanamayacağım galiba, hazırlık olsun diye bile almadım...

Son düzenleme:
uyku tutmuyor... arkadaşlar iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür ederim. başarılı olmak zorundayım :)

Yarın kaçta ameliyatın? Hayırlısıyla olup güzel haberlerle gelirsin buraya inşallah. Senin bacakların nasıldı? O kadar çok kişiyizki artık kim nasıldı unuttum. Sen silikon mu yağ mı konusunda kararsızdın diye hatırlıyorum. Yağa karar verdin herhalde.

hos geldin dipuka.sürekli baskalarinin bacaklarina bakmak ne demek cok iyi biliyorum.bende öyleyim.ama sen esinle paylasabilmissin ne güzel.ben daha buna bile casaret edemedim.bilsemki destek olacak bir gün bile beklemezdim.cok iyi arastirmak lazim.
insallah en kisa zamanda istedigin bacaklara kavusursun.

X