Bacak dolgusu yaptıran var mı?

ne güzel özendim şimdi.doktor kilo al dedi. iki kilo aldım ama sadece göbeğime yerleşti,ne olurdu orantılı alsam. pantolanlarda bel çevrem pörtlüyo şimdi ve daha da rahatsız oluyorum.ilk defa elbise aldım kendime işte giymek için okadar güzelki gidip gelip deniyorum.dediğin gibi hiç bir yerim de fırlamıyo elbiseyle ve dizden yukarsı müthiş duruyo.eşimle alışverişe çıkıyoruz alamıycağımı bile bile etek elbise deniyorum.sanırım depresyondayım...

sen de planladın sanırım süreci? ne zaman düşünüyorsun?
ben de dört kilo almıştım, hala da alıyorum, beş olmuştur, karnım kocaman oldu, kilo takıntısı olan bir insandım, yarım kilo alsam aç yatardım, bu bacak derdine onu bile unuttum.
ne güzel elbiselerin hazır, benim ameliyattan önce taytım bile olmamıştı.

:)bardağın dolu tarafından bakmak lazım dimi:)a.k ye muayene oldum sömestrda. parantez olduğumu söyledi.silikon olsa iyi olur dedi ama ben istemediğimi söyleyince enjekteyle en kötü ihtimalle %70 başarıya ulaşırız dedi.bacak kalınlığım vücudumla orantılı ama bel ve basenim biraz yağlı.oralardan yağ alıncak,birde alt bacağımın dış kısmından,diz içlerimden filan. randevuya geldi sıra nisan sonu düşünüyorum.hem çok istiyorum hem de çok korkuyorum.maddi olarak da sıkıntı olacak tabi.grup olayına girmek istedim biraz tepki aldım.
çok mu konuştum ne:)benim durum böle işte..
senin doktor kimdi canım?bi de resmini görebilsem keşke.

Kızlar merhaba.beni ağlattınız.tşkr ederim beni merak ettiğiniz için. Doktor ameliyatımı iyi geçtiğini söyledı ama ben çok kötüyüm ağrılarım beni öldürüyor cuma günü oldum ama hala toparlanamadım.ve çok pişmanım ben artık sadece sağlık istiyorum.kendim yataktan kalkamiyom tualete gidemiyom bilmiyom sizdede oldumu böyle.umut verin bana.yazarken bile yoruldum saglıklı kalın öptüm hepinizi

Geçmiş olsun dipuka. hepsi geçecek geriye güzel bacakların kalacak hiç merak etme. Çok kısa bir süre çekeceksin sonra uzun uzun sefasını süreceksin:)

bugün ilk kez elbiseyle dışarı çıkmış biri olarak, 1. bacaklarım 'normal' olduğu için mutluydum,2. elbise, pantolon gibi beli sıkan, göbeği fırtlatan bir giysi olmadığından çok rahat, 3. elbise soğukta giyilmemeli, alttan alttan yedim soğuğu, bağırsaklarımı üşüttüm, evde iki saatte zor ısındım :)

tez zamanda kavuşasın elbiseli günlere arkadaşım :)

ya alemsin valla... alttan kalın çorap giy bir dahakine... Elbisenin tadını çıkar:)

:)bardağın dolu tarafından bakmak lazım dimi:)a.k ye muayene oldum sömestrda. parantez olduğumu söyledi.silikon olsa iyi olur dedi ama ben istemediğimi söyleyince enjekteyle en kötü ihtimalle %70 başarıya ulaşırız dedi.bacak kalınlığım vücudumla orantılı ama bel ve basenim biraz yağlı.oralardan yağ alıncak,birde alt bacağımın dış kısmından,diz içlerimden filan. randevuya geldi sıra nisan sonu düşünüyorum.hem çok istiyorum hem de çok korkuyorum.maddi olarak da sıkıntı olacak tabi.grup olayına girmek istedim biraz tepki aldım.

kimden ne tepki görmüştün

Arkadaslar maddi durumum suan izin vermiyor ama ben hep ameliyat olacağım gunü hayal ediyorum :) :) :) yalnız bebeğim var benim ve emziriyorum.sanirim emzirenler bu işlemi yaptiramiyor :KK43: offff.bu yaza ne cok isterdim yaptırmış olarak girmeyi. :KK43: cok üzülüyorum :KK43:

Kızlar merhaba.beni ağlattınız.tşkr ederim beni merak ettiğiniz için. Doktor ameliyatımı iyi geçtiğini söyledı ama ben çok kötüyüm ağrılarım beni öldürüyor cuma günü oldum ama hala toparlanamadım.ve çok pişmanım ben artık sadece sağlık istiyorum.kendim yataktan kalkamiyom tualete gidemiyom bilmiyom sizdede oldumu böyle.umut verin bana.yazarken bile yoruldum saglıklı kalın öptüm hepinizi

dipuka umarım herşey istediğin gibi olmuştur çok çok geçmiş olsun.bir an önce geçer ağrıların da tadını çıkarırsın baharın.

acaba ben nasıl dayanacağım korkuyormuyumkiii.zaten dün rüyamda A.K ırüyamda gördüm iki tırla gelmişti benim ameliyatıma herkes tarkan gelmiş gibi bakıyordu adama. bende utanıyordum beni ameliyat edecek diye.yalnız tırlar çok lüxdü ama yeşillerdi cenaze arabası gibi.doktor çok havalıydı bir görseydiniz dicem şimdi

bir uyansam her şey bitmiş olsa ağrılarım izlerim geçmiş üzerimde kot bir şort kızımla çarşıyı dolanıyor olsak hatta anneli kızlı takımlar alsak ayyyyyyyy negüzel olurdu.

Arkadaslar maddi durumum suan izin vermiyor ama ben hep ameliyat olacağım gunü hayal ediyorum :) :) :) yalnız bebeğim var benim ve emziriyorum.sanirim emzirenler bu işlemi yaptiramiyor :KK43: offff.bu yaza ne cok isterdim yaptırmış olarak girmeyi. :KK43: cok üzülüyorum :KK43:

zaten emzirirken yaptırmamak iyi o kadar ilaç narkoz alıyorsun. yazık bebeğine. bir de bebeğine hemen bakamazsın çok sıkıntı yaşarsınız ikiniz de. seneye kalsın boşver. eeee senin eşinin haberi var mı?:)

aramıza hoşgeldin bu arada.

arkadaş olarak ekledim, fotoğrafları görebilirsin.senin gittiğin doktora ben de fotoğraf göndermiştim, bana da silikon önermişti, bu arada ben şubat ayında randevu almıştım, 19 nisana verdiler. doktorunuz çok yoğun. henüz randevuyu iptal etmedim, istediğin zamana almakta sıkıntı çekersen benim günümü alabilirsin.
silikon kesin çözüm aslında bizim gibi parantez durumlarında. ama ben hem ağrılarından korktum hem de işe çabuk dönmek zorundaydım.

acaba ben nasıl dayanacağım korkuyormuyumkiii.zaten dün rüyamda A.K ırüyamda gördüm iki tırla gelmişti benim ameliyatıma herkes tarkan gelmiş gibi bakıyordu adama. bende utanıyordum beni ameliyat edecek diye.yalnız tırlar çok lüxdü ama yeşillerdi cenaze arabası gibi.doktor çok havalıydı bir görseydiniz dicem şimdi

adam her operasyondan önce birilerinin rüyasına giriyor sanırım. Ben de görmüştüm.

X