Bacak dolgusu yaptıran var mı?

morluk namına hiçbir şey kalmadı. çorabı 21 gün kullanıp çıkardım. normal siyah külotlu çorap gibi ama medikal işte. düşük basınçlı çorap diyor doktorum. varis çorabı kesinlikle değil dedi. benim sadece kanül izleri var. onlar da sinek ısırığının az büyüğü. ocak sonu benim.
Allahıma şükür. biçim olarak iyi. ağrı sızı yok. zaten eskisi gibiyim. hiç olmamış gibi hissediyorum ama aralar dolu biraz o kadar. bir de diz içinden ve dıştan almış olması çok farkettirdi.

Ne yani memnun değil misin şu anda? Çok mu eridiler.?

bugün 3.günüm ve ağrılarım azaldı ama yinede tam geçmiş değil tabii.yürümemde yine problem var.diğer günlere kıyasla o da İyiye doğru gidiyor.
olan arkadaşlar yağ konulan yerler çok sert.sizinde öle miydi.kaç günden sonra yumuşamaya başlıyor.taş gibi resmen.oraları ovalamak mı gerekiyor

iyileşiyorsun :) benim bir bacak hala sert, doktor kontrolde sertliği beğenmedi, nemlendiriciyle hafifçe ov dedi. ama ben erir diye korkumdan dokunmuyorum :)) sert olsun benim olsun :)
ama zaten morluklar için kremliyorum oraları

Merhaba kızlar.ben sizlere demiştim kolay kolay ağrıları aldırmam bu ciddi bişeye benziyor ve haklı çıktım:KK43:çok nadir olan benim başıma geldi dün kontrole geldim acil yatırdılar hastaneye çektiğim acıları anlatam şu anda hastanedeyim ve bir kaç gün kalacam ayaklarım infeksiyon kapmış ameliyat sırasında onları temizliyorlar anlıcağınız ayaklarımın derisin altını yikıyorlar.allah kimsenin başına vermesin.ben yinede doktorumu suçlamiyorum demek ki olacaktı çekeceğim varmış allahım bundan sonra acilarımı hafifletsın.kaldrabileceğim acidan fazlasını vermesin.napalım güzel bacaklarım olmuyacak belki ama kendi ayaklarımın üzerine basıyim kimseye muhtac olmadan onada şükür.

çok geçmiş olsun dipuka,
önemli olan güvenli bir yerde olman, tedavini oluyorsun, acil şifalar diliyorum en kısa zamanda.
güzel bacaklarım olmayacak demişsin, geri mi alıyorlar koyulan yağları ?

dipuka şimdi okudum canım anlatmışsın durumunu, çok üzüldüm. kaç günde iyileşecekmişsin acaba? ameliyat sırasında mı olmuş bu durum. doktorun da elbette istemezdi ama ihmal de olabilir. neyse tabii sen önce iyileşmeni düşün. iyi haberlerini bekliyoruz

Ne yani memnun değil misin şu anda? Çok mu eridiler.?

memnunum memnunum. sıkıntı yok. yani sonuçta etek tayt vs giyebiliyorum çok rahat. topuklu ayakkabı ile yanlara doğru açılıyor tabii e o kadar da olacak. alışveriş sitelerindeki mankenlerin çoğunun bacağından güzel olduğu kesin:)

çok erimediler. benim şişlikler gittikten sonraki resmime çok yakın şu anda da o yüzden yeni resim koymaya bile gerek görmedim. memnunum Allahıma şükür. eskiden aynaya bakmazdım alt tarafa. şimdi bazen şöyleee yaklaştırıp birleştiriyorum hoşuma gidiyor. Hayatım boyunca bu hissi merak etmiştim. bir ayım daha var sanırım ama net konuşmam için.

Merhaba kızlar.ben sizlere demiştim kolay kolay ağrıları aldırmam bu ciddi bişeye benziyor ve haklı çıktım:KK43:çok nadir olan benim başıma geldi dün kontrole geldim acil yatırdılar hastaneye çektiğim acıları anlatam şu anda hastanedeyim ve bir kaç gün kalacam ayaklarım infeksiyon kapmış ameliyat sırasında onları temizliyorlar anlıcağınız ayaklarımın derisin altını yikıyorlar.allah kimsenin başına vermesin.ben yinede doktorumu suçlamiyorum demek ki olacaktı çekeceğim varmış allahım bundan sonra acilarımı hafifletsın.kaldrabileceğim acidan fazlasını vermesin.napalım güzel bacaklarım olmuyacak belki ama kendi ayaklarımın üzerine basıyim kimseye muhtac olmadan onada şükür.

çok geçmiş olsun dipuka ,Allah yardımcın olsun.Arkadaşım dr;nun baş harflerini yazarsan anlayabiliriz kim olduğunu.

kızlar iki sene geçti
yüzde otuz kaldı bende

ya ben anlamadım bu yağlar bir kerede erimiyormu.yani bir kaç ay sonraki erimeyle bitmiyormu.yani zaman geçtikçe erimeye devammı ediyor.kafam karıştı yineee yavvv:18:

Son düzenleme:
ya ben anlamadım bu yağlar bir kerede erimiyormu.yani bir kaç ay sonraki erimeyle bitmiyormu.yani zaman geçtikçe erimeye devammı ediyor.kafam karıştı yineee yavvv:18:

ilk üç dört ayda tamamen biter erime diyorlar ama bak başka başka tecrübeler ortaya çıkıyor.

valla benim de kafam bozuluyor bu işe, durup durup aynaya bakıyorum, bu ne ya!!gerçekten ihtiyacınız yoksa, azıcık daha düz dursun diye yaptırmayın arkadaşlar. ben görmemişim adam gibi güneş, raşitizm geçirmişim, şimdi işte uğraş dur. gittim beş tane elbise aldım, çizme aldım hayatımda ilk defa. erirse diye mi düşüneceğim! zaten güç bela yaptırdım, zorladım her türlü imkanı. 33 cm imiş öncesinde baldırım. şimdi 36. bilmem artık, bıktım da.

valla benim de kafam bozuluyor bu işe, durup durup aynaya bakıyorum, bu ne ya!!gerçekten ihtiyacınız yoksa, azıcık daha düz dursun diye yaptırmayın arkadaşlar. ben görmemişim adam gibi güneş, raşitizm geçirmişim, şimdi işte uğraş dur. gittim beş tane elbise aldım, çizme aldım hayatımda ilk defa. erirse diye mi düşüneceğim! zaten güç bela yaptırdım, zorladım her türlü imkanı. 33 cm imiş öncesinde baldırım. şimdi 36. bilmem artık, bıktım da.

Erimedi değil mi bacakların? Daha yeni yaptırdın. Siz böyle söyleyğnce hep korkuyorum benim rotuş şansım olmayacak. :KK50:

inş canım.ama şuan sanki ağrılar hiç geçmeyecek hep böyle kalacak gibi geliyor ve insan sadece bana mı böyle oldu diye düşünüyor.yani bugün oldum yarın hemen kalkayım diye bir şey yok.bu kadar basit değilmiş.ama sanunda bitti allahıma şükürrr:))) darısı isteyenlerin başına:)

Çok çok geçmiş, umarın en kısa zamanda ağrıların geçer.

sanırım drlar herşeyi tüm açıklığıyla dile getirmiyorlar,ve hasta değil müşteri gözüyle bakıyorlar.

ben doktoruma ısrarla yüzde ellisi erir değil mi diye sordum. O da ısrarla hayır yüzde 70-80 gibi kalır dedi. O o an bana evet yarısı eriyecek dese de ben ona yaptıracaktım o da bu durumun farkındaydı. sanırım tekniğine ve eski hastalarına güveniyor.

hani ben erirse yaptırmam modunda olsam tamam yalan söylüyor diyeceğim de yok. ben adama diyorum ki bakın ben takip ettim arkadaşlardan. rötüş yapabilirmişiz. 1 sene falan sonrası için.
yooo diyor ona da gerek olmayabilir. ha tabii siz mükemmel isterseniz o ayrı... bu kadar dürüst davranması da beni tavlıyor tabii...
enfeksiyon riski tüm ameliyatlarda var sanırım. bize de hatta başında söylediler fakat kim ister ki hazır ki iyi olan sağlığının da bozulmasını. ben doktoruma enfeksiyon olabilir mi bende çok ağrım var diye mail attığımda hiç karşılaşmadım daha önce ama olabilir demişti. ki neyse ki olmadı. inşallah olmaz da bu saatten sonra. şimdi düşündükçe bacağım kaşınıyor. psikolojik herhalde.

ya çok büyük paralar dönüyor ve hiçbir doktor böyle bir sebep yüzünden potansiyel müşterilerinden olmak istemez tabii... belki de hastanenin hatası var. kimbilir....

neyse çok uzattım karıştırdım da biraz ama canım çok sıkıldı DİPUKAnın durumuna:KK43: mesajını gördükçe tekrar tekrar üzülüyorum. Allahım diyorum biz çok şey mi istiyoruz????

inşallah o elbiseleri ömrün boyunca ,bacaklarını beğene beğene giyersin arkadaşım.

ben doktoruma ısrarla yüzde ellisi erir değil mi diye sordum. O da ısrarla hayır yüzde 70-80 gibi kalır dedi. O o an bana evet yarısı eriyecek dese de ben ona yaptıracaktım o da bu durumun farkındaydı. sanırım tekniğine ve eski hastalarına güveniyor.

hani ben erirse yaptırmam modunda olsam tamam yalan söylüyor diyeceğim de yok. ben adama diyorum ki bakın ben takip ettim arkadaşlardan. rötüş yapabilirmişiz. 1 sene falan sonrası için.
yooo diyor ona da gerek olmayabilir. ha tabii siz mükemmel isterseniz o ayrı... bu kadar dürüst davranması da beni tavlıyor tabii...
enfeksiyon riski tüm ameliyatlarda var sanırım. bize de hatta başında söylediler fakat kim ister ki hazır ki iyi olan sağlığının da bozulmasını. ben doktoruma enfeksiyon olabilir mi bende çok ağrım var diye mail attığımda hiç karşılaşmadım daha önce ama olabilir demişti. ki neyse ki olmadı. inşallah olmaz da bu saatten sonra. şimdi düşündükçe bacağım kaşınıyor. psikolojik herhalde.

ya çok büyük paralar dönüyor ve hiçbir doktor böyle bir sebep yüzünden potansiyel müşterilerinden olmak istemez tabii... belki de hastanenin hatası var. kimbilir....

neyse çok uzattım karıştırdım da biraz ama canım çok sıkıldı DİPUKAnın durumuna:KK43: mesajını gördükçe tekrar tekrar üzülüyorum. Allahım diyorum biz çok şey mi istiyoruz????

yaptıran kimsenin emekleri boşa gitmesin inşallahhhhh.sanırım ne olursa olsun eski hallerinden çok daha iyi kalırlar gibi geliyor bana.iyi düşünelim iyi olsun herşey.:KK9:

yaptıran kimsenin emekleri boşa gitmesin inşallahhhhh.sanırım ne olursa olsun eski hallerinden çok daha iyi kalırlar gibi geliyor bana.iyi düşünelim iyi olsun herşey.:KK9:

ağzına sağlık . eski haline dönmeyecek ve her durumda eskisinden iyi olacak:KK9:

ben de seninle aynı durumdayım. Ben de öğretmenim. benim de gözüm korktu bizim müdür çok kıl hayatta rapora sıcak bakmaz yazın yaptır der ben de zaten onunla muhattap olmamak için seminerlerde son 1 hafta rapor almayı düşünüyorum. Ama inan ben de çok korktum. Güzel olalım derken sağlığımızdan olmayalım. Allah der mi benim yarattığım şeyi beğenmez misin sen. Al sana. Ne ğretmenisin ben sınıf 2. sınıf

Arkadaşlar bende öğretmenim ve yakın zamanda yaptırmayı düşünüyordum. 1 hafat rapor kurtarmazsa yaza ertelemek zorunda kalacağım ve bunu da hiç istemiyorum:KK43:

X