Bacak dolgusu yaptıran var mı?

muem bilmiyorumki arkadaşlarım güzel olmuş diyor ama inan hala ince evet düzgün oldu çok şükür ama yetinemedim

yağların çoğu duruyor ama benimki iyice parantezdi şimdi düzgün ama ince napayım 2. yağtransı yerine direk silikon daha iyi değilmi sizce

buna tecrübelilerin yanıt vermesi daha iyi olur sanırım ama ben çok beğenmiştim şeklini.parantezlikten eser yoktu fotoda.ama fotolar bazen yanıltabilir özellikle kalınlık incelik olrak.ince bacakların çoğu fotolarda çok kalın çıkıyor mesala.geçen gün kızıma etek giyip foto çektirdim bacaklarım olduğundan daha kalındılar fotoda.umarım her şey gönlünce olur.

bu arada ben 2000 verdim doktoru şimdi söylemem vebal altına girmek istemiyorum 3 ay olmadı daha

yağların çoğu duruyor ama benimki iyice parantezdi şimdi düzgün ama ince napayım 2. yağtransı yerine direk silikon daha iyi değilmi sizce

aaa hayır tabii ki. iki arkadaşımız öyle yaptırıp silikonu çıkarttırdı ya. sonuçta yağ konuldu ve o yağlar kilo aldığında şişecek o zaman silikonla birlikte ne olur o bacak??

amylee hatırlıyorum ikiside 140cclik koydurtmuştu ben daha küçük düşündüm ama diyorumya daha görüşmedim dr ile

yarın görüşürüz sizleri haberdar edeceğim birde büyük şehirlerde drlar çok buralarda 5 6 dr var adamlar sürümden kazanıyor bence o yüzden karınca yuvası gibi muayenehaneleri

arkadaşlar şimdi eşimle konuştuk.nisan için ısrarlıydım ama düşününce yazın yaptırmanın benim için daha mantıklı olduğuna karar verdik.evet çorap olayı beni zorluycak ama okul zamanı daha da zorlanıcam.bi hafta rapor bana yetmiycek acı eşiği düşük bi insan olarak.okulda yoğun bi tempom var koşturmacada yağlarım eridi derdine düşücem.birde anlaşılır diye korkuyorum.ramazan öncesi yaptırıcaz.ramazanın bizim için iyi bi kılıf olacağını düşünüyo eşim.zaten ramazanda hep evdeyiz ben de yanında olurum sana bakarım dedi.bayrama kadar düzelirsin hatta bayramda elbise giyersin dedi.ramazan sonrası da tatile gideriz izlerin geçmiş olur dedi.hayllerim yine ertelendi ama hayırlısı diyorum artık. eşim sabretmelisin diyo kolay elde edersen başka sıkıntılar çıkar diyo.onu çok seviyorum iyi ki var.dert ortağım benim...

arkadaşlar ben bu yağ koyulan yerlerin şişmesi olayını anlamdım.iyi bişey değilmi sizce de bu olay.boşlukar iyice kapnır.bi de yağ alınan yerlerde yağ daha zor tutunuyomuş artık doğru mu?

bu arada şimdi aklıma geldi.yağ enjeksiyonunda deri kalitesi çok önemliymiş.doğum yapanlarda deri esniyomuş işlem biraz daha zorlaşıyomuş.doğum yapmamış olman iyi dedi bana bide derin çok kaliteli dedi.operasyonda işimizi kolaylaştıracakmış..

arkadaşlar ben bu yağ koyulan yerlerin şişmesi olayını anlamdım.iyi bişey değilmi sizce de bu olay.boşlukar iyice kapnır.bi de yağ alınan yerlerde yağ daha zor tutunuyomuş artık doğru mu?

ben de öyle duymuştum, umarım öyledir, belimden yağ alınca pek hoşuma gitti. yağları da besliyorum bu arada bol bol yiyerek :) belime basenime gitmesin. geçi karnımdan da yağ alsaydı daha iyi olacaktı ya :)

arkadaşlar şimdi eşimle konuştuk.nisan için ısrarlıydım ama düşününce yazın yaptırmanın benim için daha mantıklı olduğuna karar verdik.evet çorap olayı beni zorluycak ama okul zamanı daha da zorlanıcam.bi hafta rapor bana yetmiycek acı eşiği düşük bi insan olarak.okulda yoğun bi tempom var koşturmacada yağlarım eridi derdine düşücem.birde anlaşılır diye korkuyorum.ramazan öncesi yaptırıcaz.ramazanın bizim için iyi bi kılıf olacağını düşünüyo eşim.zaten ramazanda hep evdeyiz ben de yanında olurum sana bakarım dedi.bayrama kadar düzelirsin hatta bayramda elbise giyersin dedi.ramazan sonrası da tatile gideriz izlerin geçmiş olur dedi.hayllerim yine ertelendi ama hayırlısı diyorum artık. eşim sabretmelisin diyo kolay elde edersen başka sıkıntılar çıkar diyo.onu çok seviyorum iyi ki var.dert ortağım benim...

ayy maşallah ya. desteği çok güzel. ne kaldı zaten yaza.

valla onu ben de anlamadım.
diğer seçeneği de evet ben de öyle biliyorum. hücreyi aldıkları için

bu arada şimdi aklıma geldi.yağ enjeksiyonunda deri kalitesi çok önemliymiş.doğum yapanlarda deri esniyomuş işlem biraz daha zorlaşıyomuş.doğum yapmamış olman iyi dedi bana bide derin çok kaliteli dedi.operasyonda işimizi kolaylaştıracakmış..

evet bana da deriniz çok ince ve yağ çıkmadı dedi. toplamda 140 cc ya çok az.

X