Bacaklarımda Çıkan Kılcal Damarlar

Bu epey eski bir konu sanırım. Evet bacağımdaki damarlar kalıcı olarak gitti
çok teşekkür ederim <3 :)) özel hastanede mi yaptırdınız ? bir de bacak diz arkasındaki yeşil damara yapılır mı belirgin ? tıbben bi zararı var mıdır damar yaktırmanın ?

çok teşekkür ederim <3 :)) özel hastanede mi yaptırdınız ? bir de bacak diz arkasındaki yeşil damara yapılır mı belirgin ? tıbben bi zararı var mıdır damar yaktırmanın ?
Çok zaman geçti yaptırdığım yeri unuttum diyebilirim. İstanbul Yeşilköy’de kılcal damar, varis tedavisi yapan bir merkezdi. Benim damarımda epey belirgindi tükenmez kalemle çizilmiş gibi. Yani ben bir zararını görmedim.

Kızlar bacaklarımda kılcal damarlar çıktı küçük küçük renkli ne yapcam bilmyiom çok ağrı yapıyo hem dış görunuş olarak kötu gözuyo doktora gittim ilaç verip gönderdi git gide çoğalıyo yardım olursanız sevınırım.
This is varis. Annemde de var aynısı iyi bir hastaneye git iğne vuruyorlar. Damarlarda genişleme oluyor bu nedenle deri altında kırmızı görüntü belirginleşiyor. Daha sonrasında ise kırmızılıklar kararıyor. Çok kötü bir görüntü oluyor. Bacak egzersizleri yapmalısın. Buz masajı da iyi geliyor.

benimde var ve doktora hala gitmedim. gecenlerde esra eroldan duymustum o ameliyat olmus. ic ve dis varis varmis.
varis deniyor sanirim bu duruma,..

bir tanidigim lazer ile tedavi görmüstü bayada para harcadi bu konuda ama bir zaman sonra geri geldi ayni cizgiler. lazer etkili olmadi

benimde var ve doktora hala gitmedim. gecenlerde esra eroldan duymustum o ameliyat olmus. ic ve dis varis varmis.
varis deniyor sanirim bu duruma,..

bir tanidigim lazer ile tedavi görmüstü bayada para harcadi bu konuda ama bir zaman sonra geri geldi ayni cizgiler. lazer etkili olmadi
lazer olup hayat tarzını değiştirseydi geri gelmezdi. ama lazer olup uzun süre ayakta kalmaya veya oturmaya devam ettiyse lazer ne yapsın

Kızlar bacaklarımda kılcal damarlar çıktı küçük küçük renkli ne yapcam bilmyiom çok ağrı yapıyo hem dış görunuş olarak kötu gözuyo doktora gittim ilaç verip gönderdi git gide çoğalıyo yardım olursanız sevınırım.
Aynı sorun bnde de var kaç yaşındasınız acaba yaştan olabiliri mi

X