Bacaktaki çatlak

Mavise42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
55
6
Arkadaşlar bacaklarımda bu şekilde çatlak var biri bacak iç kısmı biri dışı daha önce bu kadar belirgin değildi bi anda belirginleşti çok şaşırdım çatlağım olduğunu biliyordum ama dikkat çekmiyordu niye son 2 hafta içinde bu şekilde bi hal aldı ve çok kafaya takıyorum sürekli bacağıma bakıyorum sürekli araştırıyorum ama çözümü yok galiba 🥺 hcmi şunu kullandım fayda etti diyen biri yok

Eklentiler

• IMG_20240216_230612.jpg
    IMG_20240216_230612.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20240216_230554.jpg
    IMG_20240216_230554.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 92
Bu çatlaklara iyi gelen bi şey olduğunu sanmıyorum. Yağı da oluşmadan önce kullanmak lazım. Bir de çatlaklarınız yeni oluşmamız yalnız. Baya bi eski iz onlar çünkü artık beyaza dönmüş. Yeni oluşan çatlak kırmızı olur

Bu çatlaklara iyi gelen bi şey olduğunu sanmıyorum. Yağı da oluşmadan önce kullanmak lazım. Bir de çatlaklarınız yeni oluşmamız yalnız. Baya bi eski iz onlar çünkü artık beyaza dönmüş. Yeni oluşan çatlak kırmızı olur
Ama yinede kremler yağlar biraz rahatlatıyorr bencee mesela şu an bu şekilde bembeyaz göze batmıyor biraz daha nötrlendi dış taraftakiler evet önceden var orası gecmez ama yaglar kremler ile dediğim gbi nötrlenebilir biraz ama iç kısıma ozen gostersem dikkat etsem geçer diye düşünüyorum çünkü oralar beyaz değil morr

Benim de karnımda ciddi çatlaklar var ve eski çatlak kilo alıp vermeye bağlı sanırım sürülen yenen şeylerle çözümü yok bunun belki bazı estetik işlemler mevcuttur ama güvenilmiyor
Evet estetik işlemlere bende pek güvenmiyorum ve kesin yanıt aldım kesin geçti.diyen kimse yok zaten

Bilmiyorum belki bana öyle geliyordur ama ben biraz noturledgni düşünüyorum geçmedi tabiki geçmezde bende hc birseyin gecirecegini inanmıyorumm ama ic bacak kısmının gecicegine inanıyorm çünkü oralar beyazlamdi mor henüz ve sporda yaptığım için hem yağ hem sporla da sıkılastgm içinn geçecek ona inanıyorum inşallah 😂

Eklentiler

• IMG_20240229_183609.jpg
    IMG_20240229_183609.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20240229_184334.jpg
    IMG_20240229_184334.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 55
Bilmiyorum belki bana öyle geliyordur ama ben biraz noturledgni düşünüyorum geçmedi tabiki geçmezde bende hc birseyin gecirecegini inanmıyorumm ama ic bacak kısmının gecicegine inanıyorm çünkü oralar beyazlamdi mor henüz ve sporda yaptığım için hem yağ hem sporla da sıkılastgm içinn geçecek ona inanıyorum inşallah 😂
Merhaba,yazmadan edemedim ama hiç belli değil ki zaten çatlak olan yer benim fikrim inanın herkeste o kadar vardır.Olmayan olduğunu zannetmiyorum belki nadir olarak olabilir .Bence hiç takılacak seviyede değil öyle çatlaklar gördüm ki inanamazsınız. Tabi yine de siz bilirsiniz 💫

Merhaba,yazmadan edemedim ama hiç belli değil ki zaten çatlak olan yer benim fikrim inanın herkeste o kadar vardır.Olmayan olduğunu zannetmiyorum belki nadir olarak olabilir .Bence hiç takılacak seviyede değil öyle çatlaklar gördüm ki inanamazsınız. Tabi yine de siz bilirsiniz 💫
Yaa gerçekmi çok tsk ediyorum içimi rahatlattınız konuyu açtığımdan beri çok kafaya takmıştım çok arastirmalar yaptım aama bi çare bulamadım kalıcı şu an biraz daha iyi durumdayım takmıyorum eskisi kadar yapacak bişi yok sadece yağ sürüyorum her gün hem biraz notrlesin diye hemde yeni oluşacaklari engellesin diye😂 çok tsk ederim gerçekten

düzenli spor yapabilirsiniz bebek yağı sürebilirsiniz ama her insanda olan normal şeyler bunlar kendinizi kötü hissetmeyinn

kız nolcak bundan çok değil ki herkeste var dert etme bence bebe yağı sür düzenli masaj yap bi de at kılı fırçayla tara geçer o

X