Sevgilimin bana olan aşırı sevgisinden sıkıldım

Biraz zor bir çocukluğu olmuş ama gayet düzgün biri
E peki o zaman neden şikayet ediyorsunuz gayet düzgün ise zaten siz rahatsız olduğunuzu belirtseniz düzgün insan olarak anlar ve yapmaz? Sağlıklı insan demek bulunduğu ortam, ilişki akışı, karşılıklı yaşanan duygu ane ise ona uygun ve ayarında davranan demektir. Normalin dışında davrandığı için zaten siz de bunalmışsınız.

Evlilik aşkı öldürür derler, evlenince sevgisi normale döner belki ilk sevgilisisiniz birde onun verdiği heycan ve tecrübesizlik ile ilk aşkını kaybetmemeye çabalıyor gibi evlenince rahatlar bence. Benim eşim de koluna benim dövmemi yaptırdı ismimi yazdı. Alkol içince sen beni sevmiyorsun ben biliyorum diye nazlanıyor iltifat bekliyor, bebeğimi çok fena kıskanıyor inatlaşıyor "bunla ilgili konu açıcam sanırım" ama geri kalan herşey normal. Anlattıklarınız bir tık fazla ama o da monoton bir hayata geçince azalıcaktır.
Teşekkür ederim size katılıyorum

E peki o zaman neden şikayet ediyorsunuz gayet düzgün ise zaten siz rahatsız olduğunuzu belirtseniz düzgün insan olarak anlar ve yapmaz? Sağlıklı insan demek bulunduğu ortam, ilişki akışı, karşılıklı yaşanan duygu ane ise ona uygun ve ayarında davranan demektir. Normalin dışında davrandığı için zaten siz de bunalmışsınız.
Gerçekten çok haklısınız

Konuyu ben mi açtım dedim bir an. Yazdıklarının hepsini yaşadım sonunda burada ağlayarak konu açmıştım. Bu tarz insanlar normal değildir. Genelde hayatlarında büyük bir sevgi açlığı yaşıyorlardır (aileden, eski iliskiden yedigi kaziktan) bunu doldurmak için sen değil başkası da olsa aynı şekilde davranır kul köle olur. Sorsan tabi ki ilk sanadır, para işine girmeseydin keşke çünkü dedim ya normal değil böyle ilişkiler. İlkinde ben de kapıldım bu rüyaya sonra göklere çıktığım gibi yerlere yapıştım ikincisinde de biri bu kadar olmasa da takıntılı davrandı sevgili bile olmadım çünkü aynı şekilde onun da sevgi açlığı vardı. Hayatlarını dinlediğimde fark ettiğim şey bir kızı ( o sırada bu sen ya da ben oluyoruz ) merkezlerine ilah gibi sevmeleri. Böylece karşı taraf da onu çok sevecek. Ya git kırmızı oda Recai Nazlı izle işte.
Ayrılma aşamasında mı bula hale geliyorlar yoksa ilişki esnasında mı

Evlenmek icin bu kadar acele etmeseniz mi? Cicim aylari gecince azalir diye dusunuyorum. Hic kavga etmemissiniz. Bir kavga edin ondan sonra hem birbirinizi daha iyi tanirsiniz hem kavgada nasil davrandigini gorursun hem de kavgalar askin siddetini bir miktar dusurdugu icin belki iyi olur adam kendine gelir. Bir de uzun sure sevgilisi olmadigi icin cok ideallestirmis iliskiyi gozunde. Bence kirmadan konusmaya calisin sizi rahatsiz eden seyleri. Benim bir arkadasim boyle kendine takintili bir cocukla 5 yil cikti.bu cocuk (Mehmet olsun) tum arkadaslarini falan birakti kizi merkeze aldi. Mehmet buna sonradan arada kotu de davranmaya basladi (ee hayatinda baska kimse kalmadi adamin 7-24 surekli dip dibelerdi) ve kiz tabi krize girdi delirdi sen (kole) nasil bana boyle yaparsin diye. kiz her ayrilmak istediginde mehmet yalvar yakar kizla geri baristi. Benim de ilk iliskim boyleydi ama ben ona kotu davrandim, gorusmek istediginde sadece 5 dkm var falan dedim. Benim tavirlarim ve sinirlarimdan dolayi ileri gidemedi sevdirtmedim kendimi daha fazla. Sen sevilmeyi bilmiyorsun demisti bana. O iliski 2 yil sonra bitti, askim cok buyuktu ama sen imkansizi basarip onu bitirdin dedi. Halbuki ask zaten iyi anlassaydik da bitecekti. Surekli hormonlari tavanda dolasamaz ya.

Evlenmek icin bu kadar acele etmeseniz mi? Cicim aylari gecince azalir diye dusunuyorum. Hic kavga etmemissiniz. Bir kavga edin ondan sonra hem birbirinizi daha iyi tanirsiniz hem kavgada nasil davrandigini gorursun hem de kavgalar askin siddetini bir miktar dusurdugu icin belki iyi olur adam kendine gelir. Bir de uzun sure sevgilisi olmadigi icin cok ideallestirmis iliskiyi gozunde. Bence kirmadan konusmaya calisin sizi rahatsiz eden seyleri. Benim bir arkadasim boyle kendine takintili bir cocukla 5 yil cikti.bu cocuk (Mehmet olsun) tum arkadaslarini falan birakti kizi merkeze aldi. Mehmet buna sonradan arada kotu de davranmaya basladi (ee hayatinda baska kimse kalmadi adamin 7-24 surekli dip dibelerdi) ve kiz tabi krize girdi delirdi sen (kole) nasil bana boyle yaparsin diye. kiz her ayrilmak istediginde mehmet yalvar yakar kizla geri baristi. Benim de ilk iliskim boyleydi ama ben ona kotu davrandim, gorusmek istediginde sadece 5 dkm var falan dedim. Benim tavirlarim ve sinirlarimdan dolayi ileri gidemedi sevdirtmedim kendimi daha fazla. Sen sevilmeyi bilmiyorsun demisti bana. O iliski 2 yil sonra bitti, askim cok buyuktu ama sen imkansizi basarip onu bitirdin dedi. Halbuki ask zaten iyi anlassaydik da bitecekti. Surekli hormonlari tavanda dolasamaz ya.
Gerçekten çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim çok haklısınız

Yazdıklarının her harfini samimiyetle okudum var böyle insanlar. Hiçbir duruma da trol olarak bakmadım çünkü mümkün şeyler yazmışsın.
Bu sevgi değil bundan emin olun
Ailesi ile ilişkileri nasıl özellikle annesiyle?
Kademeli olarak soğuyun ve kendinizden soğutun
Bu tarz ilişkiler çat diye bitemez biterse Allah muhafaza suicid girişimler olabiliyor
çift terapisi de önererek bi yerden başlayabilirsiniz ama şundan eminim aşk sevgi bu değil arkadaşım
En az hasarla atlatman dileğiyle ❤️‍🩹

İlgi ve alaka aşığı biri insan olarak ben bile boğulduğumu hissettim okurken.

Ama şöyle düşündüm bizim de karşı tarafı boğduğumuz toksik ilk aşkımız olmuştur ama 19-22 yaşları arasında olur genelde zaten çok sürmez.
Sevgiliniz bunu 27 yaşında yaşadığı için biraz tuhaf kaçıyor, o yaşlar artık insanın kendini bulmaya başladığı kalbin her dediğini yapmaktan mantığa doğru geçişin başladığı yıllar olması gerekiyor.

Sevgiliniz düzelir mi bence hayır çünkü dediğim gibi belli şeyleri yaşaya yaşaya bir olgunluğa erişiyoruz sevgiliniz daha onları yaşamamış.

Ben sana hak verdim konu gerçekse. Zaten özellikle toksik ilişkisi olmuş kişilerin artık normali gibi gördüğü sevgisizlik ile şartlanma oluyor insan da öğrenilmiş bir çaresizlik gibi daha çok yalnız seven taraf olmak onların normali. Bu seefer fazla ilgiye maruz kalırlarsa tuhaf gelir sudan çıkmış balık gibi olurlar.
ilgiye asla gelemezler ve zamana ihtiyaçları vardır. Bilmiyorum genel konuşuyorum konu sahibi ilişkilerinle de alakalı olmayabilir senin şahsi ama böyleleri de var.
Görüyorum ki fazlasından da fazlasını gördüğün için tıkanma yaşıyorsun algın dışına çıkarak antipatik geliyor.
Kesinlikle çözümü var mı bilmiyorum oda çok ilgi gösterirsem daha çok sevilirim mantığında herhalde. Zaten dozunda yapamazlar ki ya çok ilgisizler ya çok ilgili enteresan şekilde çok ilgi seven varlıklar değiliz bilinenin aksine. Yeterli ilgi seviyoruz sadece orta şekerli. Fazla şeker de zarar 😂
Birde dikkat et seni kontrolü altına almak için love bombing de uyguluyor olabilir buda bir sorun ve şiddetsel aslında.
Yani normal değil bu adam erkek fıtratına göre.

Ciddi ciddi okuyordum ta ki diş fırçalama anına gelene kadar :KK70:yemek yedirmesini falan geçtim de seni neden her yere kucağında taşıyor Seyit Onbaşı mı bu adam

Ay hepsini okumadım ya uykum geldi 😂 ciddi kısımlara kadar okudum bende oraya gelmedim hahah. Heralde yeni doğan olarak görüp bebek arabası bile gezintiye de çıkarır kadını biberonunu da ağzına verip.

Bu konu kesinlikle trol değil aynısını yaşadım.. Ve kurtuldum çok sinir bozucu gerçekten.. Ve göründüğü kadar masum olmadığını öğrendim

Yazdıklarının her harfini samimiyetle okudum var böyle insanlar. Hiçbir duruma da trol olarak bakmadım çünkü mümkün şeyler yazmışsın.
Bu sevgi değil bundan emin olun
Ailesi ile ilişkileri nasıl özellikle annesiyle?
Kademeli olarak soğuyun ve kendinizden soğutun
Bu tarz ilişkiler çat diye bitemez biterse Allah muhafaza suicid girişimler olabiliyor
çift terapisi de önererek bi yerden başlayabilirsiniz ama şundan eminim aşk sevgi bu değil arkadaşım
En az hasarla atlatman dileğiyle ❤️‍🩹
Annesine çok bağlı ayrı zaten ailesi

X