Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? 💮

Ben atayim burdan doğaçlamaydı tabiii yoksa birinsan bukadar yapamaz yanii planlanmamış bile :KK70: Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye

Yalnız Timur gülüp gülmemek arasında kararsız kalmış gibi baktı herkes gülüyor oda gülmüş zorlama ile sanki 🤣🤣

• Komik
Reactions: Jou
Ayy manyahsınn hahahahahaha krize girdim çatlak yaaa balim.benimm youtubun kendi alakalı birşey bu bazı videolar böyle yapıyor buyüzden instadan atıyorumki ozaman olmuyo böyle 😒
Amann uzun zaman kk ya girmedim dönüşte de Gif ekleyemiyorum video atamıyorum 🥴dedim noliyy😅😅

Son bölümünü dün izledim.

Evrenin ablası yavuzoglu evinde çalışıyormuş azizin sevgilisiymis hamile, ölümüne nevra sebep olmuş.Evren ve Timur arkadasmis küçükken.

Evrenin abla bildiği annesi olabilir mi acaba,parla ile konuşurken anne bildiğin anne. Çıkmaz,baba bildigin baba çıkmaz gibi birşey dedi,belkide ablası bildiği annesi babasida aziz olabilir.

Son bölümünü dün izledim.

Evrenin ablası yavuzoglu evinde çalışıyormuş azizin sevgilisiymis hamile, ölümüne nevra sebep olmuş.Evren ve Timur arkadasmis küçükken.

Evrenin abla bildiği annesi olabilir mi acaba,parla ile konuşurken anne bildiğin anne. Çıkmaz,baba bildigin baba çıkmaz gibi birşey dedi,belkide ablası bildiği annesi babasida aziz olabilir.
Ay yok kardeş çıkmasınlar ya 🥴

X