Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? 💮

Ya orijinal diziye uydurcaz diye konu bulamıyorlar galiba ama bu işte başlamadan önce düşünselerdi😒 şimdi izleyiciye haksızlık oluyor bence. O kadar hevesle başladık merakla bekledik falan filan 😒🥴

aynen izleyici kaybeder çok saçmalık yani çekilmiştir bölüm sonuçta yarın yayınlanacak hatta en az 1 bölüm ellerinde olmalı
Eskiden dizilerin ellerinde stok bölümleri olurdu mesela önceden cekerlerdi tabi o zaman dizi süreleri bu kadar uzun değil di ama yinede ellerinde 1-2 bölüm olmalı.

Ya orijinal diziye uydurcaz diye konu bulamıyorlar galiba ama bu işte başlamadan önce düşünselerdi😒 şimdi izleyiciye haksızlık oluyor bence. O kadar hevesle başladık merakla bekledik falan filan 😒🥴
Aynen uyarlama dizilerde nedense hep tikaniyorlar o yüzden fazla uzun sürmüyor.

Seviyor sevmiyor dizi vardı mesela 28 bölüm sürdü her yerde sen vardı 25 bölüm bile sürmedi .

Aynen uyarlama dizilerde nedense hep tikaniyorlar o yüzden fazla uzun sürmüyor.

Seviyor sevmiyor dizi vardı mesela 28 bölüm sürdü her yerde sen vardı 25 bölüm bile sürmedi .
Ay onlar da mı uyarlamaydı
Ben çok severek başlamıştım o dizilere ilk bölümleri çok güzel Çok zevkliydi izlemesi çok komikti
Sonra konu bulamayınca saçmaladılar ve Bitirdiler

Kızlaaaarrrtrrr

IMG-20240506-WA0029.jpg

Bu böyle ederse kızılcik şerbeti iyice kıymetlendi🤣🤣🤣🤣🤣

Yani tamam dizi süreleri uzunda nasıl yetisemiyor dizi kıyaslaması yapmak istemem ama TRT teşkilat var full aksiyon dizi çatışma sahneleri vs onlar nasıl yetişiyor yada Kanal d arka sokaklar nasıl yetişiyor ki uzun zamandır izlemiyorum onuda mesut dönmüş geçen bölüm arka arkaya 3 fragman vermişlerdi mesela.

• Beğen
Reactions: Jou
Yani tamam dizi süreleri uzunda nasıl yetisemiyor dizi kıyaslaması yapmak istemem ama TRT teşkilat var full aksiyon dizi çatışma sahneleri vs onlar nasıl yetişiyor yada Kanal d arka sokaklar nasıl yetişiyor ki uzun zamandır izlemiyorum onuda mesut dönmüş geçen bölüm arka arkaya 3 fragman vermişlerdi mesela.
Evetttt bende şaşirdım yalan mı acep

Muhtemelen bu sezonu boyle oldurup seneyi kapatacaklar. Ayni kanal Sandik kokusu nasil yetisiyor?

X