İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Bakar mısınız (sütyen seçimi)

therewillbeaday

Alabora olmuş bir şeyin içinde bocalayıp duruyorum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
3.437
9.209
Merhaba hanımlar. Derdim doğru sütyeni bulamamak. Göğüslerim vücuduma göre biraz daha büyük. Sırt, omuz ağrısı oluyor. Aslında farklı rahatsızlığım da var, bu durumda eklenince ağrımı birazcık arttırıyor. Gittiğim bir doktor takılan sütyenin de ağrıyı arttırabileceğini söyledi. Doktorun söylediği sütyen çeşidi de bir türlü aklıma gelmiyor, tekrardan oraya gitmeme de baya var. Bu durumda olan veya önerebileceğiniz sütyen var mı?

Marks&spencer total support serisi her daim guzeldir. Tavsiye ederim
Denememiştim, bakacağım teşekkür ederim..
İçinde dolgu olmayan balenli kup kısmı göğüs büyüklüğünüze göre (mesela c) toparlayıcı sutyenleri deneyebilirsiniz
İçinde dolgu olan toparlayıcıları kullanıyordum. Diğerlerine nazaran daha rahat ederim diye fakat ağrıyı arttırıyor. Dediğiniz gibi deneyeyim bir, teşekkür ederim.
Sırt ve cup farklı bedenler oluyor ona göre alın sutyeninizi :KK66: mesela 85 a b c gibi cup bilmeyen bor çok kadin var
Cup a dikkat ediyorum ama doktorun orada dediği farklı bir şeydi. Ağırlığı omza sırta veriyormuş o yüzden bir tarz dedi onu kullanın diye. Ya normalde unutmam nasıl unuttum o cümleyi.
Sağ olun :KK66:

Denememiştim, bakacağım teşekkür ederim..

İçinde dolgu olan toparlayıcıları kullanıyordum. Diğerlerine nazaran daha rahat ederim diye fakat ağrıyı arttırıyor. Dediğiniz gibi deneyeyim bir, teşekkür ederim.

Cup a dikkat ediyorum ama doktorun orada dediği farklı bir şeydi. Ağırlığı omza sırta veriyormuş o yüzden bir tarz dedi onu kullanın diye. Ya normalde unutmam nasıl unuttum o cümleyi.
Sağ olun :KK66:
goguslerınız zaten buyukmus ıcınde dolgu olanları neden tercıh edıyorsunuz aksıne sadece toparlayıcı olandan alın dolgu olmasın toplarlayıcı olsun
ten markanın toparlayıcı sutyenlerı guzel

goguslerınız zaten buyukmus ıcınde dolgu olanları neden tercıh edıyorsunuz aksıne sadece toparlayıcı olandan alın dolgu olmasın toplarlayıcı olsun
ten markanın toparlayıcı sutyenlerı guzel
Açıkçası dolgu olmayanı da kullanmıştım ilk zamanlar. Peki ağırlığı omza, sırta vermemek için o ten marka toparlayıcılar yeterli olur mu?

Açıkçası dolgu olmayanı da kullanmıştım ilk zamanlar. Peki ağırlığı omza, sırta vermemek için o ten marka toparlayıcılar yeterli olur mu?
ben cok severek kullanıyorum ten markayı hatta en sevdıgım
pentıde hıc rahat edemedım aksıne daha cok agrıttı mesela
bu bıraz deneme yanılma yollu bırsey kısıye gore degısır alıp deneyıp dogru olanı bulmanız gerek kabınde denedıgınızde de anlasılmıyor soyle bır yıkanmalı ustunuzde 1 gun kalmalı

ben cok severek kullanıyorum ten markayı hatta en sevdıgım
pentıde hıc rahat edemedım aksıne daha cok agrıttı mesela
bu bıraz deneme yanılma yollu bırsey kısıye gore degısır alıp deneyıp dogru olanı bulmanız gerek kabınde denedıgınızde de anlasılmıyor soyle bır yıkanmalı ustunuzde 1 gun kalmalı
Ben penti toparlayıcı kullanıyprum. Ağrı falan yok ama toparlansın ufalsın yönündeki beklentimi en iyi o karşıladı 😂

Bende hangi sütyeni kullanırsam kullanayım göğüs formum pek düzgün durmuyordu. Eşimde sürekli söyleniyordu. Birgün avm de pentiden çorap alıyordum tesadüfen sütyenlerede bakayım dedim. Ordaki görevli kız yardımcı oldu. Direk sizin kullanacağınız sütyenler bunlar dedi. Denedim ve şimdiye kadar hiç sütyen kullanmamışım dedim. Oradaki görevliler bu konuda baya bilgili oluyor. Bir danışın bence. Kaç aydır kullanmama rağmen hiçte bozulmadı ayrıca.

X