bakın voly de çeyize başladı:)))))

canım yeni cicilerin çok şeker çok beğendim güle güle kullan

evet beğendim valla çok orjinal duruyor :) tirbüşonum var evde ama tekrar alasım geldi :KK70: Özellikle de dondurmalık şekil verme açısından çok kullanışlı olur :KK16:
tupper dan dondurma kaşığım vardı set halinde ama buna dayanamadım :))) aklımızda kalacağına mutfağımızda olsun umarım hepsi sığacak:KK1:

kızlar cehaletimi bağışlayın ama tribüşon ne işe yarıyor? fondü seti de burdan öğrenmiştim, waffle makinesini de :KK9: pek anlamıyorum:KK30:

estafirullah canım bu mantar tıpalı şişeleri açmak için bi aparat açacak işte ne kadar işe yarar ama şekli işte tahrik ediyo insanı :)))

voly, senin evine gelen çocuk çıkmak istemeyecek:KK9: annelerinin evlerinden kat kat eğlenceli bir eve gelen çocuk neden çıkmak istesin? bir de "ben de isterim" diye tutturursa ne yapacaksın bilmiyorum:KK9: o kadar sevimli, albenili şeyler ki :KK55:
bir de alışverişleriini genelde nerelerden alıyorsun, sormayı unuttum:KK17:

biliyo musun krizsavar şu anda da aynı seyle başım dertte. arkadaşlar çocuklarıyla geldiklerinde odamdan kendilerini alamıyolar peluşlar ıncık boncuk falan anneleri rahat ediyo bazen bırakanlar oluyo akşam sinema gibi şeyler için gitmek istemiyolar :))) bekar evin gibi mi olacak evin diye takılıyolar yok canım falan diyodum ama mutfak eşyalarına acaip zaafım var. aslında bu evimde doydum sanmıştım ama sadece ikea ya doydum sanırım:))) ayrıntılı şeyler çok hoşuma gidiyo

canım yeni cicilerin çok şeker çok beğendim güle güle kullan

ayşegülcüm çok teşekkür ederim senin ciciler de benim çok hoşuma gidiyo hepimiz güle güle eskitelim inşallah da aklımızda kalanları da ikinciye dönelim:KK9:

biliyo musun krizsavar şu anda da aynı seyle başım dertte. arkadaşlar çocuklarıyla geldiklerinde odamdan kendilerini alamıyolar peluşlar ıncık boncuk falan anneleri rahat ediyo bazen bırakanlar oluyo akşam sinema gibi şeyler için gitmek istemiyolar :))) bekar evin gibi mi olacak evin diye takılıyolar yok canım falan diyodum ama mutfak eşyalarına acaip zaafım var. aslında bu evimde doydum sanmıştım ama sadece ikea ya doydum sanırım:))) ayrıntılı şeyler çok hoşuma gidiyo

aslında çok yer var ama en çok tepe home mudo bernardo tantitoni coco english home bir de ulus çıkrıkçılar yokuşu :))ordan aldığım şeyler çok anne evinde netten bile çok hesaplı oldu ama bursadayken netten çok aldım. genelde kumaş türü şeyleri tek nevresim hariç hep yerinden aldım.

canım yeni cicilerin çok şekerler bayıldım güle güle kullan

canım yeni cicilerin çok şekerler bayıldım güle güle kullan

ben de sana bayılıyorum ayşegülcüm yaaa sen ne kadar yüreklendirici bi arkadaşsın ilgin için çok teşekkür ederim :KK16: arkadaşların topiclerine bakıyorum beğeniyorum ama bişey yazamıyorum o kadar koşturmalı bi iş hayatım var ki anlatamam. telden girdiğimde de yazamıyorum ya da beceremiyorum:26: bu şekilde destek olan arkadaşlara mahçup oluyorum aslında. hepinizi tanıyor gibi oldum artık. görmesem bi yerlerde yorumlarınızı ya da beğenileri cidden merak ediyorum :KK9: tekrar ve tekrar en en güzelleri senin olsun canımmm:KK16::KK16::KK16:

ben de sana bayılıyorum ayşegülcüm yaaa sen ne kadar yüreklendirici bi arkadaşsın ilgin için çok teşekkür ederim :KK16: arkadaşların topiclerine bakıyorum beğeniyorum ama bişey yazamıyorum o kadar koşturmalı bi iş hayatım var ki anlatamam. telden girdiğimde de yazamıyorum ya da beceremiyorum:26: bu şekilde destek olan arkadaşlara mahçup oluyorum aslında. hepinizi tanıyor gibi oldum artık. görmesem bi yerlerde yorumlarınızı ya da beğenileri cidden merak ediyorum :KK9: tekrar ve tekrar en en güzelleri senin olsun canımmm:KK16::KK16::KK16:

asıl ben teşekkür ederim canım benim bu yorumun için:) Allahtan yoğun olsamda bilg. başında çalıştığım için sıkıntı olmuyor siz alın çeyizciklerinizi ben her zaman yorum yaparım çeyiz bakanı gibi bir şe y oldum zaten:KK1:

Üzülme, her zorlukla beraber bir kolaylık vardır volycim, senin için dua ettim dün. Ve fiti için.

Cupcake tabaklarına bayıldım bu arada. Musmutlu günlerde kullanacağına öyle eminim ki...

bir tepe home çıkarması...
$fotoğraf (34).jpg

$fotoğraf (33).jpg

$fotoğraf (32).jpg

$fotoğraf (31).jpg

$fotoğraf (25).jpg

X