Bakire birinin cinselliği arzulamaması normal mi?

yalnizkus_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
565
471
Merhabalar, 26 yaşında bakire birinin kendi kendine yetiyor olması, erkeğe ihtiyaç duymaması normal mi? Bakire zamanlarınızda (veya hala öyleyseniz) cinselliğe ve bir erkeği arzulamaya dair bakış açınız nasıldı?

Merhabalar, 26 yaşında bakire birinin kendi kendine yetiyor olması, erkeğe ihtiyaç duymaması normal mi? Bakire zamanlarınızda (veya hala öyleyseniz) cinselliğe ve bir erkeği arzulamaya dair bakış açınız nasıldı?
Bu değişkenlik gösterir bence arzulamak için önce bir şey hissetmek gerekir

Arzulaması da normal arzulamaması da. Bunlar çok kişisel şeyler, belli bir standartı yok. Eğer libidosu düşük biriyseniz bu ilerdeki partnerlerinizi ilgilendirir. Aseksüel biriyseniz bunu kendiniz tahlil etmelisiniz ama elbette bu da bir problem değil.

Kendi adıma konuşacak olursam bir erkeğin vücuduyla, zekasıyla, parasıyla vs cinsel olarak uyarılan biri olmadım hiçbir zaman. Erkek arkadaşıma aşık oldum, onunla mutlu oldum ve beraberinde cinsel olarak da ilgimi çekmeye başladı. Fakat başka bir arkadaşım bakireyken bile inanılmaz libidosu yüksek biriydi, cinsel çekim hissetmesi için benim gibi duygusal tatmine ulaşması gerekmiyordu. Yani herkes çok farklı, kendinizi kimseyle kıyaslamayın ya da belli bir standarta uymaya çalışmayın

Bence bakirelik buna engel değil, tamamen karşındakini arzulamama isteği ve libido düşüklüğündendir ilişkiye girdikten sonra tabiki daha fazla cinsel istek oluyor

X