Bakireyken phtl adet kanamas olan var m?

benim de pıhtılı oluyordu bekarken arada sırada aklıma hiçbir şey gelmezdi zarla ilgili...benim zarım esnek ve centikli delikli çıktı sonradan, evlendigimde öğrendim bunu...bir doktora danışıp zar hakkında bilgi alabilirisniz evlenmeden ben yapmadım keşke yapsaydım diyorum şimdi ..insan sürprizle karşılasınca kötü oluyor çünkü..

ıyi de kızlık zarının modeli ve yapısı ile bu konunun alakası nedir ?:sm_confused:
Zarın yapısı ile alakası yok pıhtı durumunun.Ancak zar tamamen kapalı ise,adet kanının akmasına yarayacak bir delik yoksa o zaman düşünülür bu durum ve doktor müdahalesi gerekebilir..

sağolun arkadaşlar bilgileriniz için. arkadaş kızlık zarından bahsetmiş internette vajina girişinden itibaren 1-2 cm içerde olduğu yazıyor? bu vajina girişi neresi oluyor? bale ve uzak doğu sporları ile bozuluyormuş mümkünmü bu abartmışlar herhalde.

Uzak doğu sporlarını bilmem ama bale de böyle bir şey olmuyor..Kendimden biliyorum..
Uzak doğu sporlarında da olacağını sanmam..
Bekaret öyle kolayca bozulmaz.ıllaki oraya bir cismin girmesi ve zorlaması gerekir..

Evet baya abartmışlar....Zarsa soğan zarı gibi ince birşey değil bu...

hiç korkulacak bişey değil bendede çok olurdu ve acayip sancı çekerdim tansiyonum düşer bayılırdım hatta.. defalarca doktara gittim ilaç verip evlenince geçer dediler.. şimdi 3 senelik evliyim pıhtılaşma geçmedi ama çok şükür sancılarım biraz azaldı. gerçi şimdi hamileyim inşallah doğumdan snr tamamen sancılarım geçer.. yani kısaca sancın yoksa pıhtılaşmanın önemi yok..

X