Saç Rengi ve Saç Boyama bal köpüğü ve kahve köpüğü hakkında yardım lütfenn !!!

cok begendım cnm , bısey sorucaktım bu kahve kopugunde kızıllık yada turunculuk var mı?

saçın altındaki renkte kızıllık yoksa pek bi kızıllık olmaz tatlım benim saçım platindi yani sıfır kızıllık vardı üzerine kahve köpüğü yaptım resim vermiştim zaten aynen öyle oldu hiç kızıllık yok hihoyyyt

saçın altındaki renkte kızıllık yoksa pek bi kızıllık olmaz tatlım benim saçım platindi yani sıfır kızıllık vardı üzerine kahve köpüğü yaptım resim vermiştim zaten aynen öyle oldu hiç kızıllık yok hihoyyyt

edacım sen resmini eklediğinde sanırım 2009 yılıydı kahve köpüğü rengini araştırırken bişiyi farkettim eski kahve köpüğünün kapağında hiç turunculuğu olmayan süper bir ton var ama şimdi ki neredeyse turuncuya yakın bir saç rengi gösteriyolar sen hangi boyayla boyamıştın acaba?Ben şimdi eski kutuyu ve yeni kutuyu ekliyorum bi cevaplarsan çok sevinirim..

Eklentiler

• $palette-865-kahve-kopugu-mb13358_53d5656d362c7857649edcf8093989ab_r1.jpg
    $palette-865-kahve-kopugu-mb13358_53d5656d362c7857649edcf8093989ab_r1.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 1.824
  • $pr_01_173_max.jpg
    $pr_01_173_max.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 330
edacım sen resmini eklediğinde sanırım 2009 yılıydı kahve köpüğü rengini araştırırken bişiyi farkettim eski kahve köpüğünün kapağında hiç turunculuğu olmayan süper bir ton var ama şimdi ki neredeyse turuncuya yakın bir saç rengi gösteriyolar sen hangi boyayla boyamıştın acaba?Ben şimdi eski kutuyu ve yeni kutuyu ekliyorum bi cevaplarsan çok sevinirim..

yeni paket tatlım yani üstteki

Bal kopuğu bnde kullandım lorealin rengı hıc tutmuo tavsiye etmem .bide 20 dk bekletin diolarr siz siz olun yarm saatten önce yıkamayınn:KK3:

Eda_deu

Meraba eda profil resmindeki saci kendinmi boyadin? bende böyle tam bi sari istiyorum..ama bana kuaför önce ara ara yapalim sonraki geldiginde üstüne daha fazla atariz sarilari tam sari olur dedi..ama ben mantiksiz buldum bi kerede tam sari istiyorum..ama seninkinden biraz daha koyu istiyorum bugday tenli oldugum icin...Yada kendim boyucam böyle bi sac rengini kendim tutturabilirmiyim onuda bilmiyorum...yardimci olabilirsen sevinirim..

Eda_deu

Meraba eda profil resmindeki saci kendinmi boyadin? bende böyle tam bi sari istiyorum..ama bana kuaför önce ara ara yapalim sonraki geldiginde üstüne daha fazla atariz sarilari tam sari olur dedi..ama ben mantiksiz buldum bi kerede tam sari istiyorum..ama seninkinden biraz daha koyu istiyorum bugday tenli oldugum icin...Yada kendim boyucam böyle bi sac rengini kendim tutturabilirmiyim onuda bilmiyorum...yardimci olabilirsen sevinirim..

canım kuaförde boyattım saçımı , saçlarım kahve tonlarındaydı .
açıcı ile önce boyayı akıtıyorlar yanlız bu işlem çok tehlikeli adi marka kullanılırsa saçın yanabilir ve sertleşebilir . onun için kaliteli bi kuaför seçmeni tavsiye ederim o işlemden sonra her sarı tonu bir kerede tutar saçına merak etme . ben platin sarıya boyattım çokda yakıştı ama dipler sürekli boya istiyor sonunda yine kahveye döndüm :)
zemuszemus

canım kuaförde boyattım saçımı , saçlarım kahve tonlarındaydı .
açıcı ile önce boyayı akıtıyorlar yanlız bu işlem çok tehlikeli adi marka kullanılırsa saçın yanabilir ve sertleşebilir . onun için kaliteli bi kuaför seçmeni tavsiye ederim o işlemden sonra her sarı tonu bir kerede tutar saçına merak etme . ben platin sarıya boyattım çokda yakıştı ama dipler sürekli boya istiyor sonunda yine kahveye döndüm :)
[/SIZE][/B]zemuszemus

en iyisi bende okadar bakim yaptigim sacimi kendi ellerime birakmiyim :)) kesin kuaföre giderim..saridada iste kötü olan sürekli dipler cikicak boyatmak zorunda kalicaksin falan ooofff...ama sarininda ayri bi cekiciligi var yaaa...ama sari yaparsam bende üstüne bakir renk yaptiririm hevesimi alinca :)))
sen kahveyi kendinmi boyadin ? saridan sonra ne boyarsan zaten tutuyor dimi..

bal köpüğünde hafif bakırımsı bi hava var kelebeksenciim,ama çok hoş ben pek beeniorumzemuszemus
bak senin için karıştırıp buldum,kıymetini bilkaydirigubbakcemile3

bu linkteki 23 nolu msjı bul,hidennisco nikli arkadaşımızın resmi var,tamda benim boyadıım bal köpüğü bu tatlımkaydirigubbakcemile5

ay cnm yaa bissuru zahmete giirmissin benim icin.cok tesekkur ederimm. ama ordaki kizin sac rngi de muhtesem olmamis mi bee:)))

en iyisi bende okadar bakim yaptigim sacimi kendi ellerime birakmiyim :)) kesin kuaföre giderim..saridada iste kötü olan sürekli dipler cikicak boyatmak zorunda kalicaksin falan ooofff...ama sarininda ayri bi cekiciligi var yaaa...ama sari yaparsam bende üstüne bakir renk yaptiririm hevesimi alinca :)))
sen kahveyi kendinmi boyadin ? saridan sonra ne boyarsan zaten tutuyor dimi..

dip boyası sorunu var evet ama sarı heryerde dikkat çekiyo :KK66: sarı saç fön ister makyaj ister bakımsız dolaşamassın bide o var .
sarıdan sonra koyu kahve tutmaz yeşillik olur saçında , normal kahve tonlarıda daha açık olur 2 kez boyayınca tam tutar tatlım

dip boyası sorunu var evet ama sarı heryerde dikkat çekiyo :KK66: sarı saç fön ister makyaj ister bakımsız dolaşamassın bide o var .
sarıdan sonra koyu kahve tutmaz yeşillik olur saçında , normal kahve tonlarıda daha açık olur 2 kez boyayınca tam tutar tatlım

tsk ederim eda_deu.. valla öyle bi kararim deisiyorki kendimi bende taniyamiyorum artik :)) daha dün yok yok sari yapmicam koyu olsun rahat olsun dogal olsun...
sonra fistik gibi bi sari renkli bi kiz görüyorummmmm kararim deisiyor.. sari sari diye tutturuyorum:)))) biraz dahadinlensin ozamana kadar karar verip bi renk yapicam artik bakalim..

bir sey daha sorabilirmiyimmm....igora royal , loreal veya kolestonunda kahve kopugu varmi...varsa numaralari nasil acaba..

hayatım palette nin bır kahve kopüğü var kutusunun ustundekı kızın sac rengıne asık olursun yani o derece gusel duruyor ama 1 kerede dırek o renk tutmuyormus dıe duydum ben bı kac defada tutuyomusturkbayragi

kızlarrr ben bi ara palette kahve köpüğüne boyuyordum röfle üzerinee böyle farklı renkler oluyordu resmini yükledimm böyle bi renk işte ama güneşte daha güzel duruyor :1rolleyes:

Eklentiler

• $30180_391668704593_696414593_3872467_4399336_n.jpg
    $30180_391668704593_696414593_3872467_4399336_n.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 244
X