Balayında dayak yedim

Keşke her şey uzaktan görüldüğü gibi şeffaf ve kolay olsaydı. Yıllarca manipüle edilmişim ufak ufak verdiği zararları telafi ediyor sanmıştım. Hayır ben daha önce böyle bir dayak yememiştim. Psikolojik şiddet görmüştüm ama bu bambaşka bir şeydi. Tüm haklarımı da istemiyorum

konu sahibi dava açmamış belki bir umut düzelir diye çabalar peşinde koşar diye mi acaba? Cünkğ böyle bir olayda Türkiye’ye ayak basar basmaz avukata vekalet verirdik bir çoğumuz
Hayır öyle bir beklentim veya çabam yok. Türkiyeye varır varmaz 2 3 avukatla görüştüm ama yaşadığım şehre inmedim. Daha bugün yaşadığım şehre döndüm. Büyüklerim karşı taraf ile görüşecek konuşma sonucuna göre dava dilekçesi içeriği hazırlanacak çünkü ben yıllarca mahkemelerde sürünmek istemiyorum zaten şahıs Türkiyede bile değildi bugün dönecek sanırım

Son düzenleme:
Duvara nasıl fırlatıyor ay 😳
O kilolu sız minyon musunuz

Hıc canlandıramadım gozumde, nasıl mumkün
Dışarı çıkacaktık hazırlanıyordum benim telefonumu alıp aile wp grubuna girdi ilk dediği şey annen car car konuşmuş oldu sesimi çıkarmadım. ben annemlere gezdiğim yerden fotoğraf vs atmıştım o sırada başka şeyler konuşmuşlar bana yanıt vermemişler o da niye atıyorsun ki ban seni si...lememişler falan demeye başladı ben de benim ailemle olan iletişime karışma. Öyle bile olsa seni ilgilendirmez dedim ki gayet sakince makyaj yapıyorum yapmaya devam ettim bu kendince bir şeyler demeye devam etti. Ben de tekrardan benim annem beni umursamıyor değil bizim öyle bir ilişkimiz yok senin annen seni umursamıyor diye benim de si..klenmediğimi düşünme dedim ve hazırlanmaya devam ettim (çünkü annesi yurtdışına gittiğimizden beri bir kez olsun varsınız mı diye sormadı, oğlu defalarca kez aradı telefonu açmadı) sonra bir şeyler söyledi ama tam hatıralayamıyorum. bu onun zoruna gitti beni tartaklamaya başladı kolumu ters falan çevirdi 3 4 kez tokat attı ben de küfür ettim o sırada duvara yumruk atıp elini kırmış ben vurduğunu fark etmedim ondan sonra sen misin benim anneme küfür eden diye bir tur daha dövdü (boğaz sıkmak, kafa atmak, duvara fırlatmak)

Duvara nasıl fırlatıyor ay 😳
O kilolu sız minyon musunuz

Hıc canlandıramadım gozumde, nasıl mumkün
Hayır ben 50 kiloyum o da çok zayıf zaten ayaktaydım tuttu beni kaktırdı işte nesini gözünüzde canlandıramıyorsunuz nesi mümkün değil mesele bu mu yani saçmalamayın

Son düzenleme:
Hayır ben 50 kiloyum o da çok zayıf zaten ayaktaydım tuttu beni kaktırdı işte nesini gözünüzde canlandıramıyorsunuz nesi mümkün değil mesele bu mu yani saçmalamayın
Mesele bu
Cunku birisi Baska birisine öfkelıyse bişeyleri düz anlatmaz
Biraz da abartır fılan
Bana anlattıgınız abartı gelmıs olabılır tuttu fırlattı falan

Ne bekliyordunuz bılmem

Kimseye kendinizi anlatmak zorunda değilsiniz ya boşuna uğraşmayın yaşadığınızı siz biliyorsunuz. Allah yardımcınız olsun bundan sonra her şey çok güzel olsun sizin için
Başka bir konuda cevabının altına da yazmış size inanmıyorum diye sanki çok absürt bir şey de keşke benim uydurmam olsa böyleleri insanı sinir ediyor

Son gelişmeler ne aile yanında mısınız? Görüştünüz mü döndükten sonra bir daha?
Evet ailemin yanındayım dün ilk kez mesaj attım evden kıyafetlerimi alacağımı söyledim o da olumsuz bir tavır takınmadı başka bir iletişimimiz olmadı. Henüz türkiyeye dönmedi sanırım birlikte başka bir ülkeye daha geçecektik oraya bile gitmiş olabilir.... Döndüğünde amcalarım kendisi ile konuşacak işi yokuşa sürmese akabinde davayı açacağım eğer sıkıntı çıkaracak gibiyse de deliller, avukatlar vs devreye girecek umarım bunlara gerek kalmaz da bir an önce boşanırım

Evet ailemin yanındayım dün ilk kez mesaj attım evden kıyafetlerimi alacağımı söyledim o da olumsuz bir tavır takınmadı başka bir iletişimimiz olmadı. Henüz türkiyeye dönmedi sanırım birlikte başka bir ülkeye daha geçecektik oraya bile gitmiş olabilir.... Döndüğünde amcalarım kendisi ile konuşacak işi yokuşa sürmese akabinde davayı açacağım eğer sıkıntı çıkaracak gibiyse de deliller, avukatlar vs devreye girecek umarım bunlara gerek kalmaz da bir an önce boşanırım

Ne alaka adamın keyfiyle dönmesini beklemek? Darp raporunu al şikayetçi ol hemen aç davanı. Napacak amcanlar ne konuşacaklar ne saçma iş

Ya güzel güzel anlaşamaya varacaklar ya da tehdit edeceğim güzellikle vermezseniz mahkemede tüm haklarımı söke söke alırım diye para çıkacak ceplerinden diye ödleri kopar verirler diye düşünüyorum
Maddi sorunum yok.iyi durundaym yazmıştın önceki msjlarda meslegmde var ozguvenli biriyim demişsin yanlış anlamada sanirim ihtiyacın yok altına paraya pula gerek varmiki yuz göz olmaua direk bosan hiç uğraşma derim..o kişi ne iş yapiyo merak ettim ayrica

Maddi sorunum yok.iyi durundaym yazmıştın önceki msjlarda meslegmde var ozguvenli biriyim demişsin yanlış anlamada sanirim ihtiyacın yok altına paraya pula gerek varmiki yuz göz olmaua direk bosan hiç uğraşma derim..o kişi ne iş yapiyo merak ettim ayrica
Canını bir tek o yakacak biliyorum o yüzden ilk başlarda benim de hiçbir isteğim yoktu ama o kadar umursamaz ki arkamdan 1 hafta tatil yaptı yurtdışında bir kere arayıp sormadı fazla pişkin olması sinirimi bozdu

Son düzenleme:
X