balımla yeni huzurumuz

eviniz de huzurla oturun inş.. ben duvar boyalarınızın markasını ve ismini öğrenebilirmiyim acaba? kendi evim için fikir ediniyorum da ...

Salonun çok güzel tatlım :KK66: halın sade çok hoş canım hele yemek takımına bayıldım çok cicili bicili :)

uzun bir aradan sonra herkese merhaba evimi sonunda istediğim tarz haline getirdim cok şükür:) renklerin ne kdr önemli olduğu eski ve yeni hallerinden anlaşılabilir:) duvarda ki aynayı yemek masasının olduğu köşeye aldım buarada tablodaki mavi şey annemin eski tshirt ü :)

$10167915_10152385694339063_7613375468076394234_n.jpg

$1609987_10152385694454063_5531627646174170104_n.jpg

Eklentiler

• $988450_10152385737679063_5950500514683019653_n.jpg
    $988450_10152385737679063_5950500514683019653_n.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 283
Son düzenleme:
gercekten cok farklı olmuş...benımde anlatmak ıstedıgım boyle birşey..
soguk bır havası var evımın.. renk katmam gerek:)
teşekkurler ..

pembe fonlar çok güzel olmuş eve ruh katmış. bayıldım! halınıza da bayılıyordum ikeada gördükçe ama ave uygun olmadı ben de sadece yastığından aldım. hasretimi yastıkla giderdim. :KK9: avize ve çerçeveli ayna halı kombini de güzel olmuş. kısaca yeni hali çok güzel olmuş çok beğendim. :KK16:

*****GÜNCEL FOTOLAR 3.SAYFADADIR:)***

merhaba kadınlar kulübünün güzel bayanları:)

daha önceki yazılarımı okuyanlar bilir eylül ayında evlenmiş ve 2 ay sonra evimize hırsız girmiş, 6 aya yakın kayınvalidemde kalmak zorunda kalmıştık:KK43: çok şükür bahar gelince yeni kiralık evimize çıktık. o kadar çok eksikliğimiz var ki zevkli arkadaşlarımın dekorasyon konusunda fikirlerini merak ediyorum:) oturma odamızdaki yastıkları pembe,mint veya turkuaz olarak değiştirmek fon perdelerimi country tarzına uygun allı çiçekli yapmak istiyorum:) duvarada ikea dan bol bol tablo aldım mı tamamdır:) yatak odamda ki kahverengi baskısındab kurtulmak istiyorum ikeaden beyaz yatak odası alacaktım ama annem ikea dan resmen soğutmuştu " yok maıl dandik, yok yeni gelin olacaksın çocuk odası gibi renkli renkli olur mu:) " ama olsun istiyorum:) yapacağım her yenilikte fotoları paylaşacağım inşallah buyrun lütfen:)

eşyaların hepsi çok güzel güle güle kullan ama yemek takımına ayrıca bayıldım çok beğendiğim bir takım ama benim evlenirken 2takımım zaten vardı dşye bunu alamadım :) agız tadıyla kullanın

*****GÜNCEL FOTOLAR 3.SAYFADADIR:)***

merhaba kadınlar kulübünün güzel bayanları:)

daha önceki yazılarımı okuyanlar bilir eylül ayında evlenmiş ve 2 ay sonra evimize hırsız girmiş, 6 aya yakın kayınvalidemde kalmak zorunda kalmıştık:KK43: çok şükür bahar gelince yeni kiralık evimize çıktık. o kadar çok eksikliğimiz var ki zevkli arkadaşlarımın dekorasyon konusunda fikirlerini merak ediyorum:) oturma odamızdaki yastıkları pembe,mint veya turkuaz olarak değiştirmek fon perdelerimi country tarzına uygun allı çiçekli yapmak istiyorum:) duvarada ikea dan bol bol tablo aldım mı tamamdır:) yatak odamda ki kahverengi baskısındab kurtulmak istiyorum ikeaden beyaz yatak odası alacaktım ama annem ikea dan resmen soğutmuştu " yok maıl dandik, yok yeni gelin olacaksın çocuk odası gibi renkli renkli olur mu:) " ama olsun istiyorum:) yapacağım her yenilikte fotoları paylaşacağım inşallah buyrun lütfen:)

meraba canım ben de şu sıralar feci bi şekilde beyaz koltuklara takmış durumdayım
onları sıkıldıkça değişik renk yastıklar ve halılarla kombinlemek istiyorum
bu konuda fkirlerini alabilrimiyim kullanışlımı çabuk kirleniyormu konforlumu gibi

X