Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

kızlar benim saçımda röfleli ama hiç istediğim gibi olmadı ve
ben bir kuaföre danıştım saçımı küllü renklere boyarsam yeşil olacağını söyledi ...
doğrumu bu ?

Küllü sarı saçlardaki kızıllığı ve turunculuğu almak için boyanan bir renktir..

evet çok açık renkleri yeşile çalabilir

dikkatli boyamak gerekir

Son hali çok güzelmiş saçlarının. Benim saçımda röfle var, diplerini de küllü sarı yaptırmıştım. Şimdi altın sarısına mı boyatmam lazım acaba bunun gibi bir renk için?

küllü sarı yada çok açık kumral boyayabilirsin

ama sarıların kapanıcak bilgin olsun..

gerçi yıkadıkça akıcak boya onlar ortaya çıkıcak yine

canım ilk ekleğin saç rengin harika bende öyle istiyorum aslında röfle yapmak istiyorum ama senin ilk saçın renginde de aklımdaydı görünce daha bir hoşuma gitti tam olarak ne renk desem kuaförde yaptırıyorum çünkü cvp verirsen memnun olucam bekliyorum zemuszemus

canım ilk saç rengim ışık dolayısıyla biraz koyu çıkmış normalde o kdar koyu değil

o saç için karamel+bal köpüğü diyebiliriz sanırım emin olmamakla birlikte.

yanlız benim aralarda eskiden kalan röflelerim var alltaki sarı ışıltılar ondan söyliyim!!

peki barbieve palette açıcı alıp evde saç rengimi açıp üstüne açık kumral boyarsam tutarmı canım

palettenin açıcısının nasıl olduğunu bilmiyorum canım daha öncede kullanmadım

ama herhangi bir açıcıyla saç rengini epey bir açtıktan sonra açık kumral boyarsan olur

acillllldelikafadulden saçım kahveeee ve açık karamele boyadımmmkaydirigubbakcemile3 fena değil ama üstünden gölge atmak istiyomm aamaa renginn altın sarısı falan istiyomm hangi renk güzel gider acaba belkide röfle deniyo olabilir tam bilmiyomm ama arlarda baya açık renk istiyorummm:hulya:fikirlerinizi bekliyorummalkisalkisalkis

acillllldelikafadulden saçım kahveeee ve açık karamele boyadımmmkaydirigubbakcemile3 fena değil ama üstünden gölge atmak istiyomm aamaa renginn altın sarısı falan istiyomm hangi renk güzel gider acaba belkide röfle deniyo olabilir tam bilmiyomm ama arlarda baya açık renk istiyorummm:hulya:fikirlerinizi bekliyorummalkisalkisalkis

saç resmini ekleyemezmisin bi bakalım şu saçına

ezbere konuşmayalım

resim1099.jpg

benim saçımında son hali böyle barbiveken...
yani sistediğim saça ulaşamam öyle değilmi ?:sinifsinif:

ilk hali de bu ...1 haftada bakım ve yıkama sonucu artı ben evde kednim koyulaştırmak için cila yapmıştım .

resim1061.jpg

Son düzenleme:
resim1099.jpg

benim saçımında son hali böyle barbiveken...
yani sistediğim saça ulaşamam öyle değilmi ?:sinifsinif:

canım sen koyu bir saç arasına ince ince sarı ışıltılar istiyorsun

dediği saç rengini evde yapmak imkansız yani senin için..
boyadan oryalden anlayan bir tanıdığın varsa o ayrı

önce koyu renk boyanı alır saçına vurur ardında çok ince paketler halinde oryalle ve röfle setiyle sarılar atar saçının arasına ancak o şekilde
bunuda çok iyi bilen biri yapabilir

ama kuföre gitmende hiç bir sakınca yok tatlım

çünkü kuaförler genelde bu saçı yapabilirler

koyu saç arasına gölge atılıcak
ama gölgenin sarısı platin olucak
onlara göre bu çok basit korkmana hiç gerek yok bence kuaförden

canım artık kuaför görünce 3.5 atıyorum :sinifsinif:
fobi oluştu resmen...ama çaresiz gideceğim...
biraz daha bekleyip ,hem saçımın düzelip ,uzamasını hem de kendine gelmesini bekleyeceğim...
ama dayanamayıp gidip kestane renge de boyatabilirim ...

yanlız bişey dicem ben açtığın topikte daha sarı bir renk görmüştüm bana eklediğin bu resimdeki saç rengi bence gayet hoş

fönlü falan hoş durucağına inanıyorum..

kestaneye boyatmak için kuaförede gerek yok be güzelim
al iki kutu boya annen kardeşin komşun boyasın

ekledim canım onuda fark görülsün diye ...1 hffatada yağla balla bira la maya la sirke le derken ve birde cila attım öyle oldu..acık bir .bal köpüğü rengine döndü...evde bitkisel acıcı ve ıgora 8.00 açık kumral vardı yarısı kullandım ve birde şampuan ekledim ..tanıdık bir kuaför söyledi bana bunu..ve 15 dk beklettim ...fark olmadı gibiydi ama yıkadıkça bu rengi aldı...acıcı ve boyanın diğer yarısı duruyor ama korkuyorum ...kestane rengi içinde loreal casting 500 numara ile boyacağım ,evde eşim boyuyor zaten saçlarımı ...şuan için kararsızım ..bakalım ne olacak ..paylaşırım sizlerle...

ekledim canım onuda fark görülsün diye ...1 hffatada yağla balla bira la maya la sirke le derken ve birde cila attım öyle oldu..acık bir .bal köpüğü rengine döndü...evde bitkisel acıcı ve ıgora 8.00 açık kumral vardı yarısı kullandım ve birde şampuan ekledim ..tanıdık bir kuaför söyledi bana bunu..ve 15 dk beklettim ...fark olmadı gibiydi ama yıkadıkça bu rengi aldı...acıcı ve boyanın diğer yarısı duruyor ama korkuyorum ...kestane rengi içinde loreal casting 500 numara ile boyacağım ,evde eşim boyuyor zaten saçlarımı ...şuan için kararsızım ..bakalım ne olacak ..paylaşırım sizlerle...

valla ne güzel yapmışsın kız saçını bravo kaydirigubbakcemile2

biraz dinlendir sonrada boyarsın canım bence

valla nasıl becerledim bende bilmiorum :)))))
barbi senin avatardaki saçın çok hoş duruyor canım ..ne renk o ve birde onun resmini büyük olarak eklemen mümkün mü canım :)
bu arada isteyen olursa o koyultma cilasını da güzelce yazarım ...

X