Bana bir akil verirmisiniz.

Hirsizin hic mi sucu yok, var ama ev sahibi de kapilari ardina kadar acmis, beni soyan yok mu diye bagirarak geziyor.

Bu adamla olan 1.5 yilinizi unutun. Bir daha bir hirsiz kapinizi calarsa kilitleyin. Kilitleyin ki butun evin esyalarini calip goturdukten sonra vay benim esyalarim diye aglamayin.

Kendinizi korumamis, bir adamin nasil istersem oyle olacak algisiyla kurduğu duzene razi gelmissiniz. Bundan sonra siz nasil isterseniz oyle olacak sekilde bir arkadasliga / iliskiye razi gelene kapilarinizi acin.

Uzgunum suc sizde.

ben bunu hak etmedim diyeceğiniz ne var anlamadım?
adam sizle dost hayatı mantığıyla bakıyor gibi, arada flörtleşir-dertleşir-sevişirim. (sizle cinsellik yaşandı mı tam anlayamadım 5 günlük eğlenmeden) aynısını başkalarıyla da yapabilirim ya da daha ciddi takılabilirim de modunda
siz biraz daha duygusal yaklaştığınızı hissettirdiyseniz tüm süreçte, hele de fiziksel yakınlık olduysa kendince vicdan yapmış günah çıkartmış o

Ama bir şey yaşanmadı anladığım kadarıyla?
Yani romantik bir gece miydi? Arkadaşca bir gece miydi?
Daha açıklayıcı olsanız 😄
Romantik bir geceydi

Romantik bir geceydi

Aranızda sevişme içeren bir arkadaşlık var ama sevgili değilsiniz. Yani yazdıklarınızdan bu anlaşılıyor. Dolayısıyla bu kişinin size sadakat borcu yok. Hayatına ciddi bir ilişki girince de size haber vermiş. Yani ne söyleyebilirsiniz bilmiyorum çünkü sonuçta bu kişi sizin sevgiliniz değil.

niye kırıldınız, karşılıklı eYlenmişsiniz işte..
onun karşısına sizden daha çok eğlenebileceği biri çıkmış, daha sık yanında olabilecek biri, belki de gerçekten aşık oldu..
siz "gözden ırak olan gönülden de ırak olur" kişisisiniz...

ben olsam o yazmadıkça yazmam aramam, kısa kısa cevaplar verip bu konuyu bitiririm.

Ay arkadaşım ne çok dolandirdin cümleyi.
Yattın mi yatmadın mı. Tüm konunun seyrini bu etkiliyor.
Eğer yattiysan adam yaşayacağını yaşamış, daha da uğraşmak istememiş.
Eğer yatmadiysan (ama öpüşme vs olduysa) adam düşünmüş, bu şekilde bir ilişkinin yürümesinin zor olduguna karar vermis, tekrar tekrar benzer şeyler yaşamadan önünü kapatmak istemiş
Eğer arkadaş gibi koltukta yattiysan adam senden çok hoşlanmamis, tekrar tekrar gel git vs ayağını kesmek istemiş.
Benim görüşüm bu yönde

Romantik bir geceydi
Bacım lafı ağzından kerpetenle alıyoruz yani. Korkma ya tek sevişen sen değilsin 😂
1.5 yıldır bu işin adı konmadıysa daha da konmazdı zaten. Adam seni yedekte bekletmiş. O yüzden başka kadınla oldu diye üzülme. Zaten olacağı yokmuş. Görüşmeyi kesip yoluna bakmanı öneririm.

X