Bana ne oldu?

Aslında 3 aydır düzgün şekilde konuşuyor da ben düzgün konuşmuyorum. O da dayanamadı sanırım laf anlatmaya artık.

Eee ehanım abla o zaman iş değişir, adam gayet haklı. 3 ay iletişim kurmaya çalışmış ama sen oralı olmamışsın. Depresyonda olabilirsin iyi hoş ama aklını da nehire atmadın ya neden 3 aydır adamakıllı konuşmadın bu adamla? Sinirlenmekte haklı 3 ay iyi bile dayanmış.

Eee ehanım abla o zaman iş değişir, adam gayet haklı. 3 ay iletişim kurmaya çalışmış ama sen oralı olmamışsın. Depresyonda olabilirsin iyi hoş ama aklını da nehire atmadın ya neden 3 aydır adamakıllı konuşmadın bu adamla? Sinirlenmekte haklı 3 ay iyi bile dayanmış.
Çünkü konuşmayı sevmiyorum böyle durumlarda şimki ok terapiye gideceğim Online alıcam falan diyorum ama yok yine konuşamıcam çünkü dediğim gibi her şey netleşene kadar takıntılı bir tipe dönüşüyorum. Benim kafamda bir şeyler belirsiz ve can sıkıcı olunca dayanılmaz bir tip oluyorum. Evet haklısınız 3 aydır adam soruyor iyi niyetli gel konuşalım diyor ben barut gibiyim. Haksızım farkındayım ama yapım bu.

Zor bir dönemden geciyorsunuz. Sizi anliyorum ama lütfen kendinizi silkeleyin ve hayata geri dönmeye calişinin.
Şimdi havalar isindi. Cikin bol bol gezin. Ne bilim havuza gidin, dişarda piknik yapin.
Depresyona yatkinliğiniz varsa acilen tedbirinizi alin.
Cocuğunuz icin güclü olmaniz gerek.

X