Bana yardımcı olur musunuz?

gunes916

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2021
255
163
32
Merhaba hanımlar, yardımınıza ihtiyacam var, benim 2 dış gebeliğim, ve bir kaç kez kimyasal gebeliğim var, 2 kere tüp bebek yaptırdım ilki tutmadı ikincide geçen ay beta 600 lerde kese göründükten sonra düştü, ve bu ay yine kendiliğimden hamile kaldım beta 172 çıktı iki gün sonra gittiğimde doktor kesen var gibi duruyor yine kan ver dedi ve sonuç 142, bu da kimyasal olacak sanırım, geçen sene de beta 10, 12 gibi iki kere pozitif gibi oldu ama hemen adet olmuştum, onu da kimyasal sayıyorum, dün sonucu aldığımdan beri çok perişanım, arda arda iki ay hamilelik sevincini daha yaşayamadan düşükle karşı karşıya, benim gibi öyküsü olan arkadaşlar var mı? İnternetten araştırıyorum ve ne test gerekiyorsa hepisini tek tek yapıp nedenini öğrenmek isterim, Şimdi benim hangi bölümde hangi testleri yaptırmam gerekir bana yardımcı olabilir misiniz? Bi de İstanbulda yaşıyorum bu konuda iyi uzman doktor tavsiyeniz var mı?

Tıbbi genetik bölümüne gidin. Doktor bu konuda yönlendirmiş olmalı. Rahim filmi hatta histereskopi bile olabilir hangisi size uygun bunu konuşun.

X