Banyo havalandırmasında gelen koku

Ah canim ya keşke sadece dertlerim bundan ibaret olsaydı. Ayrica sanırım bdv ye sadece kayinvalide görümce konusu acilmali dert sayilmasi icin? Başkaları dertten sayılmıyor heralde.
Ayrıca ben mağarada buyumedigimden, yemek yaparken aspiratör kullanırım. Ek olarak cam kapi acarım. Evimde bile koku olmazken başlarına gitmesi mümkün değil.
Ben dert sayilmiyor demedim ki. Bu ara bu kk da birbirine habire laf giydirme yarisi var anlam veremiyorum. Iki latife ettim. Kendi derdimi de soylemisken yemek kokusu hakkinda nasil dert olarak gormeyebilirim?????eden gerildin anlamiyorum? Ortalik cok gergin kal geldi valla:silah:

Kapalı olunca size gelmiyor mi koku? Evet sigarada cok kötü oluyor :KK43: motorlu havalandırma diye birşey buldum googleda. Onu bir araştıricam bakalim. Birde gerçekten banyo ayri yerde olsa bu kadar rahatsiz olmayacağım
Ben de ayni sorunu yasiyorum gecenin 1inde kavrulmus sogan kokusu, akşamlari patlamıs mısır, sabahları sucuk... aspiratorler calismiyor çünkü. Banyo havalandirmam kapalı ama yazin pencerelerden kışın banyodan sigara kokusu yüzünden alerjim nuksediyor. Maalesef ben çözüm bulamadım, ben de internette görmüştüm havalandirma aparati varmis motorlu. Kendi adima takmak icin de usta gerektigi icin idare ediyorum ama yaptirabilecek biri varsa alip yaptirin
Yorum olarak motorun sesi cok diye okumuştum

Ben de ayni sorunu yasiyorum gecenin 1inde kavrulmus sogan kokusu, akşamlari patlamıs mısır, sabahları sucuk... aspiratorler calismiyor çünkü. Banyo havalandirmam kapalı ama yazin pencerelerden kışın banyodan sigara kokusu yüzünden alerjim nuksediyor. Maalesef ben çözüm bulamadım, ben de internette görmüştüm havalandirma aparati varmis motorlu. Kendi adima takmak icin de usta gerektigi icin idare ediyorum ama yaptirabilecek biri varsa alip yaptirin
200 400 arasıymış motorlu havalandırma, ev sahibimiz cok tatli biri ne dediysek yaptırdı eve buna yüzüm kalmadı artık utanıyorum söylemeye 😅 ses konusunu hic duymamistim ama kendim alıp taktirsam su dönemde yaptırmak mantıksız. Bugün eşime bahsettim, yönetici ilgilenmediği için kendisi cıktı alıp kendisi asansörlere yapistiracakmis.
Dün gerçekten evi havalandırılan diye evi buz gibi yaptim ya.

Daha yeni birşey denedim tesadüfen, yine yemek kokusu gelmeye başladı. Tütsü yakip banyoya bıraktım biraz önce tekrar girdim sıfır koku :halay:

Iyi akşamlar 🌸 hemen konuya gireyim
Banyonun havalandirmasindan yemek kokusu geliyor.. sabah öğlen akşam gece.. Ne zaman yemek pişerse leş gibi bir koku geliyor.. özellikle soğan sarımsak kokusu 1 saat çıkmıyor evden :KK43: 1+1 dairede oturuyorum, salonun kapısını kapatırım amaan diyebilecegim bir durumda değilim malesef mutfakta banyoda oturma odasında aynı yerde. Havalandırmadan gelen yemek kokusunu geçirmek için saatlerce cam kaçıyı açmak zorunda kalıyorum. Yazın önemli değildi ama artik havalar soğudu cok fazla acamıyorum.
Yöneticiye söyledim fakat hic oralı bile olmadi. Bi bakarım dedi geçti. Ne yapmam nasil bir yol izlemem gerek? Koku dayanabilecek gibi değil sabah sucuk kokularıyla uyanıyoruz 😔
15 katlı ve yeni yapılmış bir site, daha herseyi tam oturmamış gibi gözlemlediğim kadarıyla. Sitenin teknik çalışanına mi söylemem gerek acaba
Bizde de var o sorun. Banyo leş gibi soğan kokuyo. Keskinde bi şekilde. Gece 2-3 lerde. Ben bi çözüm bulamadım. Banyo camı açık olduğu halde öyle. Ortak bi havalandırmada yok.

pimapen cam yaptırsanız açıp kapanan pencere
Malesef kendi evim degil, ev sahibine bisey yaptıralım demeye utanıyorum artık o kadar çok şey istedim ve yaptırdı ki 😔 ama tütsü yakip koydugumda koku kaybolmuş ve yukarıda birisi bantla pencereyi demis. Vala bant almaya gidiyorum denicem ☺️

Bizde de var o sorun. Banyo leş gibi soğan kokuyo. Keskinde bi şekilde. Gece 2-3 lerde. Ben bi çözüm bulamadım. Banyo camı açık olduğu halde öyle. Ortak bi havalandırmada yok.
Ortak havalandırma yoksa koku nerden geliyor ki lavabodan fln mi gekiyor acaba

Daha yeni birşey denedim tesadüfen, yine yemek kokusu gelmeye başladı. Tütsü yakip banyoya bıraktım biraz önce tekrar girdim sıfır koku :halay:
Valla benim kokulara karsi hassasiyetim oldugu icin bana gelmez
Tutsu severim ama dumani koktugunda tikaniyorum kendi parfumum bile bazen alerjik reaksiyona sebep oluyor
Hem geceleri de tutsu yakilmaz ki... ben gece tuvalete kalksam banyo duman alti.sigara.kokuyor.
Ev sahibime soylememle duvara konuşmam arasinda pek fark yok siz sansliymissiniz
Banyodan asagi su akiyormus 6 aydir kac kez soyledim bugun yarın diye oyalıyor kombiyi bile 1 yil sonunda zorla yaptirdim o da iki ay gazsiz kaldim kiraya indirim istedim daha ustune zam yaptı! Velhasil tutsu benlik degil sizde ise yaradiysa ne mutlu

Valla benim kokulara karsi hassasiyetim oldugu icin bana gelmez
Tutsu severim ama dumani koktugunda tikaniyorum kendi parfumum bile bazen alerjik reaksiyona sebep oluyor
Hem geceleri de tutsu yakilmaz ki... ben gece tuvalete kalksam banyo duman alti.sigara.kokuyor.
Ev sahibime soylememle duvara konuşmam arasinda pek fark yok siz sansliymissiniz
Banyodan asagi su akiyormus 6 aydir kac kez soyledim bugun yarın diye oyalıyor kombiyi bile 1 yil sonunda zorla yaptirdim o da iki ay gazsiz kaldim kiraya indirim istedim daha ustune zam yaptı! Velhasil tutsu benlik degil sizde ise yaradiysa ne mutlu
Tabi tütsü gündüz için bir çözüm, simdi bant alıp geldim. Bide bantla kapatırım bakalim nasil olcak. Ev sahibiniz cok ilgisizmis kombi yani en önemli şeylerden biri evde

allahım hiç mi soğan kokusu eksik olmaz işyerim bina altı ve her koku geliyor üst katımdaki hanım ne yaptıysa her gün haberim oluyor :KK70:

allahım hiç mi soğan kokusu eksik olmaz işyerim bina altı ve her koku geliyor üst katımdaki hanım ne yaptıysa her gün haberim oluyor :KK70:
Nasıl bir sistem yapıyorlar bu müteahitler anlamıyorum ki, apartmanda alt yan üst dairenin sesleri duyulur, gece gündüz komşu kavgalarina sebep olurlar, yaptıklari yemek kokusu evimizde, arkadaş evimizde rahat rahat oturmuyoruz ki. Vala diğer dünyada iki elim yakalarında olacak kalitesiz kötü ev yapip bizi oturmaya mecbur bırakan insanlarin

X