Kitap Biti - Küçük Beyaz Böcekler

benimde 1 buçuk yaşında bebeğim vardı ve mutfağımda çoğaldılar sonra ara ara diğer odalarda gördüm tabi kurtulmam 3 ay sürdü. Ama psikolojim pert olmuştu. önce eve ilaçlama şirketi geldi dip köşe ilaçladılar 3 gün annemde kaldım gelince temizlik yaptım ama görmeye devam ettim 1 hafta sonra kendim her gün ilaçladım 2 ay sonra tekrar ilaçlama şirketi geldi tabi o arada ben sürekli ilaçladım. Sonra tüm ev ilaçlandı ve bitti. Çok şükür tekrar görmedim tabi 3 haftadır tatildeyim ev ne durumda bilmiyorum ama Marttan beri görmüyordum. kendiniz ilaçlama yapın türediğini düşündüğünüz yerleri sonra bebeğiniz dokunmadan silin temizleyin birkaç saate. Ben geceleri ilaçlama yapıp gündüz sabahın köründe kalkıp temizlik yaptım tam 3 ay her gün dip köşe neredeyse. ilaçlar ise; Bayer k-othrine sc 50, Icon 10 Sc, Guadin.
Her ilacı dönüşümlü kullanın 3-4 gün biri 3-4 gün diğeri. Etken maddeleri farklı çünkü aynı etken maddeye bir süre sonra direnç sağlıyorlar. Bana bu ilaçları bir hoca önerdi, Youtube'dan videolarına bakabilirsiniz böcek profesörü diye.
Bu süreçte zirai ilaç öneren olabiliyor dikkat edin bebeğiniz var asla evde kullanmayın. Benim yukarıya yazdıklarım ev tipi ilaçlar.
Ekstra başka ilaç kullandınız mı guaidin sinek ilacı değilmi birde

Ekstra başka ilaç kullandınız mı guaidin sinek ilacı değilmi birde
bana böcek profösörü olan hoca guadin önermişti onu sona doğru aldım etkisi ne kadar net konuşama tabi ama diğerleriyle etken maddesi olarak uyumlu o yüzden sinek pire bit hepsine aynı ilaç oluyor. Bayer ve Icon ikisini en çok kullandım özellikle bayer 3 tane İcon 1 tane kullandım

X