banyo ve lavabo temizliği.....

bende sizlere bir şey sormak istiyorum kızlar.cevap veren olursa memnun olcam.fayanslarımla bir sorunum yok,fakat duşa kabinin silikonla eklenen yeri varya oralar siyahlaşıyor.diş fırçasıyla,kürdanla temizliyorum yinede çıkmıyor.bir seferinde söktürdük daha iyi bir silikonla yaptılar yine siyahlaştı araları.sizdede öyle bir sorun varmı ne yapıyorsunuz?fayanslar nekadar temiz olsada oralar gözüme batıyor.

bende sizlere bir şey sormak istiyorum kızlar.cevap veren olursa memnun olcam.fayanslarımla bir sorunum yok,fakat duşa kabinin silikonla eklenen yeri varya oralar siyahlaşıyor.diş fırçasıyla,kürdanla temizliyorum yinede çıkmıyor.bir seferinde söktürdük daha iyi bir silikonla yaptılar yine siyahlaştı araları.sizdede öyle bir sorun varmı ne yapıyorsunuz?fayanslar nekadar temiz olsada oralar gözüme batıyor.

Sıcak suyun içine domestosu koyun sert bir fırçayla fırçalayın ağzınızı da maske veya bezle kapatmayı unutmayın.........

yabancı bir temizlik firmasının ürettiği sirkeli temizleyicilerden aldım.küvetteki su lekelerim hemen gitti.hem de çamaşır suyundan daha sağlıklı.tavsiye ederim

1 çevrenizde Ekodost temsilcisi varsa ondan temin edebilirsiniz

2 a.s. ekodosteskisehir.wordpress.com adresinden bağlantı kurup kargo ile adresinize teslim edilir

slm arkadaşım bu siteye baktım mailde yazdım ürünlerinden istediğimi söyledim bana temsilci olmam gerektiğini söylediler ben temsilci olmak istemiyorumki sadece tavsiye ettiğin üründen almak istemiştim bende birdaha denemedim fayans aralarından bende şikayetciyim gerçi ben ra hastası olduğum için ellerimi ve bileklerimi daha doğrusu vücudumu fazla zorlayamıyorum kolay bi şekilde temizleyebilmek için bişey bulmam lazım

sevgili cisem001 özel mesajdan sana yardımcı olmaya çalıştım ben de deterjan alerjisi olduğum için bu ürünleri yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum
çok memnunum:kahve:

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ KATILANANLARDAN BİRİYİM YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE BENDE DERZ ARALARINDAN YANA ÇOK ŞİKAYETÇİYDİM NE YAPSAM BEYAZLAMAZ OLMUŞLARDI ARTIK,HATTA ARADAKİ DERZ DOLGU BİLE ÇIKMAYA BAŞLAMIŞTI AMA SONUNDA ÖLE BİŞEY YAPTIMKİ HERKESE ÖNERİYORUM.NALBURDAN 250 GR BEYAZ YAĞLI BOYA VE TİNER ALDIM (İNCELTMEK İÇİN,) VE SULU BOYA FIRÇASIYLA BAŞLADIM FAYANS ARALARINI BOYAMAYA,BENİM MUTFAĞIM BANYOM ARTI KORİDORUMDA FAYANS ÖLÜYODUM HERGÜN ONLARI BEYAZLATACAĞIM DİYE AMA ARTIK ÖLE Bİ ŞİKAYETİM KALMADI HERGÜN MİS GİBİ SİLİYORUM PIRIL PIRIL PARLIYOR FAYANS VE ARALARI HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.HİÇ ÖLE PAHALI MALZEMELERE GEREK YOK SORUN 5 TL İLE HALOLUVERİYOR...........İYİ AKŞAMLAR HERKESE.....:teytey::teytey:

Arkadaşlar bence fayans,derz arası,lavabo falan derken kendinizi ne hırpalayın ne de zehirleyin.doğal ürünler kullanmaya çalışın.Araştırın derim.Ben artık bu tür kanserojen madde içermeyen,doğaya çevreye zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanıyorum ve bunlar zannedildiği gibi pahalı da değil.Ayrıca marketten aldığım ürünlerden çok çok daha etkili tavsiye ederim.

Bende fayans aralarınd aşikayetçiyim cillit bang fayans araları için özel ürünü ve diş fırçasıyla temizliyorum ama tamamen iyi çıkmıyor. Hemde çok zorlu oluyor kapımın girişide fayans ne kadar silsemde fayans araları tam temiz olmayınca içime sinmiyor yağlı boyayı denesem daha kötü yaparım diye korkuyorum hiç beceremem öle şeyleri denesem de sonra ya çıkarsa diye düşünüyorum hem o da kirlencek..

Canım benim siyahlamış fayans aralarını neyle denersen dene temizlenmiyor. Ben diş fırçasıyla aklıma gelen her türlü deterjanla tek tek ovdum ama eskiyince ve önceden kirletilmiş olunca temizlenmiyor. Ama burada bu konuyla ilgili bir arkadaş bir çözüm üretmişti okudum ama uygulamadım. Yaz gelince deniyeceğim. Ben sanada önereyim.
Bu arkadaş fayans aralarını resim fırçasıyla beyaz yağlı boyayla boyamış ve mükemmel sonuç almış. Ben denemek için yazı bekliyorum sebebide boyaya alerjim var yaz olursa her yer açık olur. İstersen dene canım.

marketlerde satılan sihirli sıvı diye bir ürün var.denemeni tavsiye ederim.porçöz gibi hem kiri hemde kireci söker ama porçöz derzleri yakıp kabartmaz.ben ıslak zeminlerin derin temizliğinde bu ürünü kullanıyorum.zorlandığınız tüm lekeler kolayca çıkar:nazar:

silikon siyahlaşmasını kolay kolay temizleyemezsin, en iyi yöntem, çok siyahlaşınca silikonun üstüne yeni silikon çekmek ya da silikonu söküp yeniden yapmak....

bende antalyalıyım ewet sular çok kireçli we fayanslar bile yıkasan faydası olmuyor.hep kötü görünüyor.bi arkadaşımın tawsiyesi ile bi ilaç aldım 5 kilo kadar.kocaman banyoya 1 çay bardağı kadar döküp üzerine su döküp süpürgeyle yayıyorum hafifçe sadece.5 dakika sonra sadece su fışkırtıyorum.herşey buymuş.fayans araları bile bembeyaz gözlerime inanamadım ufacık bir leke bile kalmadı.yani yıllardır boşa uğraşmışım owalama bile yokkk...kurtuldum bu dertten..

üstelik öyle ağız kapatmaya gerek yok çünkü koku yok.fırçalama yok çünkü kendi kendine yapıyor hepsini...

benimde mutfak banyo wc fayans aralıkları simsiyahtı...bundan önce herşeyi denemiştim ama işe yaramadı en son tavsiye üzerine bimde satılan güldal pas ve kireç çözücüyü (mavi kutu)döktüm bembeyaz oldular,kiri söküp attı tavsiye ederim kızlar ama ellerinize eldiven giyin ağır bir deterjan...dökünce fısss diye bir ses çıkıyor o sırada kiri söküyor ...ben fayans aralarına döktüm sonrada eski bir diş fırçasıyla aralarını sürttüm dahada temzi oldular ...mermerlere dökmeyin...duşaabinimede döktüm kireci söküyor...kesinlikle tavsiye ederim:KK42:

benimde mutfak banyo wc fayans aralıkları simsiyahtı...bundan önce herşeyi denemiştim ama işe yaramadı en son tavsiye üzerine bimde satılan güldal pas ve kireç çözücüyü (mavi kutu)döktüm bembeyaz oldular,kiri söküp attı tavsiye ederim kızlar ama ellerinize eldiven giyin ağır bir deterjan...dökünce fısss diye bir ses çıkıyor o sırada kiri söküyor ...ben fayans aralarına döktüm sonrada eski bir diş fırçasıyla aralarını sürttüm dahada temzi oldular ...mermerlere dökmeyin...duşaabinimede döktüm kireci söküyor...kesinlikle tavsiye ederim:KK42:

Kagıta yazdım canım saol tavsıyen ıcın dıgerlerıne gore fıyatıda uygundur sanırım aynı gorevı gordukten sonra markalısına daha fazla para vermenın anlamı yok

Canım benim siyahlamış fayans aralarını neyle denersen dene temizlenmiyor. Ben diş fırçasıyla aklıma gelen her türlü deterjanla tek tek ovdum ama eskiyince ve önceden kirletilmiş olunca temizlenmiyor. Ama burada bu konuyla ilgili bir arkadaş bir çözüm üretmişti okudum ama uygulamadım. Yaz gelince deniyeceğim. Ben sanada önereyim.
Bu arkadaş fayans aralarını resim fırçasıyla beyaz yağlı boyayla boyamış ve mükemmel sonuç almış. Ben denemek için yazı bekliyorum sebebide boyaya alerjim var yaz olursa her yer açık olur. İstersen dene canım.

süper bir fikir çok teşekkürler :KK54:

bende antalyalıyım ewet sular çok kireçli we fayanslar bile yıkasan faydası olmuyor.hep kötü görünüyor.bi arkadaşımın tawsiyesi ile bi ilaç aldım 5 kilo kadar.kocaman banyoya 1 çay bardağı kadar döküp üzerine su döküp süpürgeyle yayıyorum hafifçe sadece.5 dakika sonra sadece su fışkırtıyorum.herşey buymuş.fayans araları bile bembeyaz gözlerime inanamadım ufacık bir leke bile kalmadı.yani yıllardır boşa uğraşmışım owalama bile yokkk...kurtuldum bu dertten..

Bahsettiğiniz ilaç asprin mi acaba?
O da çok işe yarıyor da...

nasıl kurtuldunuz ismi ne bu ilacın?

X