Banyodan sonra yüzde oluşan kızarıklıklar

dün gece yatarken sürdüm kremi
sabah kalktığımda kızarıklıklar neredeyse gitmişti.
sivilce de yapmadııı :-)
en büyük korkumdu zaten sivilce yapması yağlı bişi cünkü.
her gece sürmeyi planlıyorum kızarıklıklar gecene kadar.
gectikten sonra da haftada 2-3 falan kaydirigubbakcemile2

pişik kremi yüz için yapılmamı,ş bır muddet sonra tuylenme ve yağlanma yapar ben bir gül hastalığı gecırmıstım bende de kırmızılıklar vardı estetisyenim bir krem verdi cutivite krem diye gece yatarken surun vazelinimsi bir yapıya sahip cok rahatlatıyor bu ilacı kullanın...

Kızlar malesef benimde banyodan sonra burnumun yanları kızarıyo.Çok sinir bozucu yaa
Bende muhakkak hergün yüzüme nemlendirici sürüyorum.Özellikle kışın oluyo cilt kuruluğundan mı acaba cildim kuru çünküü:sinifsinif:

canım pişik kremine gayet de güwenebilirsin hatta istediğin doktora da sorabilirsin yüz için yapılmamış olması bişeyi değiştirmez içeriğine bakmak lazım pişik kremleri az bi oranda da olsa güneşten bile koruyuculuğu war artı içinde ististasız çinko war we çinko cilt için çok önemli hangi pişik kremi olrsa olsun cildin ne kadar yağlı olursa olsun asla siwilce YAPMAZ belki kötü hissettirir wıcık wıcık ama siwilce yapmaz kızarıklığına çok iyi geliceğine de emin olabilirsin

hatta kızarıklıkların artk geçmiyosa bayadır warsa seni çok rahatsız ediyosa sana direk çinko oksit%40 kremi öneririm akşam sürsen sabaha değişikliği farkedersin çok ciddi değilse pişik kremi de yeter

güneş kremi de olmazsa olmaz canım şimdi sen marsık gibi yansan nolur 1kaç aya hafifler geçer gider kaldıki gölgede bile güneş çok zararlı we bunun etkisi öyle hemen çıkmıyo yaş ilerledikçe sana ben yaşlılık lekesi erken yaşlanma bozuk bi cilt olarak dönüyo yani güneş kremi cildin için tam bi yatırım sebamed kullanabilirsin kimseye kötü geldiğini duymadım gerçi güneş kremleri denene yanıla öğreniliyo cildine uygun olanı ama sebamedle başla derim hemde bu konuda uzman güwenilir bi marka a.s

dimi ya nası yağlı sürünce vıcık vıcık fakat bitek sivilce yapmıyor kaydirigubbakcemile2

cilt hassaslıktan kızarıyor kullandığımız ürünlerde beklentiye cvp vermeye biliyor bazen bepanthol losyon tavsiye ederim kızlar body lotion die satılıyor ama cilt için de kullanılıyor nemsizliğe kızarıklığa birebir

bende de oluyordu kızarıyo böyle yanıyor gibi acıyordu falan.bi de yüzüm beyaz,banyodan sonra ruh gibi oluyordum,böyle beyaz da olmuyordu sopsoluk hasta gibi bi ten. banyo yaptıktan sonra çok çirkin oluyorum falan diyordum:p

normalde sabah akşam sabun olarak dovenun salatalıklısını kulllanırım.artık banyodan sonra onla yıkıyorum gene.normal oluyo yani en azından öncedenki gibi değil.daha güzel oluyor.demekki banyodaki şampuanın vs. yüzüme zararı oluyodu heralde.

ya saçmalamayın imex kızarıklıklar için değil lekeler içindir..tatlım sen banyodan sonra nemlendir yüzünü..temizleme jelinin de derinlemesine temizlik jeli olmamasına dikkat et..neutrogena deep clean hassas bi şekilde temizler bunu önerebilirim..geçene kadar maske-losyon-tonik uygulama..akşam temizledikten sonra da nemlendir, sabah kalkınca da..en önemlisi dışarı çıkarken güneş kremini unutma..düzeleceğinden eminim :)

Bende de oluyor. sormuştum doktora. Cildin hassas ondan dolayı duş jeli,şampuan falan tahriş ediyordur.. Ortamdaki sıcaktan da olabilir dedi.. Kızaran yeri banyodan hemen sonra soğuk su ile yıkıyorum.. Sonra Nemlendirici sürünce hafifliyor.. Dışarı çıkarken de çok sıcak günlerde Güneş kremi..:1closedeyes:

Kızlar banyoda sıcak suyla temas etmesinden oluyor
Bir de şampuan vs yüze değince kılcal damarlar kızarıyor
Çok sıcak veya cok soguk suyla yıkamayın yüzünüzü.
Dısarı cıkarken de sabah ögle aksam yazın kısın ne zaman olursa olsun günes koruyucu sürün.

imex mi!!!! ya iyi misin sen!! imex sivilce kurutucu benm yüzümün bu kadar tahriş olmasının yegane sebebi!! aynı sorun bende de var.doğacı kayısılı nemlendirici kreme başladım kızarıklık yok denecek kadar az artık çok mutluyum.içeriği de doğal.tavsiye ederim

X