Banyo Dekorasyonu Banyolar, Banyo Dolapları, Banyo İçin Öneriler ve Renk Seçimleri

toplaxsz7.jpg

sekerpembebanyo37zvxw1ad1.jpg

bad3iz5.jpg

badezimmer203cl4.jpg

IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6805/badezimmer2cf4.jpg[/IMG]

luxusvillabadezimmeraufji7.jpg

palmemasterbadezimmer79zv8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
merb kızlar
bende geçen yaz banyomu tadilat yaptırdım çok düüşündün ne renk olsun nasıl olsun diye
ama en son yeni çıkan mat Fayanslar var duvar ve yer karoları için kırık beyaz renkli mat fayanslardan yaptırdım aralarına da beyaz,siyah,gri ve gümüş renkler karıştırılmış dama modelli bi bordur yaptırdım uzunca bir Duşakabin ve lavabolu siyah ve beyaz Renkte Bir dolap koydurdum klozet Falan çok Ferah oldu valla her goren şaşırıyo nasıl Değişmiş nasıl ferah olmuş banyon diyolar .
bence fayanst beyaz ,kırık beyaz yada çokkkk çok açık gri Tonları ve boyle değişik ilginç bordurler Çok açıyor banyoyu benımde banyom çok ufak ama kırık beyaz güsel açtı ferah oldu yani..
lavabolu dolabımda Çok kullanışlı ama yaptırırsanız eğer dolabı tek renk almayın ben siyah beyaz Aldım çok Hoş oldu kullanışlı hemde çok memnunum..

banyosunda siyah düşünen varsa tavsiyem:

banyom oldukça büyüktü buna da güvenerek : banyo dolaplarımı cilalı beyaz, yerler SİYAH granit seramik(açık renk bulamadım ve düğüne 1 hafta kalmıştı!) , duvarlar ise yine beyaz ve aralarda yeşil tonlarında mozik yaptırttım
çok değişik oldu ama keşke siyah yerine beyaz olsaydı yerlerim. temizliği beyazdan daha zor oluyor
.

bende tadilat yapıcam banyoma yerleri özellikle siyah granit istiyorum.zor derken nesi mesala izmi kalıyo

bende tadilat yapıcam banyoma yerleri özellikle siyah granit istiyorum.zor derken nesi mesala izmi kalıyo

siyah granitte seramik arasındaki derzler temizlikte silindikçe beyazlama oluyor . en ufak bir damla su gelsin kireç lekesi gibi kalıyor o yüzden sürekli temizlemek ve silmek lazım. birde benim kabinim yok duş esnasında yere su sıçrıyor ve hemen silinmezse bembeyaz oluyor yerler.her duştan sonra halıyı komple kaldırıp marc ile silmem gerekiyor .çalışan kişi için zor.bu arada istersen fotosunu ekleyebilirim banyomun
birde banyoyu küçülttü bu renk. eltimin banyosu aynı tek fark yerlerin rengi: o krem granit seramik yaptırdı ve itiraf ediyorum daha temiz görünüyor ..

Benimde banyom cok kucuk ya, ama cok guzel yaptim, bembeyaz fayanslar ve kahve tonlarinda dolaplar koydum (cok renkli sevmiyorum ben), dørtkøseli lavobo ilede harika durdu, birde kuvet sigmadi tabi dus kabini koydum, bize pek yer kalmadi ama olsun=) guzel oldu

bazıları bulanık arkadaşlar idare edin artık :)

resim607hc5.jpg

resim626bc3.jpg

resim623vu3.jpg

resim628pq5.jpg

resim636dn1.jpg

resim640ty7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tecrübelerime dayanarak;
1- Çanak lavabo......kesinlikle hayır. Etrafa sürekli su sıçramasına neden olup, elini yüzünü rahat rahat yıkamana engel oluyor. Ayrıca birileri abdest almak istese kuveti kullanmak zorunda kalıyor.
2- Kar beyazı zemin fayansları....kesinlikle hayır. En ufacık bir kir, saç yada parçacık, bakın ben nekadar pasaklı bir ev sahibiyim imajı yaratıyor.
3- Siyah lavabo tezgahı.....kesinlikle hayır. Su lekeleri olduğu gibi üzerinde kalıyor ki bu kadar kireçli su altında tezgah tamamen leke içinde kalıyor.

nova marka birkaç değişik banyo tasarımı, çok sevimliler..
türkiye'de de bulunuyor bu marka ama kesin çok pahalıdır! kaydirigubbakcemile3

2808856219_f558a513b0.jpg

bathroom%20vanities.JPG

2808856537_79e1826dba.jpg

nova-linea-art-bathroom-furniture-k.jpg

Nova%20Linea%20Bathroom.JPG

kizlar bence daha cok normal bi daire icin uygun olan banyolari ekliyelim..
yeni evleniceklere veya banyosunu yeniliceklerede fikir olur

yollanan son modern tasarımlar yeni evleneneceklere fikir oluşturmaz mı sence?
illa o marka alınacak diye bir şey yok ki, aynı modeli başka bir dolap yapan firmaya yaptırır ucuza getirir.
her şeyden fikir alınabilir..
yaptırmayacak olsa bile ev dekorasyonundaki gelişmeler, tasarımda gelinen noktalar takip edilir..
fena mı olur yani di mi amakaydirigubbakcemile2a.s.

d4e41jn6.jpg

Bu güzel işte benim banyoyu böyle yaptırsam güzel olurdaaaa
Tadilat ve tamirat işlerini eşim hiç sevmez ve bu zamanda hiç yaptırtmazzzzz

Modeller hakikaten süper..Paylaşımlar için çok teşekkürler..
Banyo da en kullanışlı hangi renk seramiklerde??

bu banyolardaki tek eksik bir oturma grubu
bizim banyolar tıklım tıkış küçücük
nerde bulacan böyle evleri
ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh

X