Barbie Vajina Estetiği, Genital Estetik Sürecim Op Dr Mehmet Bekir Şen

PoeticTragedy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2015
11
6
29
Selamlar, size hem barbie vajina estetiği hem de zayıflama sürecimi kısaca özetlemek isterim inşallah okuyanlara da biraz yardımım dokunur 🙏

Öncelikle 1.76 boy 89 kilodan, 73 kiloya kadar düştüm. Bu zayıflama süreci, aralıklı oruç, diyet ve sağlam bir spor programıyla oldu, orası başka konu onu sonra anlatacağım :))(Devam ediyorum)

Beni bu büyük değişime götüren, açıkçası kendime olan özgüven kaybımdı. Eşimin yada herhangi bir erkeğin bunda hiç bir payı yoktur, yani tamamen kendim için geçirdiğim bir operasyon dizisidir. (Önyargıları olan, aaa bunu niye yaptın ne gerek vardı diyenlere ithafen.)

Özellikle ilk cinsel ilişkimden itibaren, klitoris ve vajinamın görüntüsünden hiç hoşnut değildim. Klitorisim çıkıntılı ve vajinal görüntüm de biraz tuhaftı. 20 yaşından sonra da lazer sebebiyle, kararmalarım vardı. Bunun için tek seferlik bir operasyon geçirip hepsinden kurtulmak hep hayalimdi. Malum bu özgürlüğe kavuşabilecek zamanı kısa sürede bulamadım. İlk çocuğumu doğurduktan sonra artık sadece estetik olarak değil, genişleme ve hava sesi problemiyle de karşı karşıyaydım.

Alanyada yaşıyorum, Antalya ve Alanya çevresinde görüşmediğim doktor kalmadı. Kimisinin maliyeti bana çok geldi kimisi de gerçekten deneyimli gözükmüyordu. Eski operasyonlarının fotoğraflarını göstermeleri de beni ikna etmedi. Son olarak Mehmet beyle tanıştım bir arkadaşımın önerisi ile, sonrası da çorap söküğü gibi geldi. Ücretsiz muayene için randevu aldım, yapılacak işlemler için bir program oluşturuldu, bütçe çıkarıldı vs. fiyatları o zamanki tüm ünlü doktorlara göre gayet normaldi. Kendisini zaten tv8 programından izliyor ve biliyordum, hazır her konuda anlaşmışken hiç ertelemedim. Tam 1,5 hafta sonrasına operasyon günüm verildi. Hiç unutmuyorum 20 Haziran 2023 tarihi benim değişimimin ve yeni hayatımın başlangıcı gibiydi.

Hem asistanları hem doktorum Mehmet bekir şen, bir dakika olsun endişe etmeme müsade etmediler. Hepsi çok güler yüzlü ve ilgili insanlar gerçekten şanslı olduğumu hissettim. Operasyon gününe dair aslında pek bir şey hatırlayamıyorum çünkü ben uyandığımda zaten her şey bitmişti. Tek hatırladığım uyandıktan sonra çok üşüdüğümdü. Ağrı sızı hiç bir şey hissetmiyordum( Muhtemelen verilen ilaçlar veya anestezi sebebiyle)

Eve geldikten sonra artık biraz ağrım olmaya başladı ve ufaktan yanma hissediyordum(İlk gün,ikinci gün) Bu süre içerisinde de doktorumun verdiği ilaçları kullanıyor ve her şeye çok dikkat ediyordum. Aslında bana bir öncesi sonrası fotoğraf iletti ama tam olarak belli olmuyordu biraz şiş gözüküyordu çünkü. Bu arada sadece vajinamda değil, çevresinde de beyazlatma işlemi yapıldığı için soyulmalar vardı. Açıkçası çok korkuyordum ve bu dönemin hiç geçmeyeceğini sandım heyecandan ölecek gibiydim. Eşim sağ olsun çok yardımcı oldu, kendisi benimle bir çocuk gibi ilgilendi onada ne kadar teşekkür etsem az. Her neyse kızlar bugün operasyonumun üzerinden tam 5 ay geçti ve sizinle bu sonuçları rahatlıkla paylaşabilecek duruma geldim. Şu anda görüntüden çok memnunum. Doktorumun dediği tüm sürelerde, tüm iyileşmeler gerçekleşti sadece kararma konusunda cildim biraz dirençliymiş 2.seans aldım onunda soyulmalar bitti ve alttaki pembe kısım artık gözüküyor. Çok mutluyum.

Kısaca yapılan işlemleri anlatayım, eğer bu operasyonu yaptırmak isteyen veya yaptırdıktan sonra endişe duyan birileri varsa seve seve konu altından cevaplandırabilirim.

• Labioplasti
  • Vajinoplasti
  • Klitorel Hudoplasti
  • Dış dudak yağ transferi
  • Dolgu
  • Lazerle beyazlatma

Ücret soracak olanlara baştan söyleyeyim belirtmeyeceğim bunu ücretsiz muayene ile doktorunuzdan rahatça öğrenebilirsiniz 🙏🙏

Herkese iyi forumlar, sağlıklı günleeer🦋

Fiyat iletebilir misiniz özelden rica etsem? Birde 2025 ocak ayına kadar randevu vermiyorlar, siz de durum nasıl? Kontrol randevularına gittiğinizde sorabilir misiniz? Bende geçen yaz labioplasti yaptırdım ancak keşke hepsini birden yaptırsaymışım diyorum :) Şimdi fiyatlar uçmuş ayrıca randevu bulmak imkansız hale gelmiş.

X