Barbie Vajinası ameliyat Serüvenim [iç dudak küçültme, beyazlatma, orgazm aşısı, dolgu, lazerle iç daraltma]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yabancılar vajina için her çeşitine bi isim takmışlar bu işleme de “Barbie doll” deniliyor ve çok yaygın bir ameliyat ona rağmen bu kadar detaylı tecrübesini paylaşan birini bulmak zor. Mutluluğunuz aşikar sorunsuz bir iyileşme süreci geçirirsiniz umarım ☺️

Ay yıllar sonra bir konu açtım sadece eleştiri. Şaka gibi neyse antibiyotiklerim bitti. 2.kutuya başladım. Bu sabah ağrım var dikişler kaşındıgı için ağrı yapıyor. Cok hafif atlattım ilk bir haftayı ama dikiş kaşınması gerçekten gece bile uyandırıyor. O yüzden bi dikiş ağrısı var. Şişlik baya indi son durum

Ağrınız olduğu belli.

Gerçekten sabah sabah bana ait olan bir konuda benim de sinirim bozuldu düşünsenize bir konu açıyorsunuz biri geliyor ve ve sinirim bozuldu diyor, okuma geç güzel kardeşim.

Burada aynı işlemi yaptıran kişilere faydası olur diye bir konu açtım. Bir teyzemiz gelip üslubu korkunç deyince durum buralara geldi.

Burada her türlü yorum gelir. Kimse sizin istediğiniz yorumları yapmaz. Kurallara aykırıdır şikayet edersiniz çok rahatsız ediyordur konudan engellersiniz. O kişilerin üslubu kötü de sizinki çok mu iyi. Nedir diye konuya giriyorum sadece insanları azarlamışsınız. Bu kadar takıntı yapmayın

Yabancılar vajina için her çeşitine bi isim takmışlar bu işleme de “Barbie doll” deniliyor ve çok yaygın bir ameliyat ona rağmen bu kadar detaylı tecrübesini paylaşan birini bulmak zor. Mutluluğunuz aşikar sorunsuz bir iyileşme süreci geçirirsiniz umarım ☺️
Çok teşekkür ederim😍 barbie operasyonunda görüntü güzelleşiyor ama içerikleri siz ekliyorsunuz o çok güzel. Doğum yapmış bir arkadaşım ankarada iç/dış kücültme daraltma ameliyatı oldu yine dediğiniz gibi barbie doll görüntüyle. Fiyatlar aşağı yukarı aynı. Çok memnun kalmıştı. Benim gibi vajinal bir işleme kalkışmayı düşünen herkes hepimiz sorunsuz iyileşiriz umarım❤️‍🔥

Burada her türlü yorum gelir. Kimse sizin istediğiniz yorumları yapmaz. Kurallara aykırıdır şikayet edersiniz çok rahatsız ediyordur konudan engellersiniz. O kişilerin üslubu kötü de sizinki çok mu iyi. Nedir diye konuya giriyorum sadece insanları azarlamışsınız. Bu kadar takıntı yapmayın
Ağrınız olduğu belli
Ağrım değil daha cok kaşınma sorunu var. Konu hemen cocuk tacizi noktasına çekiliyordu yukarıda ki benim en hassas noktam. Tepkilerimden de anlamışsınızdır cılgına döndüm yorumu okuyunca. Konu hiç bu değil yani çocuk vajinası yaptırmıyoruz. Barbie yetişkin bir kadın, çocuklarımıza memesi vajinası olan barbieleri oyuncak diye almayacağız ve konu karışmamış olucak. Özet bu. Teşekkür ederim ilginiz için. Ama o tarz yanıtlara tepkim aynı olucak, herkesin çıldırdıgı bir hassas noktası vardır. Anlarsınız beni, teşekkür ederim

Son düzenleme:
Ağrım değil daha cok kaşınma sorunu var. Konu hemen cocuk tacizi noktasına çekiliyordu yukarıda ki benim en hassas noktam. Tepkilerimden de anlamışsınızdır cılgına döndüm yorumu okuyunca. Konu hiç bu değil yani çocuk vajinası yaptırmıyoruz. Barbie yetişkin bir kadın, çocuklarımıza memesi vajinası olan barbieleri oyuncak diye almayacağız ve konu karışmamış olucak. Özet bu. Teşekkür ederim ilginiz için. Ama o tarz yanıtlara tepkim aynı olucak, herkesin çıldırdıgı bir hassas noktası vardır. Anlarsınız beni, teşekkür ederim
Hanımefendi, yazdığınız şeyin kötü bi tabir olduğunu anlamışsınız ki siz de düzenlemişsiniz. İlk yazdığınızda kız çocuğu vajinası gibi demiştiniz şimdi genç yaşlardaki diye düzeltmişsiniz. Sizin bile gözünüze batıp yanlış anlaşılmaya mahal verdiğini anladığınız bi konu için niye gözünüz dönüyor ki? Ha ben herhangi bi taciz düşünmedim sadece bi insanın neden kız çocuğu vajinasına sahip olmak istediğini algılayamadım onu da barbie doll diye düzeltince anladım yani gayet istenebilir bi konu. Sizin kelimeler ağır kaçmıştı ilk başta

Kız çocuğu derseniz çekilir hanımefendi. Bakın kullandığınız kelime çok yanlış bunu kabul edin.
Evet yaptırdığınız vajina gençleştirmedir ama "çocuk" vajinası derseniz yanlış noktaya çekilir. siz nasıl hassas iseniz bu konuda biz de hassasız.

Zamanla kaşınma da geçecektir. Hayırlı olsun güle güle kullanın

Ricam barbie bebeğin "bebek" olmadıgını bilen kültür düzeyi yüksek kişiler yorum yapsın. Barbie bebek "bebek" değil yetişkindir, bunu bilen nesiller yazabilir..
kültür düzeyi yüksek deyip kendinizi nerde görüyorsunuz bilmiyorum

Barbie nin bebek olmadığını herkes bilir fakat siz ne dediginizi bilmiyorsunuz
Çocuk vajinası diyen sizsiniz bence siz o eşsiz kültürünüzü sorgulayın

Ne demek ya çocuk vajinası çok çirkin

Hanımefendi, yazdığınız şeyin kötü bi tabir olduğunu anlamışsınız ki siz de düzenlemişsiniz. İlk yazdığınızda kız çocuğu vajinası gibi demiştiniz şimdi genç yaşlardaki diye düzeltmişsiniz. Sizin bile gözünüze batıp yanlış anlaşılmaya mahal verdiğini anladığınız bi konu için niye gözünüz dönüyor ki? Ha ben herhangi bi taciz düşünmedim sadece bi insanın neden kız çocuğu vajinasına sahip olmak istediğini algılayamadım onu da barbie doll diye düzeltince anladım yani gayet istenebilir bi konu. Sizin kelimeler ağır kaçmıştı ilk başta
Yorumumu algı sorunundan sebep düzenledim. Yanlış oldugunu düşündüğüm için düzenlemedim. Çünkü türkçeye çevrildiğinde cocuk değil bebek vajinası olarak çevriliyor, daha da kötü.. art niyetli bakılmadan doğru okunursa hepimize fayda edicek bir konu. Gençleştirme diyelim kapansın yeterki konudan çıkmayalım artık. Konu (barbie bebek=barbie doll) vajina operasyonu ve sadece sürecimi paylaşmak istiyorum.

Örneğin; bu operasyonu geçirip sonra kötü bir komplikasyon yaşayanınız oldu mu? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Öyle bir uslubunuz varki insan çileden çıkıyor olduysanız ameliyat vajinal daraltma den

Yok bebek vajinası yok çocuk yok barbie çok rahatsız edicisiniz
Çileden cıkarsam çileden cıkartırım konuyla ilgilenmiyorsanız adalet bekçiliğini lütfen burda yapmayın. Ben koydum sanki operasyonun adınıı, ay imdaaaaat 😩

Orgazm oluyorum teşekkür ederim de asıl bu uslubun kadına şiddet. Yaptırdığım tüm işlemler keyfi ve hollywood'ta da yaşadım.. ordaki estetisyenlerle de görüştüm. Vasfımı öğrenmek istemişsin, bir gün sosyal medyada karşına cıkar ya da zaten takip ediyprsundur belki estetik ne demek, kimler yaptırır bilirim. Orgazm aşısı içeriğini bile bilmeden doktoruma güvenip denemek istedim. Kadının kadına düşmanlıgı örneği sergileyip bi de yine kadın savunmuşsun. Sanırım sana benzeyen kadınlara karşı savunucusun sadece.
İnan bana ders verecek son insan dahi değilsin. Millete patrona kur yapıyor bilmem diyip gelip bi de bana "Sana benzeyenleri savunuyorsun" dersen ben de kalkar "kendinden mi biliyorsun da itham ediyorsun insanları" derim. Bi diyorsun 16-17 yaşıma döndüm, bi diyorsun ergenliğim geç oturdu. Barbie bebek vajinası kısmı ile ilgilenmiyorum tabiri öyle olabilir ama saldırganlığını anlayamadım..
Hollywood'ta bulunmak seni statü sahibi yapmıyor. Mesleğin eğitimin ne olursa olsun kimseye böyle ithamlarda bulunamazsın. Mümkünlerden bir mümkün olarak hepimiz testislerdeki(halk dilinde t*şak) spermlerden ve yumurtadan geldik.. Kimsenin kimseye üstünlüğü yok

Fikrinizi hiç birimiz merak etmiyoruz açıkçası. Böyle bir tabir var şuanda estetik camiasında. Barbie bebek vajinası. Beni kendi 16-17 yaşlarıma döndürdü BANA AİT OLAN YAŞLAR, o yaş grubu başka hiç bir kadın gelmemeli aklınıza sapık değilseniz örneğin. Sadece ben ve benim hayatım gelebilir tahmin yürütebilirsiniz öecbur böyle yönlendiricez sizi içinizdeki sapıgı böyle böyle zaptedicez demek ki.. Her yerde bilinen bir ameliyat ve ben çok eski üyeyim burda yıllar içinde çok kez ameliyat olduk paylaştık, istediğimizi yazarız kız cocuklugumdaki gibi oldu vajinam. Ama benim kız cocuklugum 18-25 yaş ortalarında civarı başladı. Öncesi bebeklik dönemiydi benim. Sizin kızlar ne kadar erkenci bilemem.. Zaten hedef bu akılsız kardeşim barbie bebek vajina? Sence bebek vajinası mı kastediliyor burda da? Biz böyle ameliyatlar oluyoruz olacağız da burda senin ağlamanı gerektirecek hiç bir durum yok? Kadın haklarını tacize uğrarken, patronuna kur yaparken savunucaksın anladın mı?. Her yerde bizim gibi işe yarayacaksınız, insanların haklarını evinizden yatagınızdan pijamanızla oturup kadınlar klübünden zırvalamıcaksınız hadi annecim. Konumdan atıyorum olayı başka yere çeken özgüvensizleri.. gidin siz de yaptırın, ya da hayırlı olsun demeyi öğrenin kıskançlık ve ağlama hiç sevmem.
🤣🤣🤣 Bir sakin ol yahu bu sinir nedir hem sizin vajinanizdan bizene kii

Bu konu üzerinden fayda sağlayacak arkadaşlar yazabilir. Soru sorabilir. Derdimiz sağlık ve estetikse odağımız bu olsun. Barbie bebek vajinası.. adı bu. Çocuklarınıza kocaman kadını barbie bebek diye almıcaksınız, bu kadar basit. Yurdum insanı ya inanılmazz. İşine gelmeyen avrupa insan haklarına yazsın şikayetini. Sanki ben koydum işlemin adını. Patenti kimdeyse orda verin mücadelenizi. Ben işlemin ADINI yazdım😁 Reel hayatındaki gerginlikleri buraya yansıtan yorumları konudan banlıyorum. Bende cileden cıktıgım zaman karşımdakine herkesten sakladığı gerçekleri yüzüne yüzüne anlatma huyu var, mesleki deformasyon. Bizim gibileri eski çağlarda yakıyolardı, gerçekleri konuştukları için. Uslubum gerilmem kaynaklı, hepiniz yaşamışsınızdır ben burda ahlak timsali gibi davranmıyorum, siz de davranmayın.

Ben bu konuyu sevgi toplamak de için açmadım. Yukarıdaki tepkileri 2 saat sonra unutmuş olucam benim keyfim yerinde, ameliyatın en zorlu kısmı geçti, gerilenler de bi kahve yapsın takılmayalım.. bir kadını savunucam derken yanlış kadını savunuyor bazıları.

Süreci benzer olanlarla yorumda buluşalım. Saçmalayanı konudan engelliyorum. Bir kişiye verdiğim yanıt 2 saattir hepimizi meşgul ediyor, saçma değil mi? arada girip güncel durumu yazıp cıkıyorum. Siz de boşuna gerilmeyin. xoxo

Admin bu konuyu kapatabilirse cok sevinirim. Yeni konu açtım benzer başlıkta. İhtiyacı olanlar diğer konudan tartışmasız okuyabilsin diye.. Diğerinden devam edeceğim.

Konu tabii ki kapansın yalan yanlış bilgiler içeriyor.
Sizin vajinanızın iç dudakları sarkmıştır. Kesilmiştir. Hiçbir doktor vajinanın iç dudağını tamamen kesmez. Çünkü vajinayı dış etkenlerden korur.
Operasyonun adı Barbie bebek vajina estetiği değil “Barbie vajina estetiği” Barbie 25 yaşlarında kendisi yetişkin bir kadındır.
Ben seneler önce genital estetik olduğum. İhtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Ankara’da Gökçen Erdoğan’a oldum. Neye ihtiyacınız varsa onu yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X