Barış çakır 2014 burun estetiği ücretleri

Merhaba,
ben barış beye burun ameliyatımı 2 yıl önce oldum, sonrasında da yüzümün bazı bölgelerine yağ enjeksiyonu yaptırdım. yapılan kötü yorumları hayretle okuyorum ki barış bey her zaman güleryüzlü ve tüm bunaltıcı sorularıma sabırla yanıt veren bir doktordur. Burun ameliyatımda nerdeyse hiç morluk olmadı, sislikler de birkaç ayda indi. 1 yılın sonunda burnum tam şeklini aldı. düşünenlere kesinlikle tavsiye edeceğim hastalarını devamlı takip eden bir doktordur.

Ben görüşmeye gittim ve barış bey dışında hiç bir doktora burnumu teslim edemeyeceğimi anladım. Kendisi özellikle burun ameliyatlarında uzman. Rinoplasti kitabını gösterdi bana. sürekli yurt dışına eğitim vermeye gidiyor. Güvenim sonsuz. sakın taklitleriyle yüzünüze yazık etmeyin derim. Sosyal medya hesaplarından yaptığı burunları görebilirsiniz.

Ben görüşmeye gittim ve barış bey dışında hiç bir doktora burnumu teslim edemeyeceğimi anladım. Kendisi özellikle burun ameliyatlarında uzman. Rinoplasti kitabını gösterdi bana. sürekli yurt dışına eğitim vermeye gidiyor. Güvenim sonsuz. sakın taklitleriyle yüzünüze yazık etmeyin derim. Sosyal medya hesaplarından yaptığı burunları görebilirsiniz.
Merhaba,
ben barış beye burun ameliyatımı 2 yıl önce oldum, sonrasında da yüzümün bazı bölgelerine yağ enjeksiyonu yaptırdım. yapılan kötü yorumları hayretle okuyorum ki barış bey her zaman güleryüzlü ve tüm bunaltıcı sorularıma sabırla yanıt veren bir doktordur. Burun ameliyatımda nerdeyse hiç morluk olmadı, sislikler de birkaç ayda indi. 1 yılın sonunda burnum tam şeklini aldı. düşünenlere kesinlikle tavsiye edeceğim hastalarını devamlı takip eden bir doktordur.

Baris cakiri yakinen taniyor olmalisiniz, yag enjekte fiyati ne?

Merhaba,
Slm, ben revizyon ameliyati olmayi dsnüorum,3. Ameliyatim olcak artk ve gercekten iyi bir doktor ariyorum. Açkcası ikinci doktorum çok ii bir insan ve sabirli, ilgili.. Ama istedigim sonucu veremedikten nra bunlrn anlami kalmiyor malesef. Barış çakır benmle ilgilensin avutsun istemiyorum, tek isteğim beni güzel bir burun sahibi yapacak doktor siz memnun musunuz burnunuzdan? Herhangi bi skntiniz var mı?

Slm, ben revizyon ameliyati olmayi dsnüorum,3. Ameliyatim olcak artk ve gercekten iyi bir doktor ariyorum. Açkcası ikinci doktorum çok ii bir insan ve sabirli, ilgili.. Ama istedigim sonucu veremedikten nra bunlrn anlami kalmiyor malesef. Barış çakır benmle ilgilensin avutsun istemiyorum, tek isteğim beni güzel bir burun sahibi yapacak doktor siz memnun musunuz burnunuzdan? Herhangi bi skntiniz var mı?

Revizyonda Abdulkadir Goksel'i tavsiye ediyorum, benim doktorum diye demiyorum muthistir.

Barıs cakırın yaptıgı burunları ben cok da basarılı bulmuyorum. Kuzenlerım oldu ona burun kılları cok gorunuyor.Ustelıkde cok pahalıııı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
merhaba kuzenleriniz barış çakıra ameliyat olmuş şuan memnunlarmı acaba

Ben de barış çakıra ameliyat olmayı düşünüyordum fakat muayene olmaya gittiğimde çok havalı davrandı resmen bi doktor olarak hiçbirşey soramıyorsun. İstersen gel istemezsen gelme tavrındaydı. Kafam çok karıştı vazgeçtim sayılır kendisinden

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valle Banada malesef öyle geldi... Sanki benim isteklerim pek önemli Degil, kendisi herseyi biliyor. Tabiki doktor olan kendisi, ama yinede hastanin isteklerini de degerlendirmesi gerek. Yinede kendisinden randevu aldim ama korkuyorum Kafasina estigi gibi yapar da benim istedigim Sekil olmaz die...

Muayene olduğumda 10bindi, ameliyat tarihi için bundan 2 ay evvel aradığımda 14bin oldu dediler ben de vazgeçtim.

Arkadaşlar Barış çakıra benim fatih diye bir arkadaşım oldu çoook ama çokk pişman
Nefes almanı düzeltirim demiş ama düzeltememiş hiçbir değişiklik yokmuş nefeste
Şeklindede bi kaç şey istemiş onlarda olmamış

Bir yıl para biriktirdi ona ameliyat olmak için
Ondan başkasına görüsmeye bile gitmedi ama büyük hayal kırılığı yaşadı

Nefes sorununuz yoksa
Şeklide öğle pek kötü değilse sakın ameliyat olmayın derim

Okadar olumlu seyler okuyodum, bunu okuyuncar iyice tedirgin oldum. Tabi bu arkadasinin memnuniyetsizligini sanirim her doktorda yasiyabilirsin, sonucta riskli bir ameliyat... Ama gereckten cok Korkmayae basladim . Cünkü benimde alerjiden kaynaklanan nefes alinim sorunu var. Aslinda baris cakir dürüst sekilde söylemisti nefes alinim kötülesebilir, pek, niyetli degildi ameliyata etmeye. Yinede simulasyon yapti ve ben randevu aldim mart ayi icin kendisinden. Ama hala tedirginim:KK43:

Herkes ayrı fiyat yazmış. 9, 10, 12, 14! Bu ne yaa, başta muayene ücreti alınmazken almaya başlamışlar üstelik! Para kolay kazanılmıyor ki! Estetik yaptırmayı mesele haline getirip azimle para biriktiren arkadaşlarımız var, yazık değil mi? Ya hüsran olursa sonuç? Estetikli burnun kötü görünmesi, doğal burnun kötü görünmesinden daha da kötü! Nice doktorlar var çok çok uygun yapan. Ankara'dayım, dün bir hanımla tanıştım, burnumu beğenmiş ve konu açıldı ameliyat ve ücretlerden, üniversite hastanesinde bir doçente 2.000,00 TL'ye estetik olacak kendisi düşünün.

arkadaşlar benim burnumda geçirdiğim kazaya baglı yamukluk ve nefes almamda problem vardı. Onun için hem estetik hemde kbb uzmanı olması gerekiyordu. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine KBB uzmanı Savaş Sarı nın Ataşehirdeki muayenehanesine gittim. doktor bey yaptıgı yuzlerce estetik ameliyatının fotolarını benimle paylaştı. Konuşmasıyla tüm endişelerimi yok etti Kendisine 7 gün önce ameliyat oldum buğün dışında ki koruyucuyu çıkardı sonuç mükemmel şişkinlik morluk bile yok ve oyle dehşet paralarda ödemedim. Bende savaş beyi tanımadan önce sizin gibi çogu doktordan randevu almıştım bana da telefonda 8 diyip muayenede 10 diyenler olmuştu. Umarım sizde istediğiniz burna sahip olursunuz :)

arkadaşlar benim burnumda geçirdiğim kazaya baglı yamukluk ve nefes almamda problem vardı. Onun için hem estetik hemde kbb uzmanı olması gerekiyordu. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine KBB uzmanı Savaş Sarı nın Ataşehirdeki muayenehanesine gittim. doktor bey yaptıgı yuzlerce estetik ameliyatının fotolarını benimle paylaştı. Konuşmasıyla tüm endişelerimi yok etti Kendisine 7 gün önce ameliyat oldum buğün dışında ki koruyucuyu çıkardı sonuç mükemmel şişkinlik morluk bile yok ve oyle dehşet paralarda ödemedim. Bende savaş beyi tanımadan önce sizin gibi çogu doktordan randevu almıştım bana da telefonda 8 diyip muayenede 10 diyenler olmuştu. Umarım sizde istediğiniz burna sahip olursunuz :)

Bu üyenin yazdıklarına itibar etmeyin reklam amaçlı üyeliktir.

Cok begendigim burunlari da var, benim zevkime uymayanlari da var ama ozenli bir dr orasi kesin. Sanki populeritesi arttikca belli bir kesime hitap etmek istiyor ve bu yuzden de fiyat yukseltiyor gibi geldi bana :KK43:

X