baş ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi

birmelekannesii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2023
13
3
33
Daha önce 2 kez gebelik geçirdim birini erken doğumdan diğerini 8. Haftada kalbi durduğu için kaybettim. Şimdi tekrar gebelik istiyorum, regl dönemine 2 gün daha var, hiç bir hamilelik yada regl belirtim yok, ama his olarak 10 gündür kendimi gebe hissediyorum 😊 Bugün deli gibi anlamsız bir baş ağrısı başladı, baş ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi ya da bu şekilde şüphelenip hamile olduğunu öğrenen oldu mu ☺️

Daha önce 2 kez gebelik geçirdim birini erken doğumdan diğerini 8. Haftada kalbi durduğu için kaybettim. Şimdi tekrar gebelik istiyorum, regl dönemine 2 gün daha var, hiç bir hamilelik yada regl belirtim yok, ama his olarak 10 gündür kendimi gebe hissediyorum 😊 Bugün deli gibi anlamsız bir baş ağrısı başladı, baş ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi ya da bu şekilde şüphelenip hamile olduğunu öğrenen oldu mu ☺️
Aslında baş ağrısı belirti sanılabilir benim ellerimin içi yanıyordu bide sol bacağıma sancı vuruyordu ve baş ağrısı çektim. Zaten 6 ay sonra hamileliğim son buldu. Ama araştırmalara çok bakıyorum baş ağrısı belirti olabilir yazıyordu. Umarım vardır ve çift çizgiyi görürsünüz ❣️

Hormonlarin artışı ve azalışı bende baş ağrısı yapıyor gebe kaldığımda da agrimisti regl olacağım ve regl bittikten sonra da baş ağrısı yapıyor ama her bünye farklı tabi

X