Şiddetli bel ve kasık ağrısı hamilelik belirtisi mi ?

sukran098

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2024
7
0
25
Öncelikle bayramınız mübarek olsun ben bayrama şiddetli bir kasık ve bel ağrısı ile giriyorum günlerdir kasıklarım da ve belim de ağrı var ve gün geçtikçe şiddeti çok artıyor ancak kanamam yok sadece açık sarı akıntım oldu o kadar normalde de regl zamanı ağrıdan kıvranıyorum bu sefer ağrım çok ama kanamam yok adetim 2 gün gecikti ağrı kesiciye gidiyor elim bir de bayram acaba ağrı kesici alsam mı yoksa hamilelik olabilir mi birden fazla ilişki yaşadım o yüzden kaç gün geçtiğini de tahmin edemiyorum

Adetin iki gün geçtiyse bir test yap canım aklında acaba diye kalmaz bide sarı akıntı enfeksiyon belirtisi oda ağrı yapar

Adetin iki gün geçtiyse bir test yap canım aklında acaba diye kalmaz bide sarı akıntı enfeksiyon belirtisi oda ağrı yapar
Erkek gebelik testi yaptım ama olmuyorum da hiç bir şekilde ağrım çok hiç ama hiç kanamam yok bu gidişle ağrı kesiciye gidecek elim

17128062290983435243977058641285.jpg

Öncelikle bayramınız mübarek olsun ben bayrama şiddetli bir kasık ve bel ağrısı ile giriyorum günlerdir kasıklarım da ve belim de ağrı var ve gün geçtikçe şiddeti çok artıyor ancak kanamam yok sadece açık sarı akıntım oldu o kadar normalde de regl zamanı ağrıdan kıvranıyorum bu sefer ağrım çok ama kanamam yok adetim 2 gün gecikti ağrı kesiciye gidiyor elim bir de bayram acaba ağrı kesici alsam mı yoksa hamilelik olabilir mi birden fazla ilişki yaşadım o yüzden kaç gün geçtiğini de tahmin edemiyorum
Merhaba bende aynı durumdayım. Bugün regl günüm çok fazla kasık ve bel ağrım var. Bayramın birinci gününden beri ara ara ağrılar devam ediyor. Siz test yaptınız mı?

Merhaba bende aynı durumdayım. Bugün regl günüm çok fazla kasık ve bel ağrım var. Bayramın birinci gününden beri ara ara ağrılar devam ediyor. Siz test yaptınız mı?
Yaptım bir tam çizgi bir de silik çizgi çıktı sonrasında ki gün kanamam başladı yoğun parça attım şiddetli ağrı ile belki de düşük yaptım bilmiyorum siz ne durumdasınız şu an

Yaptım bir tam çizgi bir de silik çizgi çıktı sonrasında ki gün kanamam başladı yoğun parça attım şiddetli ağrı ile belki de düşük yaptım bilmiyorum siz ne durumdasınız şu an
Benim bugün ikinci gün geçikme, olmadım mideme ağrı dikilmiş sanki sabah bu şekilde uyandım hayırlısı bi kaç gün daha bekleyeceğim. Silik çizgi ise vardır kan verin lütfen ve paylaşır mısınız 🙏🏻umarım sağlıklı gebelik yaşarsınız

Benim bugün ikinci gün geçikme, olmadım mideme ağrı dikilmiş sanki sabah bu şekilde uyandım hayırlısı bi kaç gün daha bekleyeceğim. Silik çizgi ise vardır kan verin lütfen ve paylaşır mısınız 🙏🏻umarım sağlıklı gebelik yaşarsınız
Yoğun mu hala kanama

Kizlar benim gec yumurtlamam oldu 8 nisanda hala regl olmadim sag kasik ve bacak agrim var arada belime vuruyor erken gebelik testi yaptim negatif erken mi yapiyorum testi acaba?

Geçen ay bende aynı gebelik belirtileri yaşadım sık tuvalete çıkma, yerleşme kanaması, adet günümde bir gün önce çok yormustum kendimi o gün çok kasıklarıma ağrı vurdu.. akşamına adet oldum ya da varsa da tutunamadı ki ben öyle düşünüyorum çünkü oksururken bile karnım kasılıyor karnımı tutuyordum adetimin 3 4 günü boyunca, pıhtı da oldu sizinki gibi.. neydi bilinmez ama sağlıklı olsa tutunurdu zaten, yoğun kanama durumunda gebelik ihtimali zor (istisnalar varmış duydum ama hiç denk gelmedim)

sarı akıntınız varmış. enfeksiyon da olabilir. enfeksiyon durumlarında kasık ağrısı ve reglin zor sökülmesi yasanabiliyor. doktora gidip idrar testi yaptınız mı?

Merhabalar, bu ay yumurtlama günümü ovulasyon testi ile takip ettim 20 21 ve 22 nisan tarihleri koyuydu. Öncesinde ve sonrasında ikinci çizgi silikti ama ben hepsini değerlendirdim. Adet tarihime şuanda 8 gün var ama dünden beridir belim çok ağrıyor ayakta duramıyorum. Hiçbir iş yapamıyorum. Dün değil önceki gün ovulasyon testim negatifti ben yumurtlama dönemi bitti sandım ama dün belim çok ağrıyınca tekrar ovulasyon testi yaptım ve ikinci çizgi çikti ama aşırı koyu değildi. Akıntım da var. İkinci defa mi yumurtlama oldu yoksa hasta mıyım, gebelik belirtisi ise 8 gün önceden başlar mı bel ağrısı bilmiyorum. Kafam çok karışık ve hala aşırı bel ağrısı çekiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bana bir fikir verin lütfen 🙏

X