Başardım kızlarrr yenilmedim o narşist herife 😂

Bu flört olayı neden bu kadar kapışmaya kadar gitti ki? Planlamaların bana uygun değil kusura bakma diyip medenice niye bitiremediniz de hakaretler havada uçuşmuş?
Bu şartlar bana uygun değil dedim sen oğlunu düşündükçe kendine öncelik vermedikçe mutlu olamazsın bencilsin bi psikoloğa git dedi orda koptum tartışma başladı

En azından uzakta yarabbi şükür der. Bulaşık gibi herif, her yerden ulaşıp manipule etmeye, suçlamaya falan başlamıştı.
Az önce uyandım ablasından yazmış ordan da engelledim. Yazdığı mesaja bak. Artık etkilenmiyorum aksine benikazanmak için değil ev için yalvardığını biliyorum çünkü. Tamam sen beni terk etmiş ol diyor hala yarışıyor benimle

Günaydın. Biz seninle kırgın olabiliriz, anlaşamıyor olabiliriz ama iletişimi koparmadık hiç. Bu şekilde engel mi koyacaksın bana...Birşey kazandın mi bana söyler misin. Yani tamam beni sen terketmiş ol ne kazanacağız ki oturup konusamadiktan sonra. Buna çok üzüldüm. Saygı sevgi duyduğum bir insanın bir araya gelip gel oturup konuşalım anlasamiyorsak canımız sağolsun güzellikle bitecekse bitsin dediğini duymadım bunu beklerdim. Senin kadar bende çok üzgünüm..Kaç gündür anlamsız boş geçiyor günlerim seninki de öyledir tahmin edebiliyorum. Dün ablamla sohbet ederken bile ağzımdan senin ismini söylüyorum ablama hitap ederken ... Biz kısa zamanda alıştık birbirimize. Ancak anlaşamıyorsak da ne yapabiliriz ki...iki insanın birbirini sevmesinden çok anlaşması uyum sağlamasına bakıyorum..Artık belli bir olgunluk seviyesine geldiğinde bunu çok iyi anlıyor insan. Kal sağlıcakla ben seni gerçekten sevdim bunu bil sadece.

Oha adam direkt manipule etmeye çalışmış. Bu konuda deneyimli demek. Cümleye gel. Yani azıcık dipte yalnız bir insan olsan kendinde hata arayacaksin. Benim şu an aşırı aklım başımda ki donemsel olarak mantik donemimdeyim ve alakası yok diyorum. Hiç suçlama adam kötü niyetli.
ay evet kendimi suçlu hissetmeye başladım resmen o yazdıkça neyse ki buradaki kızlardan yardım aldım

Helalllll 👏👏👏👏👏
Iyi demissin kardesim valla tebrik ederim lafi soyle engeli bas ahahaha adamin icine oturmustur
Psikolojik destege kendi ihtiyaci var ki yansitma yapıyor siz ihtiyac duysaniz zaten gidersiniz onu söylemesine gerek yok da once kendisi ana evinde asalak gibi yasamaktan bir siyrilsin sonra gelsin akil versin
Bir daha muhatap olma eger ortak tanidik varsa da evime goz dikti diye siz onun olumsuz yönlerini siralayin herkes sorunlu bi o akilli sanki
Evet iş yerinde soranlara evlenince benim evimde ve eski eşimin eşyalarıyla yaşamak istedi tek bi eşya bile almak istemedi bende kabul etmeyince ayrıldık dedim. Sağda solda eski eşim beni aldattı ondan ayrıldık diyen adam belki bana da iftira atar herkes bilsin sebebimi

Az önce uyandım ablasından yazmış ordan da engelledim. Yazdığı mesaja bak. Artık etkilenmiyorum aksine benikazanmak için değil ev için yalvardığını biliyorum çünkü. Tamam sen beni terk etmiş ol diyor hala yarışıyor benimle

Günaydın. Biz seninle kırgın olabiliriz, anlaşamıyor olabiliriz ama iletişimi koparmadık hiç. Bu şekilde engel mi koyacaksın bana...Birşey kazandın mi bana söyler misin. Yani tamam beni sen terketmiş ol ne kazanacağız ki oturup konusamadiktan sonra. Buna çok üzüldüm. Saygı sevgi duyduğum bir insanın bir araya gelip gel oturup konuşalım anlasamiyorsak canımız sağolsun güzellikle bitecekse bitsin dediğini duymadım bunu beklerdim. Senin kadar bende çok üzgünüm..Kaç gündür anlamsız boş geçiyor günlerim seninki de öyledir tahmin edebiliyorum. Dün ablamla sohbet ederken bile ağzımdan senin ismini söylüyorum ablama hitap ederken ... Biz kısa zamanda alıştık birbirimize. Ancak anlaşamıyorsak da ne yapabiliriz ki...iki insanın birbirini sevmesinden çok anlaşması uyum sağlamasına bakıyorum..Artık belli bir olgunluk seviyesine geldiğinde bunu çok iyi anlıyor insan. Kal sağlıcakla ben seni gerçekten sevdim bunu bil sadece.
En son silahı yeşil gözleri, onlarla böyle aşık aşık bakarak işi bitireceğini falan düşünüyor. Ciddi bir bulaşık bu adam. Tabi ki kolay bırakmayacak anne evinden kurtuluş biletini. Eski karısına nasıl caka satacak, bak ben buldum yerimi benim sırtım yere gelmez sen derdine yan kızım diye tabi şimdi.

Bence bosuna kendinizi enerjisinizi harcamissiniz...Bu kadar laf edip agzina koz verilmez bunlarin...Direkt iletisimi kesecektiniz usturuplu bi sekilde biz uygun degiliz ben dusunmuyorum sana bols sans dilerim bu kadar...Bu tip adamlar ne soylersen soyle uzerine bile alinmaz ve seni bu konusmalarini sagda solda anlatir, evime cokeceksin dedi vs seklinde...Bence bu konusmalariniz alt seviye olmus, karismdaki ne kadar cirkef olursa olsun ben onun seviyesine inmem sahsen.
Katılmıyorum. Böyle insanların suratına gerçekleri vuracaksın. Bu tipteki herifler kendilerini çok zeki karşısındaki kadını da aptal zannediyor.

En son silahı yeşil gözleri, onlarla böyle aşık aşık bakarak işi bitireceğini falan düşünüyor. Ciddi bir bulaşık bu adam. Tabi ki kolay bırakmayacak anne evinden kurtuluş biletini. Eski karısına nasıl caka satacak, bak ben buldum yerimi benim sırtım yere gelmez sen derdine yan kızım diye tabi şimdi.
Su yazdığına bakar mısın 😂 ruh halin hiç iyş değil bi psikolojik destek al üzülüyorum sana dedim

Sonra beni kaçırırlar bak benden söylemesi 😃😃 sen hala beni seviyorsun yazmıs hasbam

Hala iki guzel soz soyleyince yelkenleri suya indirecegini düşünüyor manipule etmeye çalışıyor ama tabii sen yer misin bunlari 🤣 hic cevap verme bundan sonra
Soranlara da paragöz oglumun evime goz dikti bedavaya kendine baktirmak istiyor ben de engelledim dersin yani bazen uyusamadik anlasamadik demek daha ılımlı ve mantıklı olsa da artik bazi insanlara kendisi gibi davranmak gerektigini düşünüyorum yani salon kadini cizgimizi bunu hak edene verelim baktik is zivanadan cikti mi biz de cadi oluveririz 🤣👏

Son mesajinin meali bence su: senin gibi evi olan birinin evine cantami alip gelecektim ne guzel, ramak kalmisti ailemle yasamaktan kurtulmaya belki ikna olursun az guzel soz soyleyeyim yoksa sen gibi enayiyi bidaha nerde bulacam

Son mesajinin meali bence su: senin gibi evi olan birinin evine cantami alip gelecektim ne guzel, ramak kalmisti ailemle yasamaktan kurtulmaya belki ikna olursun az guzel soz soyleyeyim yoksa sen gibi enayiyi bidaha nerde bulacam
Aynen öyle canım kız kardeşim de yanımdaydı hala duygu kasıp seni kandırmaya çalışıyor eve yerleşmeye çok az kaldı sana güvenip velayeti de almıs oğlunun zorluyor su an dedi. Bende kendisine mesaj attım su an bana dubleks villa alsan altıma BMW çeksen istemiyorum sen sorumluluk alamayan bi adamsın benzaten sorımsuz bi adamdan boşandım bide senle uğraşamam dedim tabi lafın altında kalır mı paşamız benim gibisini zor bulursun iki lafı bi araya getirmeyenlerle konuşursun artık dedi. Senin tek özelliğin de ağzının iyi laf yapmasıymış zaten ama artık yemiyorum dedim 😂😂😂😂

Aynen öyle canım kız kardeşim de yanımdaydı hala duygu kasıp seni kandırmaya çalışıyor eve yerleşmeye çok az kaldı sana güvenip velayeti de almıs oğlunun zorluyor su an dedi. Bende kendisine mesaj attım su an bana dubleks villa alsan altıma BMW çeksen istemiyorum sen sorumluluk alamayan bi adamsın benzaten sorımsuz bi adamdan boşandım bide senle uğraşamam dedim tabi lafın altında kalır mı paşamız benim gibisini zor bulursun iki lafı bi araya getirmeyenlerle konuşursun artık dedi. Senin tek özelliğin de ağzının iyi laf yapmasıymış zaten ama artık yemiyorum dedim 😂😂😂😂
Laf lazım olsa papağan alırız, ağzı iki laf yapıyor diye herif mi beslicez evde?

fazla yuzgoz oluyorsunuz bu ne liseliler gibi

Ağız dalaşına girmeyin. Bitti gitti tamam böyle saçma yazışmalara girmeye gerek yok. Ergen ayrılığı gibi, biraz yaşının gerektirdiği gibi davransın.

Ama konu sahibi sizde çok uzatıyorsunuz. Engelledkten sonra hala ordan burdan yazıyorsa altınıza bilmem ne marka araba çekse bile olmayacağını söylemeniz yersiz. Gereksiz bir ağız dalaşına giriyorsunuz. Gerek yok. Bitmiş bir şey için uzattıkça uzatmaya gerek yok.
Onu yazdı bunu yazdı diye cevap vermeyin artık. Hala irtibatta kalmanız çocukça

X