Bayrama kadar 5 kılo verecegım..kararlı olanları goreyım :)

kızlar dışarda işlerim vardı şimdi geldim eve oruç tutmuyorum ve hiçççç bişey yemedim... çook merak edip tartıldım veeeee
68.900 desem :82:
birden bu kadar düşmesinin sebeb adetim bitti. vücudumdaki şişlik gitti sanırım ... ama dün yemedim doğru düzgün bişey sinirimden :KK53::KK53:
neyse işte benden böyle havadisler acayip mutluyummmm:KK16:

kızlar dışarda işlerim vardı şimdi geldim eve oruç tutmuyorum ve hiçççç bişey yemedim... çook merak edip tartıldım veeeee
68.900 desem :82:
birden bu kadar düşmesinin sebeb adetim bitti. vücudumdaki şişlik gitti sanırım ... ama dün yemedim doğru düzgün bişey sinirimden :KK53::KK53:
neyse işte benden böyle havadisler acayip mutluyummmm:KK16:

Tebrik ederim :) inşallah böyle devam eder :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay canlarim iki gun net yoktu evde diyetten koptum misafir vs spor da yapmadim ve 200 gram geri aldim hemen :) demek neymis hic birakmamak lazimmis ya da diyete ara verdiysen de abartmamak lazimmis :) bu arada boyum 167 1 eylul e kadar 58 kilo olmak istiyorum

1.5 kilo verdim çok şükür. Iki haftadır kaldı hafta 2 kilo verirsen bu iş tamamdır kızlar 😎

Ay canlarim iki gun net yoktu evde diyetten koptum misafir vs spor da yapmadim ve 200 gram geri aldim hemen :) demek neymis hic birakmamak lazimmis ya da diyete ara verdiysen de abartmamak lazimmis :) bu arada boyum 167 1 eylul e kadar 58 kilo olmak istiyorum

Benim boyum da seninkine yakın 165-67 arası bir şey. Ama ben 55 olsam daha iyi :KK66:

Iyi vermissin tebrikler :) neler yapiyorsun diyet, spor ?

Aslında düşününce ben 2 gündür doğru düzgün diyet yapıyorum. İşte 2 günde 300 gram vereim. Diğer 200 gramı tae bo'ya borçluyum ama şimdi ikisi bir arada devam edecek :KK66: inşallah 6ani. Planlarım o yönde. :) bi de düzenli callanetics yapıyorum. Ama o kilo verdirmiyor zaten sadece sıkılaştırıyor :)

X