Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Beabeauty biotin+kafein saç bakım suyu(düzleştirirken yakmayan formül)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

asminreina

dersim62
Pro Üye
5 Temmuz 2010
3.269
1.048
Merhaba kızlar.
Saçlarımı sürekli düzleştirici yaptıgım için uzatamazdım. Hep ucları yanar ve kırılır kestirirdim. Arkadaş bir tane urun söyledi ama bana pahalı geldi o yüzden arastırdım ve beabeauty marka aldım gratisten. Üzerinde biotin ve kafein yazan olanı aldım. İki çeşidi daha var. Keratin olanı istedim aslında ama yoktu bunu aldım. Ve saclarımı 230 da duzlestırmeme ragmen ucları yanmıyor. Şaçlarım hızlı uzuyor. Biotin zaten sac ve tırnak bakımında çok etkili oldugu için faydasını çok gördüm. Öğretmenim ve ıkı yada üç güne bir saç düzleştirmeme ragmen yanmıyor.
Şuanda gratiste %50 indirimde ve 15 tl den 7.5 tl ye düştü. Şiddetle tavsiye ederim ama kullanırken diplere çok sıkmayın daha çok uçlara sıkın. Diplere çok sıktıgında ıkı günde yağlanıyor.
Reklam amaçlı konu açmadım. Sadece faydasını gördüm herkes faydalansın istedim. Bunun yanında şampuanda farmasi ısırgan otlu kullanıyorum 2.5 senedir. İlk başta saçtaki kimyasalları attığı için kepek yapıyor olarak algılanıyor ama kepek değil. Saçtaki kimyasal şampuan kalıntılarını atıyor.
Ben saç uzatmamaktan çok muzdariptim ama bu iki ürün hem fiyat olarak uygun. Hemde çok etkili.

X