Bebeği saç kurutma makinesi sesi ile uyuyan var mı ?

benim kızımda hem kolik hemde 1.derece gazlı ,süper hiperaktif bebekti:KK52:
6 ay boyunca hiç bir şekilde ne uyudu nede emdi:KK52:
tek yaptıgı şey aglamaktı
saç kurutmasıyla işte biraz susuyodu ,o azcık susması bile bize yeterdi emin olun çaresizlik mahvetmişti bizi:KK52:
misafirlige bile gitsek yanımda taşıyodum
alışkanlık yapmıştı artık ama 1 yaşına gelince istemedi çok şükür
neyse o günler geldi geçti kızım büyüdümü 5 yaşına geldi ,evt böylede çocuk büyüyomuş
sabırlı olun geçicektir süre vermicem ama geçiçi bir dönem
şimdi benim için dua edin ikinci bebegim sakin ve uslu olur inş.:18:
Bebeğim 10 gün sonra 3 aylık olacak.Doğduğu günden beri ağlıyor. Uyanıkken hep huzursuz ağlamaklı memnuniyetsiz.Çığlık çığlığa ağlayana kadar oyalamaya çalışıyoruz ki uyutmalım.O ağlayınca sallamaya başlıyoruz o zaman susuyor ve uyuyor.Doğduğundan beri de fön makinesi kullanıyoruz.Kısır döngü içindeyiz.Bebeğim gülecek mi acaba bir gün?

Bebeğim 10 gün sonra 3 aylık olacak.Doğduğu günden beri ağlıyor. Uyanıkken hep huzursuz ağlamaklı memnuniyetsiz.Çığlık çığlığa ağlayana kadar oyalamaya çalışıyoruz ki uyutmalım.O ağlayınca sallamaya başlıyoruz o zaman susuyor ve uyuyor.Doğduğundan beri de fön makinesi kullanıyoruz.Kısır döngü içindeyiz.Bebeğim gülecek mi acaba bir gün?
allah kolaylık versin canım evt zor
kızım okadar zor bi bebekti ikinci çocuga cesaret edememiştim
uyumak yoktu emmek yok sadece aglardı
kıızımın bebekligi ile tek hatırladıgım o agıtları :KK43:
ama sabırlı olun geçiçi bu dönem ben de hiç geçmicek bebegim nnezaman konuşacak nezaman gülecek nezaman annecim dicek diye çoookk bekledim
ama şükürler olsun 5.5 yaşına geldi ve okadar sakin ve uyumlu bi kızım varki
çok şükür anne emek verdiyse şimdi meyvesini yiyecek
ama sabırlı olun inş. geçiecek annecimmm diyecegi gün yakın
sonra geçmişe dönüp bakacaksınız nasıl büyüdü benim yavrum diye
allah kolaylık versin

X