Bebeğim 32+4 günlük hareketleri ya azaldı yada büyüdüğü için fazla hareket edecek yeri kalmadı ama korkuyorum ???

ozqeckr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2023
26
3
Bebeğim büyüdüğü için hareketleri azalmış olabilirmi gündüz azda olsa 1 2 hafta önce bazen hisseder gibi oluyordum hareketlerini gece olana kadar içim içimi yiyor son 2 3 gündür gece yatınca sol tarafıma eskisi kadar tepkili ve fazla hissetmesemde hissediyorum yine hareketlerini birde şu sıralar beslenme alışkanlıklarımı iyice koyverdim önceden midem bulanıyor canim istemiyor diye diye resmen bisey yiyemiyordum şimdi abur cubur ne bulursam yemeye başladım yerken bazen oturup ağlaya ağlaya yedigim oluyor ama canim istiyor elimde değil kendime engel olamıyorum yemiyecem diyorum yiyorum hamile kaldigimdada kilom vardı zaten herseyi yiyebildigim için artık bazen gebe olduğumu unutur hale geldim pazartesi kontrolüm var nst ye giricem doktoruma söylesemmi bu durumumu resmen psikolojim bozulmaya başladı gecede karnimin uzerine yatacam diye fazla uyuyamiyorum zaten ? 😭

Hareketlerde azalma varsa mutlaka doktorunuza bilgi verin. Hareket azalması iyi bir şey değil çünkü. Ve lütfen yeme alışkanlıklarınızı düzeltin. İçinizde bir can var. Onun sağlığını düşünün .

Hareketlerinin azaldığını düşünüyorsanız acilde gidin. Yediğinizde, dinlendiğinizde arttığını hissetmeniz gerekir. İnsan stresliyken ayırt edemiyor kadın doğum uzmanı olan bir acile gidin içiniz rahatlasın en azından.

X