bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

hulyabaskurt

Seni Bekliyoruz PAŞAMM:)
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
1.874
24
bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum az kaldı değilmi benimde karnımda bir bebek olacak değilmi benimde elleri pamuk pamuk ayakları cılız cennet kokusu olan bebeğim olacak değilmi... şimdi bu topiği acıyorum cunku bugunden itibaren baslıyorum gün gün senı yazmaya ve baslıyorum

- 29 ağustos 2011 pazartesi günü son bır kez tahlile gidiyorum b12 vitaminim yerındemı sana hamıle kalabılırmıyım onu öğrenmeye ve ben sana hazırlanıyorum hem kalben hem bedenen... ben bır daha bebek kaybetmek istemedıgım için tüm önlemlerımı almak istiyorum ve bana gelmenı cok istiyorum:emir_bebek:...

bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum az kaldı değilmi benimde karnımda bir bebek olacak değilmi benimde elleri pamuk pamuk ayakları cılız cennet kokusu olan bebeğim olacak değilmi... şimdi bu topiği acıyorum cunku bugunden itibaren baslıyorum gün gün senı yazmaya ve baslıyorum

- 29 ağustos 2011 pazartesi günü son bır kez tahlile gidiyorum b12 vitaminim yerındemı sana hamıle kalabılırmıyım onu öğrenmeye ve ben sana hazırlanıyorum hem kalben hem bedenen... ben bır daha bebek kaybetmek istemedıgım için tüm önlemlerımı almak istiyorum ve bana gelmenı cok istiyorum:emir_bebek:...

inşallah cnm allah gönlüne göre verir sende hamileliği tadarsın :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah hayırlısıyla tüm isteyen anne adayları gibi sen de sağlıkla kavuşursun bebeğine, okurken gözlerim doldu, kendi kaybım aklıma geldi ve şükrettim Allah'ıma tekrar hamileyim diye. inşallah bu sefer sağlıkla gelir bebeklerimiz.. dualarımız seninle ve tüm isteyen arkadaşlarla.

inşallah hayırlısıyla tüm isteyen anne adayları gibi sen de sağlıkla kavuşursun bebeğine, okurken gözlerim doldu, kendi kaybım aklıma geldi ve şükrettim Allah'ıma tekrar hamileyim diye. inşallah bu sefer sağlıkla gelir bebeklerimiz.. dualarımız seninle ve tüm isteyen arkadaşlarla.

Rabbim kucağına almayı sağlık ile doğmasını nasip etsin insallah canım insallah hayırlı evlat olur bebişin... ben hastenelere alıskın değilken okdr zor gunler yasadım kötü doktorlara cattım buz gibi odada elimi kolumu baglayıp saatlerce benı beklettıler piskolojım yıkılmıs bıtmısti ama cok şükür eşim topladı beni ALLAH razı olsun hayatta hıcbırseyın benden önemlı olmadgnı gösterdi ve şimdi doktora git yenıden deneyelım belkı bır umut bır umut dıye dıye umudun peşine takıldım hayırlısı insallah saglıkla sıhattle olur ınsallah..:emir_bebek:

kendıme insanlara odama evime hayata kırgınım. isyan değil içimdeki ses kırgınlık ümidim vardı kucagıma gelecektın.. ve benım yavrum olacaktın kı daha zamanı değilmiş. doktor bey senın bana gelmenı daha uygun bulmuyor vıtamınlerım tam kanım pıhtılasma sorunu yokmus ama daha değil dedi anlamadım neden üzgünüm bi okadarda kırgın ve yorgun.. her gidişimde ümitle gittim o doktor kapısına her gidişde bu sefer olumlu olacak dedim bu sefer benım dedim olmadı yine olmadı gelmeye hazır değilmişsin daha baban cok istiyor senı herkesın eşi hamile cok cocuk seven baban sen gelmıyorsun dıye cocuk bile sevemıyor belkıde benı üzülecek diye... ağlamak istiyorum haykıra haykıra yapamıyorum.. senı özledim görmeden bıle senı özledım kokuna hasretım yumak ellerine ayaklarına usulca uyumana hasretım kuzum kız erkek ne farkeder sağlıklı ol o bana yeter. incim ol hayatdaşım ol bebeğim ol arkadaşım ol bana gel nolur hayırlı bır evlat ol insallah ama sağlıkla ve en ıyı zamanımda gel ne olur ağlatma anneni bana gel :KK59::KK59::KK59:

duygularını çok içten yazmışsın gözlerim doldu şu an. ne olur üzülme. her şey bizim için bir sınav. ileride İnşallah bebişlerini kucağına aldığın günlerde olacaktır.bizim burada bir kadın var eskiden hep düşük yaparmış. düşürdüğü bebeklerin sayısını bilmiyorum o kadar çok yani. ama o zamanın tedavileriyle bir kızı bir oğlu olmuş. şu an ikiside evlenecek yaştalar. diyeceğim o zamanın tıbbıyla bu başarıldıysa şimdiki tıpla -tabiiki önce Allahın iznniyle- mutlaka başarılır. bebeğinin gelmesinin bir süresi vardır. belki rabbim seni deniyordur bakalım sabredecekmisin diye. düşen bebekler için televizyonda sırat köprüsünden göbek bağıyla anne babasını cehennemden kurtaracağını söylemişti. sabredersen mükafatını ahirette alıcaksın. birde bu yönden düşün. lütfen umutsuzluğa kapılma. Allahtan ümit kesilmez. :KK31:

yorumunuz için cok tesekkur ederim her düşüğüm oldugunda ağlayamadım bile kayınvalıdem ne kdr duygusuzsun ben sabahlara kadar agladım demişti ben içimden hep dua ettım kımse duymadan sabır diledim verdi ama ınsan her seferınde guzel bır sey duymak ıstıyor bu sefer hazır hıssedıyorum yıne kötü haber oluyor evet buda benım sınavım belkıde zaten hep hayırlısı ve saglıklı olsun nsallah dıye dua edıyorum şöyle bır dusunuyorum eşimle cok ıyıyım parasal okdr sıkıntım yok karnım doyuyuor ac değilim acık değilim diyorum demekkı bebek yönünden denenıyorum deyıp sabredıyorum bakalım ama öyle kötü haberler duyunca yıkılıyorum dilimden tek bır söz cııkmıyor artık önce saglık sıhhat snra hayırlısı ıle olsun ınsallah...

bende hamıleyım dıye haykırmak ıstıyorum sayfalarca saatlerce kalp atısını duymak ıstıyorum büyümesını ızlemek istiyorum... :KK58:

yanımda herkes kalp atısını duyduk eşim heyecanlandı sunu dedi bunu yaptı ya ben önceden cocugu olmayanların yanında cocuk sevemezdım uzulecekler dıye bu dusuncesız ınsanlar şimdi benım karsımda ama ben o konuda dusuncesızlık yapmamıstım... içimi neden bu kadar acıtıyorlar

yarın zonguldak karaelmas araştırma hastanesıne delik deşik olmaya gidiyorum senın ıcın ama ben herseye razıyım yeterkı saglıklı ve hayırlı bır evlat ol şimdi annemı cok ıyı anlıyorum bır evlat ıcın can verılmeye razı oluyor ınsan dogdugunda halimi düşünemıyorum hele karnımda buyumeye basladıgında hıc düşünemıyorum... herhalde en ıyı annelerden olmak için can atıcam

bebeğim ben gittim doktora ve üç tüp benden kan alındı tabi babandanda bır tüp alındı ve kromozonlarımız yanı senın anlayacagın butun vucudumuz incelenecek bakalım neyimiz varmıs neyımız yokmus ve ınsallah kuzum cok sorunlu bırsey yoktur ve cok seyle karsılastım 7 yıldır hıc bebek kalmayan kadınlar yıllarca o kapılarda sıra bekleyenler halıme sükür ettim cunku bundan önce 3 kez hamıle çizgisini gördüm sonucu hüsranda olsa o tadı yaşadım demekkı bıryerlerde umudum ve şükredecek yerim var ıyıkı gitmişim o adımı atmısım oraya sana bır adım daha geldım :KK55:

bebeğim ben gittim doktora ve üç tüp benden kan alındı tabi babandanda bır tüp alındı ve kromozonlarımız yanı senın anlayacagın butun vucudumuz incelenecek bakalım neyimiz varmıs neyımız yokmus ve ınsallah kuzum cok sorunlu bırsey yoktur ve cok seyle karsılastım 7 yıldır hıc bebek kalmayan kadınlar yıllarca o kapılarda sıra bekleyenler halıme sükür ettim cunku bundan önce 3 kez hamıle çizgisini gördüm sonucu hüsranda olsa o tadı yaşadım demekkı bıryerlerde umudum ve şükredecek yerim var ıyıkı gitmişim o adımı atmısım oraya sana bır adım daha geldım :KK55:

Allah ne yazdıysa o olacak dimi. inşallah sana vatana millete ailene hayırlı olan bir evlat yazmıştır. bekle bebeği gelecek ben çok eminim allah ellerini açıp dua edenlerin dualarını geri çevirmez. bende çok korktum yumutalıklarımdan kistlerim yırtıldığı için ameliyat bile oldum. ağladım. allaha şükürler olsun ondada varmış bir hayır. şimdi iyiyim. allah senide iyi etsin.

Allah ne yazdıysa o olacak dimi. inşallah sana vatana millete ailene hayırlı olan bir evlat yazmıştır. bekle bebeği gelecek ben çok eminim allah ellerini açıp dua edenlerin dualarını geri çevirmez. bende çok korktum yumutalıklarımdan kistlerim yırtıldığı için ameliyat bile oldum. ağladım. allaha şükürler olsun ondada varmış bir hayır. şimdi iyiyim. allah senide iyi etsin.

her şerde bir hayır. her hayırdada bir şer vardır. cok dogru bu cumle herseyde vardır bı hayır dıyorum artık ve duacıyım RABBIME sağlıgımız sıhatımız yerınde YARADANIM her gönülden hayırlısı ile isteyene versın insallah... her anne olmak ısteyene hayırlı evlat versın insallah... sizede gecmıs olsunn

ay canım ağlatın beni anlarım bebek özlemi nedr die onu hayal etmeyi derdimi deştin bu yolda çok mücadele verdim herşey normal çıkarken olmadı aşılama ypok tüp yok varikosel yok eşimin değerler sıfıra inmişti 2 boş gebelik hüsran hüsran kafamı topladım sakinleştici kulanmıştım resim atölyesi açtım spora gittim herkes bu ay çocuk yap die tutrdu bende eşimden yumurtlama monütörü istedim o ay çalışmamaıza ve çok yoğun geçmesine ramen oldu şimdi kan sulandırı oluyorum 5 aylığız ve hala inanamıyoruz olucana pes etme derim canım inşşlah gelcek seninde meleğinn annesii dualarım seninle:)

offf ağlattın beni kız:KK43: ne kadar duygulu içten yazmışın mahvoldum ya..Rabbim hamilelerin dualarını kabul edermiş inşallah sağ salim bir bebek dünyaya getirirsin Allahın izniyle çok içten istedim Cenabı Allah kalbine gönlüne göre versin canım benim:KK71:

dun aksam olan biten stresimizi attık :) babanla oynadık eğlendık bı arkadasın nişanı vardı orkestralı cok eğlendık bız cok iyi bi çiftiz sende gel 3lü olalım olurmu kuzum :) ama hayırlısı ıle sağlıkla gel hayırlı zamanda en guzel dönemımızde gel gelkı ne kadar mutlu bır aile oldugumuzu görelim ve herkes babanla bıze hayran tüm hayranlıgımızı sana verelım olurmu kuzum... senı görmeden bile sevebılıyorum... babanıda cok sevıyorum onsuz duramıyorum :) :KK69:

ay canım ağlatın beni anlarım bebek özlemi nedr die onu hayal etmeyi derdimi deştin bu yolda çok mücadele verdim herşey normal çıkarken olmadı aşılama ypok tüp yok varikosel yok eşimin değerler sıfıra inmişti 2 boş gebelik hüsran hüsran kafamı topladım sakinleştici kulanmıştım resim atölyesi açtım spora gittim herkes bu ay çocuk yap die tutrdu bende eşimden yumurtlama monütörü istedim o ay çalışmamaıza ve çok yoğun geçmesine ramen oldu şimdi kan sulandırı oluyorum 5 aylığız ve hala inanamıyoruz olucana pes etme derim canım inşşlah gelcek seninde meleğinn annesii dualarım seninle:)

ALLAH ım size bagıslasın yavrunuzu insallah içimden gelenlerı buraya dökmekle cok iyi yapmışım çünkü içimde stres denen sey kalmadı cok şükür olur ALLAHın izniyle insallah darısı o ışığı kaybedip umudu olmayanların caresiz kalanların basına insallah. insallah her gönğülden isteyen bebek sahibi olur dua edın benım için :)

offf ağlattın beni kız:KK43: ne kadar duygulu içten yazmışın mahvoldum ya..Rabbim hamilelerin dualarını kabul edermiş inşallah sağ salim bir bebek dünyaya getirirsin Allahın izniyle çok içten istedim Cenabı Allah kalbine gönlüne göre versin canım benim:KK71:

duan için ALLAH razı olsun insallah saglıkla kucagınıza almak nasip olur darısıda basıma ınsallah :)

sonuclarım cıkmadı tatlı kuzum cennet kokulum.. kafeme basladım yenı dönemde hayırlı olsun ınsallah herseyımız... sonuclarımı takıp edıyorum ama 3 hafta olmasına ragmen cıkmadı nedendır acaba merk ettım .. babanın başından biraz olaylar geçti mutsuz bugunlerde yasin amcan bı arkadasına koruyayım derken sopa yemiş ve o sırada babanda ordaymış ayırayım derken onada yumruk atmıslar amcan ile baban dağılmış bı sekılde geldıler eve kan revan içinde cok üzüldüm babanda pek hasar yok sadece burnunda bıraz yara ve şişlik amcanın dişi falan kırılmıs baban hala cok üzülüyorum olay olalı ıkıncı hafta olcak nerdeyse ama unutamadı adamların abılerı polismiş dokunamadıkca gece uyuyamıyor yoksa dünyayı dar ederdi kardeşine bunu yaptılar dıye etseydi keşke. dun aksam 10 gibi geldı baban üzgün beklerken uyumusum uyandım midem bulanıyor dedim uyudum yemek hazırlamıstım yemiş yattı yanıma uyandırdı benı destek ol dedi adamları dövmek istiyor yanı dövdürmek uğrasma dedim destekcım ol dıyor butun arkadaslarım bu konuda yanlız bıraktı senn yanımda ol dıyolar sölesene kuzum babanı kurda çakala nasıl yem edebılırım ki bu sabah işe gelınce mesaj attım yuvamızda huzurla yaşayalım bosver dedim bakalım ne yapacak bilmiyorum... butunn hayatımıza yansıdı bu olay artık bitsede kurtulsak bebeğim sen gelsen bıze renk versen ve ben hasta olmadım tam 5 gun gectı ama bırsey yok yanı sen yoksun bılıyorum öylesıne bır gecıkme bu pürüz bı vucudum var ve ben istesemde sana kavusamıyorum doktorlardan onay alamadıkca sağlıkla huzurla gel yazılarla değil senınle konusarak dertleseyım bebeğim sen de ol yuvamızda sıcacık olsun ısıt bızı bızde senı ısıtalım hıc üşümesin içerisi baban neşeli hallerle senı sevsın en cokda onu ıstıyorum onu cok sev emı ısıt onun ıcını yumağımı pamuk ellerınle ısıt. bi oyuncak aldım sana cok şirin bı köpek bızımle uyuyor şimdi yastıgımızda oda var sen gel senın olsun onunla uyursun ben işe gelınce kokumu verıyorum ona şimdi sende bızı kokla dıye senı görmeden bile sevebılıyorumm yavrumm... hayırlısı ile sağlıkla gell..

X