Bebek Beslenmesi Bebeğim ne emiyo ne biberon alıyo

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Guldenizes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
121
69
25
10 buçuk aylık bebeğim var 2 haftadir meme reddi yaşıyoruz duzenli bi şekilde emmediği için sütüm çok çok azaldi bizde destek için hipp marka mama aldik ilk defa içecek bu arada . Biberondan bisey emmeyi bilmediginden mi bilmiyorum asla icmiyo tadina bakiyo birakiyo ne yapacağimi sasirdim gercekten çok canım sıkkın bi akıl verebilir misiniz

benim kızımdan 8 aylıkken tamamıyla bıraktı mamayı asla yemiyordu. Bende komple ek gıdaya geçtim.. peki istemiyorsa sizde sadece ek gida dusunmediniz mi sizin ki daha büyük birde

benim kızımdan 8 aylıkken tamamıyla bıraktı mamayı asla yemiyordu. Bende komple ek gıdaya geçtim.. peki istemiyorsa sizde sadece ek gida dusunmediniz mi sizin ki daha büyük birde
Tabiki son çare o ama zaten zayıf bi bebek bi de emmeyi birakip mamada almazsa iyice gerilemesinden korkuyorum 10 aylik ve 8.700 küsürdü kilosu en son

Tabiki son çare o ama zaten zayıf bi bebek bi de emmeyi birakip mamada almazsa iyice gerilemesinden korkuyorum 10 aylik ve 8.700 küsürdü kilosu en son

kilo aldirici mamalar yaparsınız akşam yatarken. Mama da pek yaramamış gibi zaten:) Bence siz yönelin ben ek gıdada daha çok rahatlamistim. şuan nasıl yaptıklarınızı yemiyor mu

Ek gıda da fena değil sevdiği şeyleri yiyo ama çok seçici maalesef sevdigi seyi bi daha ki sefer sevmeyebiliyo vallahi çok bunaldim ve yoruldum yemediği zaman gercekten çok kotu oluyorum

Ek gıda da fena değil sevdiği şeyleri yiyo ama çok seçici maalesef sevdigi seyi bi daha ki sefer sevmeyebiliyo vallahi çok bunaldim ve yoruldum yemediği zaman gercekten çok kotu oluyorum

Kızım 2 yaşına geldi hala seçiyor bende çok yoruldum ama yine ısrarla yapip koyuyorum önüne elbet yiyecek. Her gun insgtamda değişik tarifler bulmaya calisiyorum. bir çok uzmanı dinledim eğer bir kaç kaşık yiyorsa o ona yetiyor diyor. Bende bir kaşık yese bile mutlu oluyorum napim. annelik zor iş 🥲

Kızım 2 yaşına geldi hala seçiyor bende çok yoruldum ama yine ısrarla yapip koyuyorum önüne elbet yiyecek. Her gun insgtamda değişik tarifler bulmaya calisiyorum. bir çok uzmanı dinledim eğer bir kaç kaşık yiyorsa o ona yetiyor diyor. Bende bir kaşık yese bile mutlu oluyorum napim. annelik zor iş 🥲
Haklisiniz gercekten oyle buna şükür ne diyelim elimden bişey gelmiyo maalesef bende ne yapacagimi bilemiyorum

Biberonla veriyorum suyu
Pipetli sulukla veriyorum ben suyu öyle içiyor 7 aylikdan beri . Korktum biberon vermeye emmeyi bırakır diye. Belki eğlenceli gelebilir . Hatta kendi tutup icebilsin diye kulplu olanlarda var deneyin. Kefir ayran yada portakal sıkıp kulplu olan pipetli sulugu eline veriyorum kendi içiyor.

X