Bebeğim sürekli bağırıyor

leialila37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
167
295
Bebeğim altı buçuk aylık oldu henüz dişleri çıkmadı ama elleri devamlı ağzında diş etleri de şişmiş gördüğüm kadarıyla diş çıkarmaya yakın bir dönemde. Dişleri zorluyor da canı mı yanıyor yoksa büyüdükçe huy mu değiştiriyor bilmiyorum ama devamlı bağırıyor. Özellikle son bir haftadır her şeye bağırıyor. Ek gıdaya başlamıştık ilk günler gayet güzeldi kaç gündür mama sandalyesinde durmak istemediği için bas bas bağırıyor ne yemek görüyor gözü ne başka bir şey. Altını alırken üstünü giydirirken oyun oynarken gün içinde rutin yaptığımız ne varsa hepsinden o kadar çabuk sıkılıyor ki ne yapacağımı şaşırdım. Oyuncaklarla oynatıyorum bi süre sonra sıkılıp bağırıp çağırıyor kucağıma alıp dolaştırana kadar susmuyor. Bir süre sonra ondan da sıkılıyor. Uyuturken de aynı şekilde sadece kucağımda uyuyor onda da ayakta olacağım öyle sallayacağım oturursam yine çığlık kıyamet. Bu bir dönem mi böyle şeyler yaşamamız normal mi dişleri yüzünden mi böyledir ya da tecrübe eden var mı? Bazen çok zor tahammül edebiliyorum geçecek mi bu süreç?

Bağırıp agliyormu 5bucuk aylik bizdede son 3-4 gündür var bu uykuyada dalamıyor uyuşmadıkça daha çok sinirleniyor emerek uyuyor emmeyi bile bırakıyor agliyor sürekli bi uyuma isteği var ama uyuyamıyor dış dedik biz ama bilemiyorum

Kan değerlerine bi baktırın dilerseniz. Gününüz nasıl geçer? Dışarı çıkar mısınız? Uykuları düzenli midir? D vitamini ve demir takviyesini düzenli verir misiniz?

X