Bebeğim sürekli emmek istiyor

yasemnunlu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
2
1
27
Merhaba arkadaşlar 11 günlük bebeğim var süt verdikten sonra gazını çıkarmaya çalışınca 5 dkka da tekrar emmek istiyor yatağa bı turlu koyamıyorum koyduğunda kusuyor sürekli emmek istiyor var mı bu durumu yaşayan anneler 😓😓😓zaten adapte olamadım anneliğe bide bu sorun iyice yordu beni😭

Merhaba arkadaşlar 11 günlük bebeğim var süt verdikten sonra gazını çıkarmaya çalışınca 5 dkka da tekrar emmek istiyor yatağa bı turlu koyamıyorum koyduğunda kusuyor sürekli emmek istiyor var mı bu durumu yaşayan anneler 😓😓😓zaten adapte olamadım anneliğe bide bu sorun iyice yordu beni😭
Sütünüzü sağıp baktınız mı hiç yoğunluğu nasıl? Badem yiyin yağlandırıyor sütü. Protein ağırlıklı şeyler yiyin. Benim oğlum da yenidoğanken çok emmek isterdi

Merhaba Şuan aynı durumu yaşıyorum siz nasıl bir yol izlemiştiniz

Merhaba Şuan aynı durumu yaşıyorum siz nasıl bir yol izlemiştiniz
Yatağına koymayın kucaginizda uyutun memenizi ,onun kokusunu istiyor. Çünkü tek tanıdık koku o . Doğduğunu anladığında dünyaya adapte olduğunda buda 3 ay gibi bir süre bütün bebekler anne kucağını ve memesini ister. Üşüdügünde korktugunda aciktiginda gazı olduğunda terlediginde başka sakinlesmez. Sizde bu durumu kabul etmelisiniz. O yavru sizin bir parçaniz ve sizssiz olamıyor. 3 ay yaka iğnesi gibi gak dese guk dese gece gündüz kucaginizda emzirin. Sonra siz bebeğe bebek dünyaya alışınca herşey daha kolay oluyor.

Merhabalar, benim de bebeğim 1 aylık oldu. Sürekli emmek istiyor, emmediği zaman da ağlıyor. Çok nadir sakin duruyor. Gündüzleri de az uyur oldu 2-3 saat anca , koltuğa yapışıp kalıyorum, dizi film açıyorum artık emzirirken. Sizinkiler de öyle mi?

X