Bebeğimi sütten kesiyorum yardımcı olur musunuz?

1 yaşa kadar emzirmiş olmak gayet iyi bence, çok zorlandım diyip baştan mamaya geçen arkadaşlarım var o yüzden hiç suçluluk hissetmeyeceğim, elimizden geleni yapıyoruz. Önceden en az 2 yaşa kadar emziririm diye düşünüyordum ama çok zorlanmaya başladım, şimdi üzerime çullanıp bi değişik emmek istiyor memelerimi çekiştirip duruyor, hele bir de diş çıkarınca ısırıp duracak. Bütün gece memeler açıkta kaç kere üşüttüm, biz de aynı bütün gece ağızda, o uyuyor ben uyuyamıyorum doğru düzgün. Umarım çok zorlanmadan bırakır, öyle memeye bir şey sürüp tiksindirme olayını yapmak istemiyorum güzel bi şekilde bıraksın istiyorum. Şu an gündüz ne sıklıkta emiyor acaba? Ek gıdada nasılsınız bir de?
Gündüz 15dk da bir emiyor, sabah kahvaltıısını iyi yapıyor öğlen mevyeli yoğurt yiyor aksam yemeğini bizimle yiyor şükür iyi

Ama zaten ilk gece emmesi kesilir ki 7 ila 10 aylıkken.
Ben 10 bucuk aylıkken kesmiştim

Bence gece emmesini kesin
Blekı boylelıkle bıle rahat edersiniz, gündüz emmeye devam edersiniz iki yaşa kadar emzirme şevkini bulmuş olursunuz fılan
İşte ben de kesmisken tam keseyim kafasındayım sonra yine ugrasıcam😥

Gündüz 15dk da bir emiyor, sabah kahvaltıısını iyi yapıyor öğlen mevyeli yoğurt yiyor aksam yemeğini bizimle yiyor şükür iyi
Seninki bağımlı, sigara tiryakiliği gibi, oyalanacağı şeyler bulman lazım ya da cinnet geçirmesini göze alıp en erken 1 saat arayla vermeye başlayacaksın 15dakikada bir ne yaaaa, allah sabır versin, yara olmuştur göğüslerin

Seninki bağımlı, sigara tiryakiliği gibi, oyalanacağı şeyler bulman lazım ya da cinnet geçirmesini göze alıp en erken 1 saat arayla vermeye başlayacaksın 15dakikada bir ne yaaaa, allah sabır versin, yara olmuştur göğüslerin
Bir de tek göğüs emiyor harap oldu sağ göğsüm bugün kesicem insallah🙏

X