Bebeğimi sütten kesiyorum yardımcı olur musunuz?

1 yaş dolunca keseceğim.. işte keşke öyle olsa gece vermiyim diyorum ortalıgı yıkıyor sürekli ağzında istiyor
Bir arkadaşım nasıl ayirdi memeden onu söyleyeyim belki yaparsin yada yapmazsin.Annesinin ölum yil dönumuydu memeden birakan zamana denk geldi 2gunluk köye gitti çocugu kaynanasina birakti 1yaş bilmem kaç aylik.Çocuk anneannesiyle uyudu memeyi istememiş bile biliyor ninede meme yok aglamamış ama iyi uyumamış.😁
Arkadaşımda dönünce artik meme vermedi böylelikle memeden ayırdi.Oda senin gibi nasil yapicam çok agliyor birakmiyor diyordu.2 3gun falan uykuya dalmada biraz zorladı ama sonuç artık vermiyor.Geceleri kalkinca su veriyor bir sure sonra onuda keser.

Bir arkadaşım nasıl ayirdi memeden onu söyleyeyim belki yaparsin yada yapmazsin.Annesinin ölum yil dönumuydu memeden birakan zamana denk geldi 2gunluk köye gitti çocugu kaynanasina birakti 1yaş bilmem kaç aylik.Çocuk anneannesiyle uyudu memeyi istememiş bile biliyor ninede meme yok aglamamış ama iyi uyumamış.😁
Arkadaşımda dönünce artik meme vermedi böylelikle memeden ayırdi.Oda senin gibi nasil yapicam çok agliyor birakmiyor diyordu.2 3gun falan uykuya dalmada biraz zorladı ama sonuç artık vermiyor.Geceleri kalkinca su veriyor bir sure sonra onuda keser.
yavrum ya muhtemelen ben de böyle yapacağım bi anda keseceğim diğer türlü hic bırakmaz bakalım mart ayı bi gelsin😆

Ben kızınca oyun yapıyor 😆 oyalıyorum onu o sürekli tişörtümü açıyor bağırıyor 😥
Bazen aynen dediğinizi yapıyor kıyamıyorum hatta elini sokup karıştırıyor yada kafasını sokup açık ariyor. Ama birdaha bu duyguyu tadamayacagim için dayanamıyorum veriyorum. 3. Bebeğim ve ilk defa başardım emzirebilmeyi mucize gibi geliyor bana .

Bazen aynen dediğinizi yapıyor kıyamıyorum hatta elini sokup karıştırıyor yada kafasını sokup açık ariyor. Ama birdaha bu duyguyu tadamayacagim için dayanamıyorum veriyorum. 3. Bebeğim ve ilk defa başardım emzirebilmeyi mucize bana göre.
Ben emzirmeyi sevemedim bir türlü 1 yaş yeterli zaten dr ilk 6 ay önemli diyor yemesi içmesi baya iyi yalandan emiyor 🥲 umarım bırakır🫶🏼

Kızlar konu güncel 1 yasındayız her saniye memede.. bunaldım.. yemesi gayet iyi nasıl bıraktırabilirim sütten kesenler yardımcı olur musunuz?

Benim bebis 21 aylik. Memeye sirke biber vs surup biraktirmayi dusunuyorum. Simdiden de soyluyorum memede sut bitecek artik falan diye.

Memeden kesenler ilk etapta geceleri ne verdiniz su mu? Yoksa pıspıslayıp uyuttunuz mu

Bu konuyu takipteyim, maksimum 1,5 yaşına kadar emzirmek istiyorum. Oğlum 7 aylık memeye çok düşkün, memede uyuyor, çok zorlanacağız sanırım. Bunaldım emzirmekten ☹️

Bu konuyu takipteyim, maksimum 1,5 yaşına kadar emzirmek istiyorum. Oğlum 7 aylık memeye çok düşkün, memede uyuyor, çok zorlanacağız sanırım. Bunaldım emzirmekten ☹️
Ben de öyle inanır mısın bu gece full agzındaydı meme bir de beni yargılıyorlar vay efendim küçük neden emzirmiyorsun bilmeden boş konuşanlara sinir oluyorum

Ben de öyle inanır mısın bu gece full agzındaydı meme bir de beni yargılıyorlar vay efendim küçük neden emzirmiyorsun bilmeden boş konuşanlara sinir oluyorum
1 yaşa kadar emzirmiş olmak gayet iyi bence, çok zorlandım diyip baştan mamaya geçen arkadaşlarım var o yüzden hiç suçluluk hissetmeyeceğim, elimizden geleni yapıyoruz. Önceden en az 2 yaşa kadar emziririm diye düşünüyordum ama çok zorlanmaya başladım, şimdi üzerime çullanıp bi değişik emmek istiyor memelerimi çekiştirip duruyor, hele bir de diş çıkarınca ısırıp duracak. Bütün gece memeler açıkta kaç kere üşüttüm, biz de aynı bütün gece ağızda, o uyuyor ben uyuyamıyorum doğru düzgün. Umarım çok zorlanmadan bırakır, öyle memeye bir şey sürüp tiksindirme olayını yapmak istemiyorum güzel bi şekilde bıraksın istiyorum. Şu an gündüz ne sıklıkta emiyor acaba? Ek gıdada nasılsınız bir de?

Bebekler dis cikarma doneminde ve eger hastalarsa memeye daha cok düşüyorlar. Bir donem benim oglus da ayni sizin gibiydi asiri asiri memeye duskundu. Ama buyudukce azaliyor. Su an 21 aylik, sabah oglen ve aksam emiyor. Biraktiracagim ama yakinda ben.

Memeden kesenler ilk etapta geceleri ne verdiniz su mu? Yoksa pıspıslayıp uyuttunuz mu
Ama zaten ilk gece emmesi kesilir ki 7 ila 10 aylıkken.
Ben 10 bucuk aylıkken kesmiştim

Bence gece emmesini kesin
Blekı boylelıkle bıle rahat edersiniz, gündüz emmeye devam edersiniz iki yaşa kadar emzirme şevkini bulmuş olursunuz fılan

X