Bebeğimin alnında doğum lekesi var

Benim oğlumun da dudağının üstünde ve alnında var.1 yaşına kadar geçeceğini söyledi dr.Şarap rengi olanlar kalıcı oluyormuş.

işte bende bundan korkuyorum
acaba bizimki şarap lekesimi diye
çünkü şarap lekesi bebeğin yaşı ilrledikçe
kabarıp rengi koyulaşıyormuş
inşallah ondan değildir.

canım zamanla gecer..benım kızımdada minicik bir leke var..cogu ınsan farketmıyor bıle..zamanla gecıyor o lekeelr..gecmez olursa plastık cerrahlar cok küçük bir operasyonla yok ediyorlar olekeyi..takma kafana..baska saglık sorunu olmasında..

canım zamanla gecer..benım kızımdada minicik bir leke var..cogu ınsan farketmıyor bıle..zamanla gecıyor o lekeelr..gecmez olursa plastık cerrahlar cok küçük bir operasyonla yok ediyorlar olekeyi..takma kafana..baska saglık sorunu olmasında

20 gün önce doğum yaptım.Oğlumun alnında,burnunda ve göz kapağının üstünde melek öpücüğü denen lekeden var..çok şükür sağlığında bir problem yok,lekelerde en geç 2 yaşına kadar geçiyormuş ama elimde değil bu lekeler yüzünden çok üzülüyorum.benzer lekelerden bebeğinde olan arkadaşlar,ne zaman rengi açılmaya başladı ve ne zaman tamamen geçti?

Benim de oğluşumun göz kapağında vardı. Doğduğunda daha koyuydu ama zamanla açıldı rengi. Şimdi belli belirsiz. Zaten dr da zamanla geçer dedi...

biizm kızdada ensesinde var koca koca kırmızı lekeler
saclar döküldükçe piyasaya cıktılar

benimde kızımın alnının ortasında var doğum lekesi...dr 1 yaşına kadar geçer dedi yarın 1 yaşımız doluyor belli belirsiz lekemiz ama ben çok seviyorum o lekeyi....oradan öpüyorum kuzumu...çok önemli bişey değil bu sorun hiç değil...sende sağlıklı evlat doğurduğun için şükret Allah başka keder vermesin..

kızlar benimde ablamın bebeğinde doğum lekesi var ama kahverengi ve yanağında..baya büyük,bozuk para büyüklüğünde... ablam da çok üzülüyor,galiba kalıcıymış bu tarz kahverengi doğum lekeleri..dr 4 yaşından sonra lazerle tedavi edilebileceğini söylemiş..ablam da çok üzülüyor..yanağında olması şanssızlık,başka yerinde olsa sorun olmıcak ama yanağında ..

slm arkaşlar benimde bebeğimde doğum lekeleri var.bebeğinin yüzünde doğum lekesi olupta geçmeyen varmı.dr 2 yaşında geçer dedi ama bilmiyorum geçmezse diye üzülüyorum

Son düzenleme:
deniz benımde senınkı gıbı kızımın ıkı kaşının ortasında dağınık bir kırmızı leke var ama ben hiç takmıyorum kafama allah başka dert vermesin...

arkadaşlar kızımın anlında iki kaş arasından başlayıp saçların başladığı yere kadar uzanan kırmızı renkli bir doğum lekesi var çok moralimi bozuyor rengi bazen açılıyor bazende koyulaşıyor özellikle uyurken rengi çok açılıyor çocuk doktoru zamanla geçeceğini söyledi
ayrıca cildiyeye götürdüm oda geçer dedi ama içim rahat etmeyince başka bir cildiyeciye götürdüm o da geçmiyebilir dedi kafam çok bozuldu bu cilt lekeleri konusunda bilgisi olan varmı lütfen yazın moralim çok bozuk.

merhaba,

benim yeğenimin vardı sizinki gibi kaşlarının ortasından kırmızı başlayıp tek gözü alnı büyüdükçe kayboldu 4 yaşında şuanda ve yüzünde hiç bir şey yok dalmaççalı gibiydi aynı ama gidiyor

Merhaba benim kızımın tam alnında göz kapağında da var.1 yaşına kadar geçer dediler doktorlar.kızım 5yaşında ve halen geçmedi artıyor sanki.kendini yorunca ,ağlayınca artıyor.ve görenler birşey oldu sanıp soruyorlar devamlı.göze çok çarpıyor.yine de daha büyüyünce geçer diyenleriniz var mı?eşimle benim canımız sıkıldı iyiyce.😟

Merhaba benim kızımın tam alnında göz kapağında da var.1 yaşına kadar geçer dediler doktorlar.kızım 5yaşında ve halen geçmedi artıyor sanki.kendini yorunca ,ağlayınca artıyor.ve görenler birşey oldu sanıp soruyorlar devamlı.göze çok çarpıyor.yine de daha büyüyünce geçer diyenleriniz var mı?eşimle benim canımız sıkıldı iyiyce.

bir tanıdığımızın kızında vardı alnından çenesine kadar uzanan çilek görüntüsünde kırmızı lekesi vardı..ilkokul çağlarındayken iyice küçüldü ve şuan üniversitede ve hiç yok..merak etmeyin allahın izniyle zamanla geçer...

ya kızlar bişe soracam
sizin bebeklerdeki bu lekelerin renkleri nasıl
ve nekadar büyük lekeler
yani zaman zaman renkleri açılıp koyulaşıyormu
benim kızımın lekesi uyurken çok silikleşiyor
ama uyanıkken çok belirgin
rengide soluk kırmızı bazende pembe oluyor
üstelik leke dağınık yani sınırları belli değil
iki kaş arasından başlayıp yukarı doğru saç köklerine kadar uzanıyor
sizinkiler nasıl
yazarsanıız sevinirim
Aynısından benim oğlumda var şuan 2,5 aylık sizin oğlunuzdaki geçti mi acaba geçtiyse ne kadar zamanda geçti?

X