bebeğimin cinsiyeti ve hareketleri

Yağmurcum yanıma arkadaş bulduğum zaman çok seviniyoruum:)) sana bir şey benim kızım 335 gr olmuş:) bana biiraz az gibi geldi???? sence normalmi

Yağmurcum yanıma arkadaş bulduğum zaman çok seviniyoruum:)) sana bir şey benim kızım 335 gr olmuş:) bana biiraz az gibi geldi???? sence normalmi

ama canım 1 hafta önce demiştin sanıyorum bu 335 için benim bugün gittim 400 gr dedi birde doktorlar 6. aydan sonra net olarak söyleyebiliriz diyolar artık hem bebiş hem biz hızlı kilo alımına girecez endişelenme sağlıklıysa sorun yok canım ceviz badem pekmez fındık kuru üzüm meyve süt ürünleri bunları ihmal etme öptüm canım

ama canım 1 hafta önce demiştin sanıyorum bu 335 için benim bugün gittim 400 gr dedi birde doktorlar 6. aydan sonra net olarak söyleyebiliriz diyolar artık hem bebiş hem biz hızlı kilo alımına girecez endişelenme sağlıklıysa sorun yok canım ceviz badem pekmez fındık kuru üzüm meyve süt ürünleri bunları ihmal etme öptüm canım

canım çok teşekkürler:)):içelim:3 hafta sonra tekrar gidicez:)):emir_bebek:dediğin gibi bebişimize sağ salim kavuşalımda başka birşey istemem:sm_cool:

ßenım bebegımın cınsıyetı kız Ama pek hareketlerını hıssetmıyorum Cok asagı kısımda denızde boguldugun zaman cıkan ses gıbı bazen hareketlerı oluo :))

benimki oğlanmış öyle dedi dr dün.ama aynı dr ablamada 5.5. aylıkken erkek demişti ama kız çıktı.ama gelecek sefer net olur

benim kızıma 12 haftalıkken kız dediler ve ölede cıktı benim kızım edepsizmi ne acıverdi hemen su andada kız dıyorlar ve resmen tekme atıyo benim ziillim ilk hamileliğim 22. haftaya girmek üzereyim maşallah hepimizin bebeklerine

benim edepsizim 4 aylıkken ben geliyorum kızım ben kız diye bangır bangır bağıra bağıra seslendi.... şu an 26 haftalığım ve bugüne kadar da her gidişimizde olayı teyid etti...çok da tepiniyor.. özelliklede sabahları ve benim karnım aç ise...

bende 13 haftalıgım bazen seyreme oluyo bende 14 haftalık ultrasona giricem bakalım.

X